Cardi ب دختر رو برکین برای تولد او و مردم رفت و آجیل


cardi-b-kulture-birkin-bag-1
غنی خشم/گتی و افست/Instagram

در کل بسیاری از مردم به نظر می رسد فکر می کنم این کار خود را به تصمیم می گیرید که چگونه Cardi ب صرف پول خود را

مشاهیر و پول خود را صرف اسراف هدیه چیزی جدید است. Kardashians خاص شناخته شده برای رها کردن برخی از پول نقد جدی در ارائه برای یک دیگر — مانند زمانی که Kris Jenner به کودک Stormi یک تاتر است که به معنای واقعی کلمه بزرگتر و بهتر از من آپارتمان و یا زمانی که کیم دریافت “فشار در حال حاضر” پس از زایمان است که یک میلیون دلار ارزش از الماس در یک choker — و سپس flaunting آن ارائه بیش از همه رسانه های اجتماعی بنابراین ما poors می توانید نوع مصرف گرایی است که برای همیشه از دسترس ما است. مانند که می تواند فراموش نکنید که زمان Beyoncé استعداد او کل جدید پیچک پارک خط برای هر فرد مشهور او می دانست که در رسانه های اجتماعی کاری است که در واقع فقط ما کمی از مردم متوجه ما می توانیم شاید یک قطعه از این مجموعه ؟ خوب به هر حال در حال حاضر Cardi B است به گرفتن برخی از گرما جدی برای انجام چیزی مشابه به همین.

Cardi B و همسرش, جبران, یک دختر به نام Kulture که فقط تبدیل به دو سال و برای tot تولد بزرگ آنها استعداد او برکین. در حال حاضر برای کسانی که به بودجه پول خود را یک برکین در مورد پرطرفدار ترین مشهور لوازم جانبی. ساخته شده توسط Hermés این laughably اندک از این کیسه در می آید در کمتر از $10,000 — هر چند شما می توانید با استفاده از یکی در Ebay برای حدود نیمی که اگر شما باید. آن را پوچ مقدار پول برای خرج کردن در یک کیف پول و به خصوص برای دو سال. همه ما می دانیم که. اما مردم کاملا باطل به عنوان آنها می آیند برای Cardi در نظرات و ما در حال رفتن به نیاز هر کس به آرام کردن.

کیسه در واقع آمد از افست که نوشته شده بسیار شایان ستایش تصویری از او با هیجان دادن آن به Kulture بود که مانند یک شاهزاده خانم برای جشن تولد او. بچه بدیهی است که هیچ مفهوم از یک کیسه است که هزینه های پنج تا شش چهره اما او دامن زده چرا که آن را به یک صورتی زیبا کیف پول. این بسیار زیبا است.

نظرات کمتر ،

Cardi B's Daughter Got A Birkin Bag For Her Birthday And People Went Nuts
Cardi B/Instagram

آه بله, پیر “توقف خرید بچه خود را هدیه و ارسال آنها را در خارج به عنوان اگر بازی در خاک جایگزینی برای مسائل و یا عشق است.”

Cardi B's Daughter Got A Birkin Bag For Her Birthday And People Went Nuts
Cardi B/Instagram

به طور طبیعی وجود دارد و هم نظر بودند که مطمئن شوید که داده می شود یک هدیه گران قیمت خواهد به نوبه خود Kulture به نوعی از انحطاط فقط مانند به طور پیش فرض.

Cardi B's Daughter Got A Birkin Bag For Her Birthday And People Went Nuts
Cardi B/Instagram

و این یکی که ظاهرا افست مالی مشاور زیرا او تا به بسیاری از افکار در مورد چگونه رپر باید صرف پول خود را.

Cardi B's Daughter Got A Birkin Bag For Her Birthday And People Went Nuts
Cardi B/Instagram

نگاه ما می توانیم بحث در تمام طول روز در مورد این که آیا آن را اخلاقی یا خوب برای اقتصاد برای هر کسی که این مقدار پول. اما این واقعیت ساده است که برخی از مردم است و اگر آنها می خواهند به انجام چیزهای بیهوده و بیمعنی با این که 100% خود را حق. اگر ما در حال رفتن به تحسین زمانی که کنی می پردازد Kenny G به serenade Kim K در روز ولنتاین, ما نمی توانیم سپس دمدمی مزاجی به دلیل Cardi B و افست به بچه خود را در یک کیف پول که هزینه به همان اندازه به عنوان یک سدان جدید. اگر شما می خواهید برای انجام کاری در مورد آن توقف فریاد مشهور خود Instagrams و حمایت برخی از عدالت اقتصادی سازمان ها به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>