بهترین Chardonnay عینک به صورت جرعه جرعه ترد شراب سفید

Chardonnay یکی از محبوب ترین شراب سفید در جهان است. آن را نیز یکی از مهمترین و تفرقه. اما هیچ چیز وجود دارد بح

توسط ETELARESANKHABAR در 31 تیر 1399

Chardonnay یکی از محبوب ترین شراب سفید در جهان است. آن را نیز یکی از مهمترین و تفرقه. اما هیچ چیز وجود دارد بحث در مورد کیفیت Chardonnay sipped از سمت راست شیشه ای. برای که شما نیاز به ظروف شیشه ای با یک کاسه کوچکتر کمک خواهد کرد که نگه داشتن کولر شراب با یک لبه باریک به تمرکز عطری.

در حالی که آن را در حال حاضر ساخته شده در جهان بیش از Chardonnay, سرچشمه از منطقه کبود فرانسه. آن را در نهایت گسترش به شامپاین, که در آن شراب سازان به سرعت متوجه شدم که انگور اقتباس terroir از هر کجا که در آن رشد کرده بود ساخت یک منطقه Chardonnay بسیار متفاوت از دیگری است. این تطبیق پذیری اجازه Chardonnay به گسترش به سرعت در سراسر جهان است.

Chardonnay نبود همیشه دوست داشتنی ، برای یک دوره از زمان آن را به طور منظم سالخورده در بلوط—و اغلب بیش از-سن—پشت سر گذاشتن یک اذوقه و نوشابه طعم و مزه است که بسیاری از دوست نداشتند. شکر خدا که این روند در حال حاضر از رده خارج شده است. اما در حال حاضر که این دسته بندی شده در اینجا چهار نفر از بهترین Chardonnay, عینکی, در آمازون است.

1. ریدل Chardonnay, عینک

ریدل مهندسی آن شیشه به طور خاص برای یادداشت Chardonnay و توجه به جزئیات را نشان می دهد. شیشه طراحی شده است به طوری که شراب را پایین اسیدیته مجموعه غنی طعم شراب برجسته بافت و طعم. شما می توانید با استفاده از 12 اونس برای دیگر شراب هم, البته, اما آنها خیلی ریز کوک برای Chardonnay آن را احساس می کنم مثل یک زباله. آنها نه بیش از حد مقدس به دست شسته, اگر چه, و اجرا می شود از طریق ماشین ظرفشویی زمانی که شما از طریق.

Riedel Chardonnay Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $42.90

2. لنکس Chardonnay شیشه ای

برای رفتن به میزبانی? شما می خواهید مجموعه ای از کلاسیک به دنبال Chardonnay, عینک و لنکس ارائه است که فقط. شما چهار غیر سربی اروپایی کریستال با خرید هر یک می تواند نگه دارید 12 اونس شراب سفید. ساده و نه بیش از حد آنها و آنها در حال رفتن آسان به شیشه برای هر نوع هم شما پرتاب. به علاوه آنها ماشین ظرفشویی امن.

Lenox Chardonnay Glass

آمازون

خرید در حال حاضر: $34.57

3. Eisch Chardonnay شیشه ای شراب

Chardonnay عینک باید بالاتر از همه کوچکتر اندازه کاسه. این کمک می کند تا نگه داشتن کولر شراب برای دیگر هدایت عطری به سطح. البته برخی از عینک است که بزرگتر از دیگران هستند و بسته به اولویت خود را, شما ممکن است بخواهید ظروف شیشه ای است که می تواند به جای یک سنگین تر بریزید. وارد Eisch مجموعه ای که می آید با دو کریستال لیوان شراب است که می تواند نگه دارید 14 اونس هر. این عینک همچنین یک هدیه بزرگ به عنوان آنها می آیند در ظریف جعبه.

Eisch Chardonnay Wine Glass

آمازون

خرید در حال حاضر: $47.90

4. Schott تسویزل Chardonnay شیشه ای

اگر شما می خواهید برای خرید یک دسته از Chardonnay, عینکی, در یک بار برای کمک به kickstart ظروف خود را پس از آن Schott Zweisel مجموعه پاسخ است. این مجموعه همراه با شش و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جرعه دیگر نرم شراب به عنوان به خوبی. هر کدام از این 13 اونس ظرفیت می توان به قرار دادن در ماشین ظرفشویی پس از استفاده برای تمیز کردن آسان.

Schott Zwiesel Chardonnay Glass

خرید در حال حاضر: $60.00tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن