الکس Trebek به اول سرطان به روز رسانی در ماه: “من احساس بزرگ!”


alex-trebek-Cancer-Update
معرض خطر!/Youtube

در حالی که الکس Trebek می گوید طرفداران او را به خوبی انجام می دهند او همچنین گفت: بار او را جلوگیری از سرطان درمان اگر این کار متوقف می شود — و او در صلح با آن

دیروز دیرین معرض خطر! میزبان الکس Trebek ارسال شده در یک ویدئو به روز رسانی هواداران چه نشان می دهد تولید شد و به دنبال مانند طول COVID-19. پس از اعلام فهرست معرض خطر! قسمت تنظیم شد هوا را از طریق بقیه ماه های ژوئیه و اوت با برخی از به روز رسانی نشان می دهد دهانه بوده و فیلمبرداری در خانه Trebek همچنین به ما سلامت به روز رسانی خود را برای اولین بار در ماه.

Trebek شده است مبارزه با مرحله 4 سرطان لوزالمعده که او اعلام کرد در ماه مارس 2019. از این گذشته این خطر! آیکون ضرب و شتم یک سال بقا رای برای مرحله 4 بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده است که تنها 18 درصد است.

“اگر ما آن را فقط یک روز در یک زمان با یک نگرش مثبت هر چیزی امکان پذیر است” Trebek گفت: هر NBC News. و به نظر می رسد که مثبت است واقعا پرداخت.

“من به خوبی انجام می دهند” Trebek گفت: در روز گذشته تصویری. “من شده است به ادامه درمان من است و پرداخت آن خستگی من یک معامله بزرگ است. شماره های من خوب هستند. من احساس بزرگ است. در واقع در طول فرار از استودیو من نوشت: حتی یک کتاب خواهد شد که بیرون آمدن جولای 21.”

تنها الکس Trebek خواهد ادامه کار بدون توقف در حالی که تحت تهاجمی درمان سرطان و نوشتن یک کتاب در خرابی. پاسخ این است …: تأملاتی در زندگی من بیرون می آید در روز سه شنبه.

است که می گویند Trebek سرطان درمان شده است و هموار.

در نیویورک تایمز مصاحبه ای که منتشر شد امروز Trebek اذعان کرد که برخی از روزها او از خواب بیدار در “عذاب” و با مبارزات به سادگی از خارج شدن از رختخواب. میزبان که تبدیل به 80 این ماه گفت: بار است که اگر او در حال حاضر درمان سرطان شکست او قصد دارد برای جلوگیری از آنها را در دسترس نباشد.

“دیروز صبح همسرم به من آمد و گفت:” چه احساسی داری؟’ و من گفت: “من احساس می کنم مثل من می خواهم به مرگ است.’ آن است که بد است. وجود دارد می آید یک زمان که در آن شما را مجبور به تصمیم گیری که آیا شما می خواهید به ادامه با این کیفیت پایین زندگی و یا اینکه آیا شما می خواهید فقط به سهولت خود را به سطح بعدی. آن من را خسته نمی کند،”

با توجه به بارپزشکان می گویند که Trebek را پیش آگهی بدتر است بدست. اگر چه هیچ جزئیات بیشتری مورد بحث قرار گرفت را می توان فرض کرد که اگر چه Trebek شماره هستند “خوب” در روز گذشته تصویری از آن به نظر می رسد مانند سرطان است, متاسفانه, شده است, نبرد دشوار.

در این مرحله Trebek کیفیت زندگی مهم تر از درمان است و او قبلا صحبت در مورد چگونه به شدت از شیمی ساخته شده است در واقع او احساس بدتر از سرطان خود را.

“من می خواهم شوخی با دوستان, ‘سرطان نمی kill me; شیمیدرمانی درمان خواهد شد.’ وجود لحظات بزرگ, درد, روز, که در آن برخی از عملکردهای بدن دیگر عمل و ناگهانی حملات گسترده ای از رکود بزرگ ساخته شده من تعجب می کنم اگر آن را واقعا ارزش مبارزه در” Trebek گفت NBC News در ماه مارس است.

بدون در نظر گرفتن Trebek خوشبین باقی می ماند و او می گوید که طرفداران او در فیلم “من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به استودیو و شروع به ضبط را نشان می دهد برای فصل جدید در ماه سپتامبر. در ضمن من آرزو می کنم برای همه شما — ایمن ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>