به خاطر من فرزندان من انجام داده ام از سکوت و منفعل در مورد مسابقه


Done-Being-Silent-And-Passive-1
حسن نیت ارائه میدهد از Dianna آرمسترانگ

مانند بسیاری از مردم تمایل به چوب به امن موضوعات زمانی که من در پست در رسانه های اجتماعی: تصاویر از کودکان و نوجوانان علاقمند دوستان و خانواده تولدت مبارک اظهار نظر در گاه به گاه داستان و یا پست اگر آن چیزی که برای من جالب و آموزنده خنده دار یا relatable. در واقع آنچه من سعی کنید واقعا سخت نیست انجام دهید این است ارسال مطالب و یا نظرات در مورد بحث چیزهایی که به مردم احساس ناراحت کننده و یا ناراحت.

من به طور کلی طبیعت و شخصیت این است که مردم احساس راحتی نمی راک قایق و همه چیز را آسان تر برای دیگران — حتی گاهی اوقات در هزینه خودم و احساسات است. من نمی دانم اگر می آید که از یک مادر یک زن و یا هر دو, اما اگر من چیزی یاد گرفته باشم از حوادث هفته گذشته و یک نیمه آن این است: وقت آن است که به تواند ناراحت کننده باشد. در واقع این devastatingly آشکار است که آن دیر شده است.

من هنوز هم با ارسال یک عکس از پسران من; من شیرین و زیبا, پر انرژی, احمقانه پسران. آنها تمام قلب. که مادر خود را مطلق بزرگترین هدیه به من داده شده و من هرگز احساس عشق به عنوان شدید به عنوان عشق من برای آنها. من احساس آن را هر روز پس از هر یک از آنها متولد شدند. من مطمئن هستم که دیگر پدر و مادر می تواند مربوط به آن احساس. این به دلیل است که عشق شدید که من برای آنها که این نوع انفعالی رفتار و سکوت من افتاده ام پشت در گذشته متوقف می شود در حال حاضر.

من زندگی می کنند در حومه و من عاشق محله من. من در تشکیل بسیاری از روابط نزدیک با بسیاری از همسایگان من و دوستی که من در حال توسعه برای من مهم تر از من همیشه می تواند بیان. من با خیلی قدردانی است. زندگی در یک جامعه که در آن بچه ها می توانید اجرا کنید و بازی و لذت بردن از دوران کودکی خود را همواره بسیار برای من مهم است. من باور دارم که یک رویا است که بسیاری از والدین.

تفاوت بین رویای من و یکی دیگر از رویای پدر و مادر این است که وجود خواهد آمد در یک روز زمانی که من مجبور به توضیح به بچه های من به همین دلیل آنها در حال درمان متفاوت از دوستان خود و یا حتی هر یک از دیگر.

من در آن زندگی می کردند. خواهر و برادر من آن را زندگی کرده اند. من پدر و مادر در آن زندگی می کردند. ما هنوز زندگی در آن است. من در یکی از حداقل نژادی متنوع مناطق در دولت, و من می دانم چگونه آن را احساس می کند به نگاه کردن در درمان مانند یک خارجی و وحشتناک به نام نام به سادگی به خاطر شما به نظر نمی آید مانند هر کس دیگری در اطراف شما. حتی در حال حاضر فکر کردن و به خاطر سپردن چگونه احساس کردم در آن زمان من نمی خواهد تغییر هر یک از آن چون من اعتقاد دارم که این تجربه را ساخته اند من قوی تر و کمک کرده اند آماده من, بنابراین من قادر به مقابله با کسانی که در همان شرایط زمانی که آنها در حال حاضر خود را در زندگی بزرگسالی من.

For The Sake Of My Sons, I'm Done Being Silent And Passive About Race
حسن نیت ارائه میدهد از Dianna آرمسترانگ

آن را تبدیل به اکثریت آشکار است به من در روز های اخیر وجود دارد که مردم حتی در محافل خانوادگی, که تمایلی قادر و یا ناتوان از تصدیق کرد که نژادپرستی وجود دارد و یا حداقل این است که ریشه و علت همه چیز است که رخ داده است در مینیاپولیس و سنت Paul و شهرهای اطراف آن پس از قتل جورج فلوید. آن را کاملا باور نکردنی به نظر من مقدار زیادی از سر و صدا و من قصد دارم به تماس با آن سر و صدا که من شنیده ام بیرون آمدن از دهان و یا نوک انگشتان از افرادی که به من نزدیک است.

من بسیاری از افکار در این موضوع خاص اما من ضربه به نقاط بالا.

یکی ازنژاد پرستی واقعی است و شایع و همه را تحت تاثیر قرار. اگر به شما می گویند که آن را نمی کند یا این که آن را نمی کند من با مهربانی از آنها بخواهید که شما را امتیاز سفید و ترک. من چیزی برای گفتن به شما, و من احساس متاسفم برای شما.

دو — اگر شما هنوز هم در اینجا — من واقعا بر این باورند که آموزش و پرورش ارتباط سازنده, open-mindedness, اصلاحات و مترقی نگرش کاملا ضروری به شکستن جامعه برای خروج از این چرخه مرگ و تخریب و خشونت است.

سهآن است که به اندازه کافی برای فقط پست در رسانه های اجتماعی. اگر شما واقعا طرفدار برابری و عدالت و تغییر و تمام چیزهایی که من دیده ام hashtagged اقدام ضروری است در اثر تغییر. شما می توانید بخشی خود را حتی در کوچکترین راه: ایستادن و صحبت کردن در برابر که نژادپرست نظر شما شنید; نترس به سخت مکالمات; دریافت راحت با اینکه ناراحت; آموزش خود را در چه امتیاز واقعا معنی و چگونه شما می توانید غلبه بر آن را در راه مثبت.

For The Sake Of My Sons, I'm Done Being Silent And Passive About Race
Maskot/گتی

در نهایت و به اعتقاد من این مهم ترین نقطه به فرزندان خود صحبت کنید. آنها در حال تماشای شما. آنها در حال گوش دادن به شما. آنها را در مورد این حوادث در مدرسه روزی و زمانی که آنها را به آنچه شما را در حالی که همه از این اتفاق می افتد شما چه خواهد بود پاسخ

نگاهی به پسر من. آنها همان مادر همان پدر است. آنها زندگی می کنند و رشد می کنند تا در همان خانه با همان قوانین و همان ارزش همان عشق است.

آنها یکسان نیست.

من حتی گفتم خودم که آنها به نظر نمی آید مانند آنها برادران. من کاملا دوست دارم که در مورد آنها. هدف من به عنوان مادر خود را به جمع آوری آنها را در یک راه است که آنها قادر به جشن و خود را در آغوش تفاوت نمی شود شرمنده از آنها. هدف من به عنوان مادر خود را به آنها نشان می دهد که آن را خوب به توان های مختلف و زیبایی وجود دارد که در آن. هدف من به عنوان مادر خود را به منظور بالا بردن آنها را به افرادی که می دانند چگونه به ایستادن برای آنچه درست است. آنها دلیل من برای صحبت کردن و صحبت کردن.

زمانی که آنها رشد می کنند و از من بپرسید چه من در اثر تغییر من امیدوارم که آنها خواهید بود با افتخار از پاسخ من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im