فراموش وب کم خود است در شوق و شعف تحقیق و بحث به عنوان او به طور تصادفی در معرض خود را به همکاران خود

این روزها بسیاری از ما در حال کار از خانه با توجه به شیوع کروناویروس. این به این معنی است که ویدئو کنفرانس نرم

توسط ETELARESANKHABAR در 24 فروردین 1399

این روزها بسیاری از ما در حال کار از خانه با توجه به شیوع کروناویروس. این به این معنی است که ویدئو کنفرانس نرم افزار را تبدیل به محبوب تر از همیشه که در آن همکاران تماس با یکدیگر برای به دست آوردن کار انجام شده و برای انجام جلسات تقریبا. پس از این دیگر در یک محیط اداری, بسیاری از را طبعا تصمیم گرفتند برای کار در لباس راحت است.

تبلیغات

در برخی موارد شلوار تبدیل شده اند به طور کامل اختیاری از جمله در این مورد با فقیر تونی که در آن در یک ویدئو ویروسی است که به اشتراک گذاشته آنلاین هموطنان فقیر بود و داشتن تماس تصویری با همکاران خود که در آن او ایستاد و (ندانسته) از خود نشان می دهد راه رفتن در اطراف در لباس زیر خود را در حالی که همکاران خود را به شدت در تلاش برای جلب توجه خود را.

در این ویدئو (مشاهده تعبیه شده صدای زیر) "تونی" و همکارانش خداحافظی به یکدیگر پس از خود را آنلاین جلسه به پایان می رسد. با این حال تونی فراموش می کند که او نیاز به قطع تماس خود را و به جای آن می شود تا کردن صندلی خود را در حالی که او کم است در معرض خود را به همکاران خود را در روند.

آنها همه کرک کردن در حالی که آنها در حال فریاد او را در امیدوار است که آن را به توجه خود را (آن را ندارد). به جای یکی از آنها تا به حال به او را که او در آن نوبت در اطراف با حیرت و خنده دار واکنش قبل از در حال اجرا خارج از اتاق احتمالا به برخی از شلوار. پس, دفعه بعد شما در حال ویدئو کنفرانس با همکاران خود و یا به یاد داشته باشید برای قطع کردن تماس هنگامی که شما انجام می شود و یا شاید فقط در برخی از شلوار!

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 اسکایپ و زوم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب