Chrissy Teigen, Janelle Monáe و سایر ستاره کمک به پرداخت وثیقه برای معترضین


celebs-pay-bail-protesters
برتراند Rindoff Petroff/David Crotty/Dia Dipasupil/گتی

وبلاگ در حال تطبیق هر یک از دیگر کمک های مالی برای کمک به معترضان در خارج از زندان

بسیاری از افراد مشهور را به شدت به پول برای کمک به پرداخت وثیقه از کسانی که دستگیر شده و در سراسر کشور مردم به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس.

فلوید گزارشی در مینیاپولیس درگذشت و پس از یک افسر سابق, Derek چوین که سفید است kneeled در گردن او برای چند دقیقه در حالی که او غیر روحانی دستبند به دست در خیابان گدایی برای زندگی خود را. چوین متهم شده است با فلوید قتل اما سه تن دیگر از افسران که ایستاده بود هیچ کاری برای کمک به این مرد دیده می شود و در زمان نیز دو زانو بر فلوید را نه بازداشت شده است. پس جمعه شهرستانها در سراسر کشور باید گرفت با تظاهرات (که بسیاری از آنها تبدیل شده اند خشونت) و صدها نفر دستگیر شده اند به عنوان یک نتیجه.

بسیاری از افراد از صحبت کردن در مورد فلوید را قتل را آغاز کرده اند اهدا به مینه سوتا آزادی, صندوق, یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا پرداخت وثیقه برای کسانی که نمی توانند پست آن خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سازمان های کمک به معترضین و یا کسانی که نهفته به عنوان یک نتیجه از بسته شدن فروشگاه. Steve Carell, Seth Rogen, Janelle Monáe, Chrissy Teigen, Jameela جمیل و دان چیدل شد فقط برخی از وبلاگ اهدا و درخواست از دیگران برای مطابقت با کمک های مالی خود را در رسانه های اجتماعی.

Teigen ساخته شده او را کمک مالی به افتخار یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر گفت که او در جشن, “MAGA شب در H0use” هر چه معناست. “در جشن از هر دمار از روزگارمان درآورد maga شب است و من متعهد به اهدای $100,000 به قید وثیقه outs از معترضان در سراسر کشور” است که او به سرعت افزایش به $200,000. او اشاره نکرد که موسسه خیریه ای که او می تواند با قرار دادن پول خود را اما ما کاملا مطمئن شوید که او می داند آنچه که او انجام می دهند.

بازیگر Jameela جمیل نوشته شده یک تصویر از $1,000 اهدای همراه با یک پیام برای مشاهیر دیگر با معنی برای انجام همان. “افراد مشهور حساب که دنبال من لطفا بازی و با تصویب آن را,” او نوشت.

“با جدی قدردانی ما آب گرفتگی شده است با ده ها هزار نفر کمک های مالی کوچک و بزرگ و در مجموع حدود 20 میلیون دلار است. ما نمی پرسند و یا پیش بینی این غلیان احساسات پشتیبانی می کند. ما به سادگی گفت: بله به تماس برای حمایت و نجات مردم آمریکا برای اعتراض به عدالت برای جورج فلوید” مینه سوتا آزادی صندوق گفت: در بخشی از وب سایت خود را.

فلوید برادر تنظیم GoFundMe به “پوشش مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن هزینه های روانی و مشاوره غم و اندوه و خوابیدن و سفر برای دادگاه.” بخشی از این پول را نیز به املاک و جورج فلوید “برای سود و مراقبت از کودکان خود را و آموزشی خود را در صندوق است.” به تاریخ آن در حال حاضر مطرح شده بیش از 7 میلیون دلار.”من و خانواده ام تماشا مطلق وحشت به عنوان در حال حاضر بدنام و تصویری هولناک شروع به گسترش به سرعت در سراسر رسانه های اجتماعی” به Floyd خانواده گفت. “آنچه ما دیدیم که در نوار سمت چپ ما پوسته حیرت; سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو را به طور مستقیم بر روی برادر من گردن مانع توانایی خود را برای نفس کشیدن.”

با بیش از 4000 دستگیر و در سراسر ایالات متحده و بسیاری از بیشتر احتمال دارد به عنوان ادامه تظاهرات در اینجا امید بیشتر مشاهیر گام به بالا و کمک به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de