این 'همیلتون' فیلم خواهد رسید دیزنی به علاوه بیش از یک سال و اوایل

نیکلاس شکار/گتی وجود دارد در حال حاضر حتی کمتر از یک صبر کنید قبل از هر کسی می توانید به تماشای همیلتون از

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
hamilton-recording-release-date
نیکلاس شکار/گتی

وجود دارد در حال حاضر حتی کمتر از یک صبر کنید قبل از هر کسی می توانید به تماشای همیلتون از خانه

ما در حال حاضر فراتر از آن هیجان زده هنگامی که ما شنیده ام که دیزنی بود که برای انتشار یک تئاتر فیلم نسخه از یک مرحله زندگی می کنند ضبط همیلتون موسیقی. هیجان ما در زمان کمی از یک ضربه زمانی که ما آموخته است که از آن منتشر خواهد شد در سال آیندهدر ماه اکتبر 2021. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس مواج و اکثریت قریب به اتفاق سینما تعطیل تا چه کسی می داند که ما فقط رو حتی بیشتر خبر خوب: این فیلم در حال حاضر جست و خیز تئاتر به طور کامل و مستقیم رفتن به دیزنی به علاوه آن آغاز خواهد شد جریان ژوئیه 3 ماه زودتر از ابتدا اعلام کرد.

درست است. دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger و Lin-مانوئل میراندا فقط اعلام کرد در Good Morning America که کریسمس منظورم همیلتون در حال آمدن است در اوایل فیلم در دسترس خواهد بود به جریان فقط در زمان برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. دیزنی همیشه می داند که ما باید برخی از اخبار خوب و دیزنی همیشه ارائه می شود.

"هیچ کار هنری در دهه گذشته تا به حال تاثیر فرهنگی از 'همیلتون'—الهام بخش و فریبنده داستان گفته شده و انجام شده در قدرت راه خلاق. در نور فوق العاده چالش های پیش روی جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار" گفت: Robert A. Iger اجرایی رئیس شرکت والت دیزنی در یک مصاحبه مطبوعاتی ارائه شده به مامان ترسناک. "ما هیجان زده را به این پدیده به دیزنی+ در آستانه روز استقلال و ما درخشان Lin-مانوئل میراندا و تیم پشت همیلتون' با تشکر برای اجازه دادن به ما برای انجام این کار بیش از یک سال قبل برنامه ریزی شده است."

"من خیلی افتخار چگونه زیبایی تامی Kail به ارمغان آورده است 'همیلتون' به روی صفحه نمایش. او را به هر کس که به تماشای این فیلم بهترین صندلی در خانه گفت:" Lin-مانوئل میراندا در انتشار. "من بسیار سپاسگزار به دیزنی و دیزنی+ برای reimagining و حرکت ما به انتشار 4 جولایth آخر هفته از این سال در جهان وارونه شده است. من بسیار سپاسگزار به تمام طرفداران که خواسته برای این, و من خیلی خوشحالم که ما قادر به آن را به اتفاق می افتد. من خیلی افتخار این را نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید برای شما به آن را ببینید."

این را بعد از این شرکت تصمیم به حرکت از انتشار آخرین رقصآن 10-بخش Michael Jordan docuseries که در اصل قرار است به اکران در ESPN در NBA playoffs. با 2 قسمت منتشر شده در هر هفته از ماه آوریل نشان می دهد آورده عظیم رأی به ESPN در طول زمان هنگامی که طرفداران ورزش خیلی گرسنگی چیزی برای تماشا. به وضوح دیزنی استراتژی در حال حاضر این است که به مردم آنچه را که آنها می خواهند میان بسیار قطعیت مالی و ناامنی.

دیزنی قبلا پرداخت مبلغ 75 میلیون دلار برای حقوق در سراسر جهان به همیلتون ضبط یکی از بزرگترین معاملات تا کنون ساخته شده برای تکمیل فیلم. این "فیلم" حرفه ای ضبط زنده نشان می دهد آن را به عنوان در محل ریچارد راجرز تئاتر در شهر نیویورک است. آن فیلم برداری شده بود فقط دو هفته قبل از اصلی بازیگران ترک و Lin-مانوئل میراندا همیشه می گفت او پیش بینی فیلم به عنوان یک راه برای ایجاد تئاتر در دسترس برای هر کسی — نه فقط افرادی که می توانند هزینه بلیط که برای فروش هزار دلار در آخرین روز از بازیگران اصلی را اجرا کنید.

با تئاتر بسته در سراسر کشور و برادوی نمی میله میله برای باز کردن دوباره تا سال آینده هیچ راهی وجود دارد برای هر کسی که برای دیدن همیلتون در حال حاضر. که یک بد شانسی چون باور نکردنی نشان می دهد. خوشبختانه دیزنی در حال آمدن است از طریق و به همه ما چیزی برای نگاه به جلو به.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im