اگر چه ما در حال غرق ما داخل کلاس های درس را ؟

مامان ترسناک و کلاوس Vedfelt/گتی ما می دانیم که آینده از مدرسه است به احتمال زیاد به نگاه کل خیلی متفاوت که

توسط ETELARESANKHABAR در 31 تیر 1399
distanced-classrooms-1
مامان ترسناک و کلاوس Vedfelt/گتی

ما می دانیم که آینده از مدرسه است به احتمال زیاد به نگاه کل خیلی متفاوت که آن را بازگشایی. به عنوان سال تحصیلی جاری به یک استانی آموزش و پرورش بخش مربیان و پدر و مادر در حال دست و پنجه نرم کردن با چه سپتامبر را از نظر آموزش به کودکان و جوانان در سراسر کشور است. به طور طبیعی وجود خواهد داشت تغییرات و تفاوت های ظریف در سراسر کانادا وجود دارد اما یکی از جنبه های آینده از مدرسه است که می تواند و باید در طول همان: زمان بیشتری را در خارج.

فضای یادگیری به عنوان یک مرکزی از ویژگی های یک دانش آموز آموزش و پرورش در تمام سطوح می تواند چشمگیر تاثیر مثبت بر بهداشت و سلامتی. آموزش خارج می تواند آدرس هر دو فوری نگرانی های مطرح شده توسط COVID-19 و همچنین بسیاری از دیگر سلامتی و زیست محیطی و بحران های زمان ما, از جمله برخی از آن شده اند تقویت شده توسط Coronavirus. آن است که آیا سلامت روانی, چاقی, تنهایی, آب و هوا اضطراری و یا تنوع زیستی سقوط این بحران است که نیاز به توجه فوری اگر ما برای ارائه به کودکان و جوانان یک قابل زیستن در آینده است.

این را در نظر بگیرید: روز مدرسه محور در خارج از منزل متمرکز در محل مبتنی بر یادگیری می تواند منجر به شادتر سالم تر و انعطاف پذیر دانش آموزان که آماده برای یادگیری و کسی که الهام گرفته ذاتا به دنبال پس از این سیاره ارائه ابزار برای انجام این کار است. عمومی, یادگیری نیز ارائه می دهد یک برابری زاویه – فضاهای باز در جوامع ما هستند و نه لزوما در دسترس همه, که بدان معنی است که برخی از افراد جوان می توانید درو مزایای, هوای آزاد, زمان, در, طبیعت, در حالی که دیگران نمی توانند. ارائه قابل توجهی به طور منظم و مکرر, هوای آزاد, زمان در مدرسه کمک می کند نشانی که بی عدالتی.

بدن از شواهد علمی قانع کننده است. زمان به طور منظم بودن بازی و یادگیری در خارج از منزل و در نزدیکی طبیعت ضروری است برای سالم دوران کودکی توسعه اجتماعی و عاطفی و فیزیکی) باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی گسترش و ایجاد حالت ارتجاعی (یعنی توانایی انطباق با استرس و زندگی در حال تغییر موقعیت). همچنین نشان داده شده منجر به تمرکز بیشتر بالاتر عملکرد شناختی و یادگیری بهتر نتایج در سراسر هیئت مدیره. و دانشجو به رهبری, فعالیت های است (یعنی بدون ساختار بازی) اجازه می دهد تا کودکان و افراد جوان برای یادگیری ضروری مهارت های زندگی در شرایط خود را افزایش تفکر خلاق و حل مسئله. به طور منظم, هوای آزاد, زمان همچنین:

  • افزایش فعالیت بدنی و ایجاد اعتماد به نفس در خارج از منزل منجر به یک زندگی فعال تر در سال های بعد;
  • ما متصل به مکان زندگی ما و محیط ما نیاز به حفاظت از;
  • افزایش بهداشت روانی;
  • باعث کاهش استرس و افزایش ایمنی

مزایای بودن در خارج از منزل, بازی و یادگیری, آخرین فراتر از اوایل دوران کودکی و مهم برای تمام سنین از جمله معلمان است. در خارج از منزل بودن ایجاد سالم کودکان و نوجوانان و بزرگسالان بیش از حد!

Teacher with preschool children having fun
kali9/گتی

به ندرت ما در مواجهه با یک بحران آنقدر بزرگ است که جغجغه ما موسسات به هسته و ارائه می دهد یک فرصت برای تجدید نظر و طراحی مجدد سیستم های ما گرفته شده برای اعطا. همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با آن نیاز به نگه داشتن فرزندان ما امن از عفونت COVID-19 و جلوگیری از تجدید حیات در گسترش Coronavirus در کشور ما یک فرصت نادر برای reimagine چگونه مدرسه است که ساختار و سازمان یافته است. ما می توانید پیاده سازی راه های جدید بودن و انجام آموزش و یادگیری است که بهتر در خدمت فرزندان ما جوامع ما و جهان, به طوری که ما نه تنها به کاهش گسترش coronavirus بلکه نشانی از قبل موجود, سلامت, سلامتی, نابرابری و بحران های محیطی از زمان ما است.

خوشبختانه مردم بومی که در زندگی روی این زمین برای هزاران سال فراهم کرده اند این کشور با رشد آگاهی از نیاز به افراد خارج از طبیعت ارتباط فعالیت بدنی و آگاهی های زیست محیطی. وجود دارد تعداد زیادی از تجربه و تخصص و تجربه و دانش است که می تواند قابل دسترسی و اعمال شده به بازسازی مدرسه. در واقع وجود دارد در مدارس و مناطق آموزش و پرورش در بخش هایی از کانادا که در آن فضای یادگیری است که در حال حاضر بخش قابل توجهی از مدرسه روال ارائه یک فرصت برای دیدن چگونه آن را بر روی زمین انجام شده. وجود دارد بسیاری از گروه ها و سازمان های استانی در سراسر کشور و همچنین در سطح بین المللی را قادر می سازد با تمرکز بر حمایت و تسهیل بیشتر در هوای آزاد, زمان در میان کودکان و جوانان در مدرسه و فراتر از آن. بسیاری ایجاد کرده و ارائه ابزارها و منابع (که اغلب به صورت رایگان) برای معلمان (و پدر و مادر) از جمله برنامه درسی مبتنی بر فعالیت برای تقریبا هر درجه و موضوع. در واقع شما پیدا کنید که نه وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نمی تواند تدریس خارج – آن را فقط طول می کشد خلاقیت است. ما شروع به جمع آوری یک لیست از منابع زیر و ما همچنان به ساخت این.

این COVID-19 بحران است و ما مجبور به واکنش نشان می دهند و تغییر یک شبه ما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه سازگار ما همه را می توان از جمله برخی از ما بزرگترین سیستم. بنابراین در حال حاضر به عنوان ما نگاه رو به جلو با زمان کمی به تأمل و برنامه ریزی از طریق تابستان ما یک فرصت نادر برای انجام کارهای متفاوت به آینده هر دو برای محافظت در برابر احیای این ویروس و برای رسیدگی به بحران های دیگر است که شمار سازش که سالم آینده ما می خواهیم کودکان ما به رشد.

ما سیستم آموزش محوری به کمک ما هدایت یک دوره جدید. بنابراین همانطور که ما در مورد فکر می کنم و برنامه ریزی برای عادی در مدارس در پاییز به آدرس نیاز فوری برای, فیزیکی, فاصله, ما می توانیم پیاده سازی تغییراتی که در آدرس بسیاری از نیازهای دیگر بیش از حد.

این پست برای اولین بار در ظاهر من را خارجtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن