این جدید 'مخروط سکوت" طرح های صندلی Reimagine سفر هوایی برای Covid-19 عصر

با Covid-19 فلج کننده پروازهای تجاری شرکت های هواپیمایی باید در پاسخ با صدور ماسک و دستکش و موارد فوق استفاده

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399

با Covid-19 فلج کننده پروازهای تجاری شرکت های هواپیمایی باید در پاسخ با صدور ماسک و دستکش و موارد فوق استفاده از وسط صندلی. دو طراحان را با صندلی جدید تنظیمات که آنها می گویند را سفر هوایی کمتر ترسناک در چند ماه آینده.

ایتالیا Avio داخلی دارای دو ایده برای صندلی های جدید. برای اولین بار است که به نام "ادم" صندلی که رو به عقب صندلی بین دو رو به جلو-رو صندلی وجود دارد فاصله اجتماعی بین مسافران است. دوم ایده معمولی تر طرح با پلاستیک سپر بین سه رو به جلو-رو صندلی.

بر اساس UK-طراحی کارخانه را منزوی کیت تعمیرات اساسی به جدول وسط صندلی در حالی که اضافه کردن یک سپر بین دو مسافر. "تعدادی از شرکت های هواپیمایی اعلام کرده اند که آنها در حال برنامه ریزی برای جلوگیری از وسط صندلی برای حمایت اجتماعی فاصله استراتژی" پیتر Tennent مدیر طراحی کارخانه گفت: Robb Report. "ما احساس کردیم این بود که یک فرصت برای ارائه مسافری با قابلیت های اضافه شده و افزایش اعتماد به نفس به پرواز دوباره."

Airline Seats

محافظ تقسیم در وسط صندلی می تواند یک راه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و به برخی از حفاظت به مسافران می گویند دو طراحان اروپایی. طراحی کارخانه

Avio فضای داخلی آن می گوید: جدید صندلی طراحی شده است برای رفاه مسافران است. "ما می خواهیم به ادامه فعالیت های ما برای تضمین آینده توسط حفاظت و حراست از هر کسی که می خواهد یا باید به سفر" این شرکت در بیانیه ای گفت.

خطوط هوایی نیاز به طراحی مجدد کابین برای اطمینان بخشیدن به مشتریان است که سلامت خود را محافظت شده است می افزاید: Tennent. "کاهش مسافر بارهای خواهد رایگان-تا فرصت برای انطباق های موجود در کابین به آدرس جدید این عادی در کوتاه مدت و میان مدت" او می گوید.

Tennent فکر می کند منزوی کیت پلاستیکی تقسیم می "هنوز هم یک زندگی" در کلاس کسب و کار پس از Covid-19. "این یک تحول و یا بهبود به مرکز جداول که شرکت های هواپیمایی مانند بریتیش ایرویز اضافه شده اند به صندلی خود را," او می گوید.

Airplane Seats

شیشه ایمن مفهوم طراحی شده است برای مربی صندلی در کوتاه مسافت پرواز. Avio داخلی

یک سوال بزرگتر این است که آیا هر چیزی می تواند فریب مسافران به خطوط هوایی تجاری در آینده نزدیک. با توجه به تعدادی از هوا-منشور شرکت های بسیاری از مشتریان که قبلا پرواز کلاس اول در حال حاضر امید بستن به پرواز خصوصی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن