لامبورگینی جمع تقاضاهای مصرانه بیش از این آهک سبز میورا

به عنوان اگر یک لامبورگینی میورا نیست به اندازه کافی خاص پرتاب در یک کت سبز لیمویی رنگ و شما باید جمع آوری روی

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399

به عنوان اگر یک لامبورگینی میورا نیست به اندازه کافی خاص پرتاب در یک کت سبز لیمویی رنگ و شما باید جمع آوری رویای. در حال حاضر یک نمونه نادر است رهبری برای جلوگیری از حراج--و آن را در ابتدا به بهانه نزدیک به 1 میلیون دلار است.

در دسترس از طریق آنلاین حراج را به یک تریلر 1968 Lamborghini Miura P400 در سوال یکی از تنها 750 کل نمونه های تولید شده بین سال 1966 و 1973. پس اول به فروش می رسد در ایتالیا دهه پیش این وسیله نقلیه خاص برخوردار شده است با انتخاب چند صاحبان طول زندگی خود و دستخوش گسترده دو سال مرمت آن شامل نقاشی بدنه آلومینیومی قابل توجه سایه مارکی را امضا ورد میورا.

برای اولین بار طراحی و توسعه توسط مهندسین لامبورگینی Gian Paolo Dallara, پائولو Stanzini و باب والاس به Miura-که پس از یک خط از اسپانیا مبارزه با گاو نر--برای اولین بار معرفی شد به عنوان یک سر شاسی در سال 1965 تورین موتور نشان می دهد. پس از Marcello Gandini دوباره بدن یک ظاهر طراحی شده از P400 GT نمونه رانده شد Nuccio برتون به اولین آن در سال 1966 ژنو موتور نمایش.

این میورا بود به رنگ سفید و سپس قرمز برای بسیاری از وجود آن است. اما آن جدید سبز رنگ رنگ فقط نوک کوه یخ که آن را به عناصر مرمت توسط های اخیر خود را صاحب. برای مثال بدن محروم شد به فلز لخت بود و بخش های جدید از آلومینیوم جوش در اطراف چراغ جلو دهانه پایین تر valence و کاپوت جلو نشان. تعمیرات نیز ساخته شده بودند به شاسی که تقویت شده و تقویت شده برای ایمنی. حتی کار رنگ به خصوص در هود پس از آن را لمس شده است تا در آماده سازی برای نقش ونگار ریگی دادن ساحل تور d'Elegance در سال 2018 است.

اما بیرونی نیست و تنها بخشی از خودرو را داری زنده تعمیرات اساسی. فضای داخلی است که فقط به عنوان بی باک در آن پررنگ colorway با سطل صندلی reupholstered با رنگ آبی روشن ، این انتخاب ممکن است به نظر می رسد اما با توجه به اسناد و مدارک است که همراه با این خودرو آن است که در واقع فضای داخلی اصلی پالت. براق چوب-کمرنگ فرمان می افزاید: یکی دیگر از خوش تیپ آلی را لمس کنید.

زمان مناقصه برای ماشین رویایی--طراحی شده توسط یک 3.9 لیتری V12--در حال حاضر در ایستاده $803,000 با حراج برنامه ریزی شده برای پایان دادن به, در ژوئن 29th. دیدن عکس های بیشتر از ماشین های زیر:

1968 Lamborghini Miura P400

حسن نیت ارائه میدهد از آوردن یک تریلر

1968 Lamborghini Miura P400

حسن نیت ارائه میدهد از آوردن یک تریلر

1968 Lamborghini Miura P400

حسن نیت ارائه میدهد از آوردن یک تریلر

1968 Lamborghini Miura P400

حسن نیت ارائه میدهد از آوردن یک تریلر

1968 Lamborghini Miura P400

حسن نیت ارائه میدهد از آوردن یک تریلرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب