طراح Vince Camuto دیدنی فرانسه Cheatau به سبک عمارت در کانکتیکات است عنوان به حراج

آخرین ذکر شده برای $26.6 میلیون و دیدنی 13-اتاق خواب گرینویچ عمارت می رود در زیر مجازی چکش ماه آینده. این عاشق

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399

آخرین ذکر شده برای $26.6 میلیون و دیدنی 13-اتاق خواب گرینویچ عمارت می رود در زیر مجازی چکش ماه آینده.

این عاشقانه بازسازی قلعه فرانسوی مانند و مستغلات متعلق به اواخر طراح مد Vince Camuto—او cofounded کفش با نام تجاری نه غرب و فروش آن در سال 1999 900 میلیون دلار—است که به حراج گذاشته شده در بدون رزرو.

ساخته شده در سال 1927 16,300 فوت مربع شتو ریج در گرینویچ تونی دور تپه محاصره فروخته خواهد شد از طریق یک سرایدار مزایده هیچ-رزرو آنلاین فروش. مناقصه لگد کردن چهار شنبه 12 اوت به پایان می رسد و شنبه مرداد 15.

Camuto و همسرش لوئیس نجات ویران مانور در سال 1984 و اقدام به اسراف ثروت کوچک در مرمت آن. آنها سفارش اینترنتی-to-the-stars جیمی Xhema—سال گذشته او دوباره تامی و دی هیلفیگر در سال 1939 گرینویچ عمارت—برای انجام کار.

نتیجه چیزی کمتر از تماشایی بود. نکات برجسته عبارتند از مخابره سالن بزرگ است که امتداد 91 و به اصطلاح صورت فلکی اتاق است که ویژگی های 40-ارتفاع سقف گنبدی شکل با فیبر نوری ستاره به تکرار آسمان شب در Camuto تولد تاریخ 4 ژوئن سال 1936.

مشتاق جمع این Camutos پر از جای پر از آرایه ای از 17th و 18th قرن اروپایی گنجینه های.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

استخر در اواخر Vince Camuto را گرینویچ شتو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

نگاهی به مجموعه کارشناسی ارشد—فهرست توصیف آن به عنوان "استاد محراب"— که ویژگی های یک بیضی اتاق نشسته و مطالعه خصوصی به انتظارنشسته بودند با این کار از 17 قرن زبان انگلیسی کارشناسی ارشد-کارور Grinling گیبونز. برای اتاق پانسمان وجود دارد یک فک انداختن hall of mirrors با مایل مزین طلا-برگ plasterwork.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

رسمی باغ. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

در زمینه آراسته—املاک پوشش 4.66 هکتار—وجود دارد یک داستان دو سنگ تنیس خانه در کنار Har-Tru دادگاه رس. با شکوه غرق شده در استخر خود را با قوسی ستون ویژگی های یک poolhouse, غار و آبگرم. با وجود لوکس دو خوابه مهمان خانه و پنج جدا گاراژ با فضا برای هفت اتومبیل. لیستی از نکات برجسته است که به ظاهر بی پایان.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

خانه ساخته شده بود در سال 1927. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

خانه اصلی خود را به نظر می رسد مانند آن را کنده مستقیم از قرن 17 رنسانس فرانسه نرماندی با آن شدت-سقف های تن به تن و سنگ رو mullioned ویندوز و قوی دودکش ها.

Camuto درگذشت در ژانویه 2015 در سن 78 و املاک فروش و کسب و کار شریک زندگی لوئیز که در عمل به عنوان مدیر خلاق Camuto ، در سال 2014 این گروه تا به حال حدود ارزش $1 میلیارد. از آن فروخته شد و در سال 2018 به کفش های زنجیره ای DSW.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

پرستاره گنبدی شکل سقف اتاق نشسته. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

پس Camuto مرگ همسرش وظیفه بود با فروش زن و شوهر را از دیگر پروژه های وسیع 15 هکتار از 20 ، 000 فوت مربع Hamptons اسکله و مستغلات به نام ویلا ماریا. مانند قلعه ریج آن خریداری شد در یک مخروبه دولت و با دقت بازسازی شده توسط زن و شوهر است.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

آشپزخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

پس از اینکه برای اولین بار ذکر شده در سال 2008 به صورت متناوب $100 میلیون, ویلا ماریا ورشکستگی برای یک دهه unsold در نهایت فروش 49 میلیون دلار دو سال پیش.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

یکی از اتاق ناهار خوری. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

همانطور که برای شتو ریج سوئدی متولد لوئیس Camuto—او یک دوشیزه سابق سوئد—توصیف عظیم خانه به عنوان "دنج و خوش آمد گویی."

Vince Camuto’s Connecticut chateau

اتاق خانواده. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

"من فکر می کنم این خانه فوق العاده است. هیچ کس در حال رفتن به پیدا کردن یکی دیگر از خانه مانند است که دارای همان کیفیت ساخت," او می گوید. "این است که به زیبایی ساخته شده است. این یک خانه است که باعث می شود شما احساس خوش آمدید و گرم است."

Vince Camuto’s Connecticut chateau

گراند راهرو با آن حک شده سقف. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

چه قیمت آن به پایان می رسد فروش به صورت حدس و گمان است. همه ما می دانیم این است که با توجه به Zillow املاک برای اولین بار ذکر شده برای $25 میلیون در ماه جولای 2017 و کاهش یافته بود به 18 میلیون دلار دو سال پیش. سرانجام گرفته شده به بازار در ماه نوامبر سال گذشته و شاید با یک حراج در ذهن این بازگشت به گذشته ممکن است که با افزایش $26.5 میلیون درخواست.

Vince Camuto’s Connecticut chateau

تحت پوشش پاسیو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

حراج خود را برگزار می شود ConciergeAuctions.com در همکاری با صدفی Tretter لینچ و کیمبرلی جانسون از قطب نما املاک و مستغلات برگزار شد که فهرست اصلی. کلیک کنید در اینجا اگر شما علاقه داشتن به تکان دادن که دیجیتال دست و پا زدن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب