این جدید وسپا مفهوم Reimagines معشوق روروک مخصوص بچه ها به عنوان یک دوچرخه الکتریکی

این طول می کشد بسیاری از احشاء به ظروف سرباز یا مسافر با bellissimo وسپا. یاد روروک مخصوص بچه ها بود که طراحی

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

این طول می کشد بسیاری از احشاء به ظروف سرباز یا مسافر با bellissimo وسپا. یاد روروک مخصوص بچه ها بود که طراحی شده توسط Corradino D'Ascanio و منتشر شده توسط Piaggio در سال 1946 است که محبوب در سراسر جهان. در واقع بیش از 16 میلیون Vespas ساخته شده اند به تاریخ و به دست آورد یکی helluva وفادار fanbase. اما, آن را متوقف کرده یک هند-بر اساس طراحی شرکت از سرودن یک مخل جدید را.

Mightyseed را برق مفهوم reimagines کلاسیک روروک مخصوص بچه ها به عنوان مدرن باطری سوار. مانند آن الهه شعر و موسیقی "وسپا 98" هنوز ساده شبح گام به گام از طریق قاب و هنرمندانه پنهان مکانیک. همچنین دودی همان بازیگوشی که اصلی دو چرخ مشهور است. اما از آن شده است مجهز به یک سیل از اینده امکانات را به دوچرخه سرعت کامل به قرن 21 است.

Mightyseed Electric Vespa

Mightyseed

گاز guzzling موتور قدیم جایگزین شده است 30 aH باتری لیتیوم یون و توپی موتور سوار شده. این نه تنها به سوار ذخیره سازی اضافی در زیر صندلی; آن را کاهش انتشار کربن به صفر است. آینه عقب جابجا شده است به صورت بصری LIDAR سیستم که در اصل یک فانتزی سنسور است که اجازه می دهد تا سواران برای "دیدن" آنچه که در اطراف آنها (جاده خطرات وسایل نقلیه می دوزند پیاده و غیره.). و صندلی نیز در اندازه کاهش می یابد.

با کمال تعجب, این فرمان که در آن منطقه طراحان را واقعا روشن کردن همه چیز. آنها اجتناب وسپا امضا دور چراغ جلو به نفع مینیمالیستی چراغ نوار است که نشسته است در بالای گلگیر جلو ارائه اینده صفحه نمایش دیجیتال است که اجرا می شود در سراسر قطعا svelte میله های زندان. این ویژگی به تنهایی دوچرخه یک نسل بعدی احساس می کنید که مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر به tech-سر.

Mightyseed Electric Vespa

Mightyseed

روروک مخصوص بچه ها را پوسته بیرونی ورزشی آبی کمرنگ براق پایان است که در کنار دو نئون زرد پینستریپس که اجرا کردن پشت. این پیشگامانه ترین رنگ است, اما آن را جذاب با این وجود.

"وسپا 98 پروژه خانه خود آغاز پروژه و الهام بخش بود Corradino D'Ascanio را ستایش وسپا," Mightyseed بنیانگذاران اصلی و طراح قوی و زیبا آفتابی گفت: Robb Report. "ما اضافه شدن عطر و طعم به نگاه مربوط به دوران مدرن است."

شرکت نمی فاش آیا این وسپا را رول به تولید. اما تعداد ما در میان کسانی که به امید دیدن این وسپا در جاده ها است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن