قرنطینه خستگی است که به معنای واقعی کلمه کشتن ما

اندرو مبارک/گتی ما زنگ زد در سال جدید با یک دهه جدید. جدید امید و آرزو. اهداف جدید و قطعنامه. ما هرگز fatho

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
Quarantine-Fatigue-Is-Literally-Killing-Us
اندرو مبارک/گتی

ما زنگ زد در سال جدید با یک دهه جدید. جدید امید و آرزو. اهداف جدید و قطعنامه. ما هرگز fathomed یک بیماری همه گیر خواهد به نوبه خود زندگی ما وارونه است. مردم باید صرف ماه دور از خانواده و دوستان و همکاران. مطمئن دادن اجتماعی فاصله ممکن است ساده ترین (و از لحاظ اجتماعی قابل قبول) چیزی که به انجام در حال حاضر, اما آن را به قتل ما.

در مقایسه با کشورهای دیگر, ایالات متحده موارد در حال افزایش در سریع ترین سرعت ما دیده نشده است. آن را مانند ما داده اند. سی ان ان در مورد احتیاط خستگی به عنوان یک موضوع چگونه مغز ما سیمی. در ابتدا مغز ما بود و سیمی برای دیدن COVID-19 به عنوان یک تهدید جدید, انگیزه ما برای اقدامات احتیاطی برای ایمن ماندن. به عنوان روز و هفته و ماه رفتن مغز ما نمی درک اطلاعات به عنوان جدید است. تهدیدات کمتر شدید در ذهن ما است.

اگر چه مغز ما سیمی برای بقا چه چیزی باعث می شود انسان ها بزرگترین گونه های در این سیاره است که ما باید تفکر سطح بالاتر فرآیندهای. ما می توانیم تغییر رفتار ما با وجود بقای ما غرایز. ما می توانید انتخاب کنید برای انجام بهتر. انتخاب ما را امروز تاثیر چگونه این ویروس در حال رفتن به بازی.

آن را نمیگیرد طولانی برای آمریکایی ها به پرش به رفتار طبیعی. با روز یادبود بسیاری تصمیم گرفت که مبارزه با COVID-19 بود. آن را تقریبا به عنوان اگر آمریکایی ها تصمیم گرفت که این ویروس می تواند کنترل نمی شود پس چرا زحمت ؟ ما بهتر می دانیم. ما می دانیم که رفتار شخصی است که تا حد زیادی مربوط به گسترش این ویروس است. در واقع ما می دانیم که دقیقا چه چیزی آن را کنترل و بیش از حد بسیاری از مردم در حال پرهیاهو و نادیده گرفتن آن است. نیویورک شد و یک مدل بزرگ از چگونه به "صاف منحنی." در حال حاضر ماه بعد بقیه کشور است که اوج زمانی که آنها تا به حال یک مدل از نحوه کنترل گسترش حق در مقابل آنها.

در هفته گذشته هر روز ما بیدار شد به خبری که ایالات متحده تا به حال یک "رکورد تعداد بالایی از موارد" قبلی بعد. هر روز یک رکورد در روز است. نه تنها این, اما بسیاری از کشورهای در حال نزدیک شدن ظرفیت خود را برای تخت بیمارستان. آن را ترسناک و طاقت فرسا از شنیدن این خبر. آن را سخت به حرکت به جلو در هر روز است. اما ما باید با هم کار کنند اگر ما می خواهیم هر ظاهر عادی. حتی مهم تر ما می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از زندگی به سادگی با تغییر عادات روزانه و درک این "طبیعی" است که فقط به طور موقت.

ایالات متحده هنوز هم در برخورد با اثرات یادبود روز احزاب سفر و سهل انگاری اقدامات احتیاطی. ما حتی خراش سطح از برخورد با ماه جولای 4th, حوادث. در حال حاضر ما بالا هر کشوری در جهان با تعداد موارد و مرگ و میر. ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما نیاز به انجام بهتر اگر ما می خواهید برای زنده ماندن این است.

اگر شما در حال مبارزه با قرنطینه خستگی در اینجا چند چیز به خاطر داشته باشید:

فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید آن را در حال حاضر – معنا نیست که شما نمی

هر کس هنوز هم آسیب پذیر به گرفتن COVID-19. گروه های خاصی از مردم هستند بیشتر در معرض خطر اما موارد مثبت و مرگ و میر دیده می شود در تمام سنین و نژادها و جنسيت. مشخصه صفات این ویروس عبارتند از: چگونه مسری در آن است و چگونه به سرعت آن گسترش می یابد. فقط به خاطر اینکه شما احساس می کنید COVID اخبار قدیمی است به این معنا نیست آن را گسترش در شکستن رکورد شماره. آن است. در واقع شما احتمالا در افزایش شانس ابتلا به آن را به عنوان مردم همچنان به سفر باید احزاب و تبدیل شدن به سهل انگاری با احتیاط.

معاشرت با خیال راحت

فقدان تعامل اجتماعی بسیار دشوار است. اما بسته به جایی که شما زندگی اجتماعی می تواند انجام شود با خیال راحت. انتخاب چند مورد اعتماد مردم که نیست سفر که پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, و صرف بیشتر وقت خود را در خانه. امن ترین راه برای معاشرت است خارج حفظ فاصله فیزیکی از شش پا و پوشیدن ماسک خود را. این است ایده آل نیست برای اکثر مردم است. هر کس می خواهد به آغوش پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ از رفتن به کافه ها و رستوران ها. ما نیاز به بازگشت به حالت عادی بیش از حد به زودی ثابت می تواند کشنده باشد.

ماندن هوشیار و با احتیاط

پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود و فاصله فیزیکی. این مراحل را باید "مسطح منحنی" در بسیاری از مکان ها. به نحوی با پوشیدن یک ماسک تبدیل به یک بیانیه سیاسی به جای اینکه در مورد سلامت عمومی است. پوشیدن یک ماسک برای کودکان جوان که نمی تواند. پوشیدن یک ماسک برای افراد معلول که نمی ممکن است قادر به. پوشیدن یک ماسک برای پرستار که فقط صرف 12 ساعت خسته کننده در پاهای خود را کمک به بیمار است. پوشیدن یک ماسک برای جنگ جهانی دوم کهنه که آسیب پذیر است و می باید در یک زمان بسیار دشوار است دوره نقاهت بعد از آن.

کاهش بیش از حد اطلاعات

مصرف بیش از حد رسانه ها می تواند به شما بی حس به تهدید ویروس بنابراین ساخت آن را آسان تر برای تبدیل شدن به بیشتر آرام و با احتیاط است که می تواند شما را سالم نگه دارید. اما نادیده گرفتن این خبر نیز می تواند مضر باشد. اطلاعات قدرت است. انتخاب چند مورد اعتماد منابع خبری و حد وقت خود را در رسانه ها. این مهم است که به نگه دارید تا با آنچه در جریان است بنابراین شما می توانید بخشی خود را. به عنوان ما می بینیم یک افزایش مداوم موارد ما نیاز به کار با هم. COVID نمی شود اگر ما فقط به سادگی آن را نادیده گرفت.

ایالات متحده نیاز به گرد هم می آیند

شما هنوز هم می تواند زندگی خود را و اذعان COVID-19 به عنوان یک عمده بهداشت عمومی را انتخاب کنید. این می تواند انجام شود بدون اینکه مصرف با اضطراب است. آن را در مورد انتخاب. آن را در مورد تنظیمات جزئی برای خوب بیشتر. این "ما" نه "من". آمریکایی ها نمی توانیم به یک "این نمی تواند اتفاق می افتد به من نگرش" از آنجا که آن اتفاق افتاد به 3.2 میلیون نفر است. بیش از 138,000 آمریکایی (به تاریخ) جان خود را از دست داده اند. آن را به آنها اتفاق افتاده است.

بیایید همه با هم آمده و انجام بخشی از ما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن