Parmigiani فقط منتشر شد یک تقویم سالانه الت سنجش فواصل زمانی و آن را تحت $20,000

در اینجا ما باید یکی دیگر یکپارچه دستبند ورزشی سازمان دیده بان. سبک شده است پس آرزو در سال های اخیر آن را تبدی

توسط ETELARESANKHABAR در 19 تیر 1399

در اینجا ما باید یکی دیگر یکپارچه دستبند ورزشی سازمان دیده بان. سبک شده است پس آرزو در سال های اخیر آن را تبدیل به اجباری برای تقریبا هر ساعت به یک در این مجموعه است. به رقابت و همگام با رونق و حتی دکمههای بالا مارک های مانند A. Lange & Söhne آمده اند با نسخه های گذشته یا دو سال. و در حال حاضر در یک دوره زمانی که کار از خانه جدید عادی یک ساعت است که می توان با همه چیز از یک دست کت و شلوار به یک جفت از sweatpants است مربوط تر از همیشه.

Parmigiani Tonda GT in Steel

Parmigiani Tonda GT در جراحی حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani

Parmigiani شناخته شده برای آن به خوبی ساخته شده و به خوبی به پایان رسید لباس, ساعت آخرین به دوباره وارد نزاع (قبلی Parmigiani ساعت ورزش شامل Pershing و Tonda Metrograph) با سه تیز جدید دستبند Tonda GT مدل آن نیز در دسترس هستند در یک بند لاستیکی. "من به دنبال ایجاد یک سازمان دیده بان ورزشی می گوید:" دیوید Traxler مدیر عامل شرکت Parmigiani. "من به دنبال دریافت با هم یک ساعت مچی برای استفاده روزانه—نوع سازمان دیده بان شما می توانید لذت بردن از تمام وقت است."

Parmigiani Tonda GT

Parmigiani Tonda GT حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani

و او را در بانکی در قیمت های جذاب به یک نقطه فروش بزرگ. این سیستم جدید شامل 42 توسط 11.2 mm اتوماتیک Tonda GT با یک تاریخ بزرگ و کوچک ثانیه و 45 دقیقه از قدرت رزرو در 18 عیار گل رز طلا با یک شماره گیری آبی ($49,500 در یک دستبند $24,900 در یک بند لاستیکی محدود به 150) و فولاد با یک شماره گیری سیاه و سفید ($14,500 در یک دستبند $13,500 در یک بند لاستیکی محدود به 250) هر دو طراحی شده توسط کالیبر PF044, و 42 توسط 13.7 mm نادر سالانه تقویم الت سنجش فواصل زمانی عارضه در Tondagraph GT در جراحی ($19,500 در یک دستبند $18,500 در یک بند لاستیکی محدود به 200) نیز با 45 دقیقه از قدرت رزرو و طراحی شده توسط کالیبر PF043. همه مدل ها با قیمت زیر مشابه به اندازه مدل در فولاد و گل رز طلا مدل ها از نسخه های اخیر از Patek Philippe, Nautilus, Audemars Piguet رویال بلوط و ساعت vacheron Constantin در خارج از کشور.

Parmigiani Tongagraph GT

Parmigiani Tongagraph GT حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani

توجه قابل توجه بود همچنین با توجه به طراحی. Parmigiani شنود گذاشته خارجی طراح دینو Modolo—یک شرکت طراح از ساعت vacheron را در خارج از کشور در کنار وینسنت Kauffman—برای ایجاد نگاه جدید مجموعه در همکاری با نام تجاری داخلی تیم. در نتیجه بیشتر گاه به گاه تفسیر این شرکت کدهای بدون موارد فوق ذاتی آن توجه به جزئیات است.

Parmigani Tonda GT in Rose Gold

Parmigani Tonda GT در رز طلا حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani

مورد شکل جای و شماره گیری را با الهام از Parmigiani را Tonda Chronor اهدا شد جایزه بزرگ d'Horlogerie de Genève در سال 2017. این ویژگی های بالا پایان جزئیات مانند clou triangulaire guilloché در شماره گیری و cotes تا de Genève دکوراسیون در حرکت—این نوع از اتمام شما انتظار می رود برای خود تمساح بند طلا-سربار تقویم دائمی.

جمع شده اند که زیر Parmigiani را در طول سال نیز ممکن است متوجه چیزی متفاوت در مورد شماره گیری. بیضی در اطراف نام تجاری حذف شده است و آن زیبایی تغییر خواهد شد که دیده می شود در تمام ساعت را ساعت به جلو رفتن. "آن را کمی مردانه تر و کمی بیشتر قابل مشاهده و معاصر در حالی که حفظ همان حروف" می گوید Traxler.

Parmigiani Tongagraph GT Caseback

Parmigiani Tondagraph GT Caseback شامل 22 قیراط طلا روتور حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani

دستبند, اما, بود, نهایت زیبایی و ویژگی های آزمون. آن را دوباره طراحی شده بود چندین بار از ابتدا و قبل از وزن مورد نظر و مناسب به دست آمد. "در اینجا ما احساس دستبند است که به عنوان خوب به عنوان دیده بان می گوید:" Traxler. "بسیاری از مارک های مانند خودمان تمایل به طراحی و سپس اضافه کردن دستبند, اما شما باید به طراحی این ساعت و دستبند را با هم. من خیلی راضی است که ادغام بدون درز بود—آن را فقط حق به نظر می رسد و احساس می کند درست است."

او همچنین افزود که باید این ساعت جدید را به عنوان به خوبی به عنوان او انتظار دارد که وجود خواهد داشت اتاق را برای بیشتر تکرار در عوارض و اندازه پایین جاده و شاید حتی یک بانوان نسخه.

تنها مشتری جدید را دیده اند Tonda GT مجموعه در مچ دست, در زمان ما به صحبت کرد Traxler در ماه ژوئن بود به طوری که شیفته او دستور داد یکی برای خودش. "هنگامی که یک خرده فروش دسترسی به 25 مارک یا بیشتر و آنها می خواهند برای خودشان که نشانه خوبی است می گوید:" Traxler. "ما باید چیزی را حق در اینجا."

این ساعت جدید در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر با تحویل در ماه اوت با استثنا از Tonda GT در رز طلا دستبند که در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب