لباس خرید در حالی که مرد خسته کننده است AF

کتی Muhammad/Instagram می تواند ما فقط صحبت برای یک دقیقه در مورد چگونه آزار دهنده آن را می توان به سعی کنی

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
fashion-plus-size
کتی Muhammad/Instagram

می تواند ما فقط صحبت برای یک دقیقه در مورد چگونه آزار دهنده آن را می توان به سعی کنید به لباس های زیبا که شما در حال تکان دادن چربی بدن ؟ جایی در شمال 60 درصد از زنان آمریکایی پوشیدن اندازه 12 و یا بزرگتر و ما با صرف میلیاردها دلار در سال به علاوه اندازه لباس. شما می خواهم فکر می کنم این امر می تواند یک نسیم در حال حاضر برای پیدا کردن چیزهایی که ما نیاز, اما آن را واقعا نمی.

چند هفته پیش دوست من دعوت من و همسرم برای شام و یک حزب کوچک در یک لگن محلی آبجوسازی. ما سه تا از بچه ها و یکی از جدیدترین تنها دو ماه. من افتخار می کنم از خودم نه به معنای واقعی کلمه فریاد می زدند: "ما خواهد بود وجود دارد!" زمانی که او خواسته.

من تصمیم ما هر دو نیاز به چیزی زیبا و جدید برای پوشیدن دارم. ما لود کردن بچه ها و سر به بازار.

من بلند, نازک, شوهر, پیدا کردن یک ساز و برگ در حدود 10 دقیقه است. مردان لباس های شبیه به آن. پیراهن, شلوار گرم, ژاکت, کت, بوم. انجام می شود. همه چیز در فروش. همه چیز در روند. او بزرگ است و ما با صرف کمتر از نیمی از آنچه که ما در نظر گرفته شده برای لباس خود را. آن کاری که با سهولت.

تجربه من بود...نه که.

من می دانستم که من بازار تنها خانه دو اختصاص داده شده به علاوه اندازه لباس فروشگاه و یک تعداد انگشت شماری از راست-اندازه فروشگاه های کوچک به علاوه اندازه بخش. من هنوز هم انتظار نیست برای رفتن به صفحه اصلی emptyhanded. بعد از دو ساعت خسته کننده از فشردن به اتاق پانسمان با خانواده پنج و تمیز کاری قفسه برای من اندازه من قادر به پیدا کردن آنچه من به دنبال.

مشاهده این پست در Instagram

در اینجا من نشسته در خارج از شکاف در حالی که شوهرم مغازه ها برای 2 دقیقه/ و می یابد زیادی اتصالات پیراهن جدید. به عنوان اگر برای خرید به علاوه اندازه لباس نیست محدود به اندازه کافی, من خسته کننده ترین تجربه امشب. حتی در تعیین شده به علاوه اندازه فروشگاه در مرکز خرید من تا به حال تقریبا هیچ گزینه های اندازه. کوچکترین و بزرگترین اندازه فراوان بودند اما اندازه در وسط بودند هیچ جا یافت می شود. آنها از دست رفته بودند تقریبا در هر سبک من برداشت. من به دنبال چیزی گاه به گاه اما شیک برای یک رویداد در این آخر هفته. وجود دارد مقدار زیادی از قطعات من دوست داشتم به سعی اما اندازه من نبود در انبار در یک چیز واحد است. وجود دارد مقدار زیادی از ساییدگی-به-کار و لباس سبک و برخی از ساده تی شرت اما تمام کت و ژاکت و تاب شلوار جین, شلوار استرچ و شلوار برداشت شد و در دسترس نیست برای من. خرید به علاوه اندازه محدود است به اندازه کافی. ما تا چند گزینه برای آجر و ملات به علاوه اندازه فروشگاه که در آن ما در واقع می توانید سعی کنید همه چیز در. خرده فروشان نیاز به انجام بهتر. خرید آنلاین است که همیشه امکان پذیر است. ترک یک فضای است که در واقع برای من به معنای دست خالی و نا امید است پس ناامید کننده است. #plussizefashion #plussize #dobetter

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کتی Hamed (@katiecloydblog) در

من در نهایت پیدا کردن ساز و برگ برای حزب و نگاه من خوب است. آن را در واقع غیر ممکن است برای پیدا کردن لباس برای چربی بدن. اما آن را خسته کننده برای رفتن به یک به علاوه اندازه لباس فروشگاه در یک به علاوه اندازه بدن و در نهایت با ساز و برگ. این احساس کمی مسخره است. وجود دارد بنابراین چند در واقع فضاهای ایجاد شده به همراه اندازه مردم است. این سخت است که شما را ترک یک فضای است که به معنای برای شما و شما هنوز هم نا امید.

آیا همه این مشکلات من به اجرا هنگامی که برای خرید لباس ؟

خوشحالم که از شما خواسته است. به علاوه اندازه لباس آمده است یک راه طولانی از روز را با صدای بلند چاپ و پلی استر چادر لباس, اما وجود دارد اتاق را برای بهبود.

به علاوه اندازه لباس گران است AF.

مناسب و معقول به علاوه اندازه لباس است که فقط گران قیمت برای شروع با. ما لازم نیست که مقدار زیادی از آجر و ملات گزینه بنابراین ما مجبور به پرداخت هر چه خرده فروشان شارژ. آن را آسان تر برای دریافت یک معامله آنلاین, اما افراد چاق اغلب نیاز به سعی کنید لباس را قبل از ما متعهد. این فقط یک چیز تمام است.

اما آن را نیز فوق العاده گران قیمت و گاهی بدون دلیل. چند سال پیش من متوقف خرید در نیروی دریایی به دلیل به همراه اندازه زنان تنها گروه برای حذف از $5 پرچم سه راهی ارتقاء. زمانی که من صحبت کرد تا مردم سعی کرد به من بگوید این تفاوت قیمت به دلیل اضافی پارچه درگیر است. من ممکن است آن را خریداری جز این که مردان تمدید اندازه شد و پنج دلار—تنها زنان بودند چند دلار بیشتر. 1X زنان بالای مخزن را ندارد بیشتر پارچه از یک XXL تی شرت مردانه. این یک مورد کلاسیک از رنگ صورتی مالیاتی با آید تپه طرف از اندازه تعصب.

لباس فقط مناسب نیست.

من معنی نیست که آنها بیش از حد کوچک است. منظورم این است که در حال برش مانند افرادی که طراحی آنها هرگز دیده می شود یک انسان است. چرا پیراهن کوتاه و گسترده ای ؟ من به ندرت پیدا کردن یک مخزن بالا, بدون, غول پیکر, گپ زدن بازو ، و آیا به من آغاز شده و در این راه بسیاری از لباس ها را برای مردم خیلی بلندتر از من بود. من اغلب به رول من باد و من به سختی خود را هر جین چون من کاملا به اندازه کافی کوتاه برای petites اما من نه شش فوت قد یا نه.

هر اندازه فرد می تواند اجرا به تناسب مسائل, اما آنها خیلی بیشتر خسته کننده وقتی که شما نمی توانید فقط با راه رفتن به فروشگاه بعدی و دوباره سعی کنید. مرد چاق باید تعداد محدودی از به علاوه اندازه لباس فروشگاه در دسترس ما برای شروع; ضعیف تصور کاهش را به همه سرگرم کننده از خرید.

به علاوه اندازه مارک های خود را محدود خطوط تنها شامل "کوچک چربی."

پیدا کردن لباس های بیش از اندازه 18 سخت است. پیدا کردن لباس های بیش از اندازه 24 سخت تر است. نیاز به لباس بیش از یک سایز 28? امیدوارم که شما نمی خواهید به هر چیزی سعی در خرید و یا هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه از آنجا که شما احتمالا خرید آنلاین ، افراد چاق که پاییز به پایان کوچکتر از محدوده به علاوه اندازه خیلی بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن لباس از آن است که می 4x یا بزرگتر.

تجربه من به عنوان کسی که قادر است به فروشگاه در فروشگاه ها در حال حاضر خسته کننده است. تصور کنید که چقدر بیشتر مأیوس کننده آن است و برای افرادی که پوشیدن اندازه که آنها نمی توانند خرید فیزیکی و فضای خرده فروشی.

اندازه معمول اغلب به فروش می رسد.

من فروشگاه های مورد علاقه حمل اندازه 10-30 اما اندازه 18-26 اغلب سخت برای پیدا کردن در فروشگاه. من رفتم خرید با یک دوست و در پایان روز او را بیشتر ناراحت تر از من بود. او را درک نمی کنند به همین دلیل حتی در به همراه اندازه لباس فروشگاه من می توانم پیدا کردن اندازه من به دلیل آن فروخته شد. نه I. کوچکترین و بزرگترین اندازه ها معمولا بسیار آسان برای پیدا کردن, اما کسانی که میانه اندازه ناپدید می شوند.

برخی از چیزهایی مانند مارک های لوکس به سختی وجود دارد برای ما.

اگر Jason Momoa از من دعوت به تاریخ خود را به اسکار (من هنوز منتظر اما من امید از دست رفته) من می خواهم که به فروشگاه در همان مکان من همیشه فروشگاه. من نمی توانم به یک high-end فروشگاه و ضربه خود را طراح لباس بخش است. من می توانید فروشگاه آنلاین و یا من می تواند امید معمول من فروشگاه های حمل چیزی مبهم sparkly. من می خواهم که به همراه Aquaman کردن فرش قرمز در درست کردن یک مرکز رک.

من می تواند بر روی بروید.

من واقعا خدا را شکر که به علاوه اندازه لباس صنعت آمده است تا آنجا که از آن شده است. من چربی برای من تمام زندگی من به یاد داشته باشید چقدر سخت تر از آن بود که بیست سال پیش. آن را قطعا آسان تر برای پیدا کردن مناسب و معقول مسائل در حال حاضر از آن بود که من یک دانش آموز دبیرستان فقط تلاش برای شبیه من قرض مادر بزرگ من ،

لباس شرکت ها در حال پیشرفت و من دوست دارم به آن را ببینید اما من امیدوارم که خرده فروشان در حال گوش دادن به مردمی است. ما باید پول بیشتری را صرف از وجود دارد لباس های خود را برای خرید. اگر آنها آن گام تا کمی از آن می تواند برای کسب و کار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب