برخی از Daycares در حال بازگشایی, به زودی, اما آن را بی خطر است ؟

کون تصاویر/گتی ورمونت دولت که در آن من زندگی می کنند دارای بالاترین coronavirus نرخ رشد در ایالات متحده است

توسط ETELARESANKHABAR در 6 خرداد 1399
daycare-reopening
کون تصاویر/گتی

ورمونت دولت که در آن من زندگی می کنند دارای بالاترین coronavirus نرخ رشد در ایالات متحده است. با آن رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات هفته گذشته اعلام کرد که daycares و اردوهای تابستانی را بازگشایی ژوئن 1st با دستورالعمل های بسیار سخت. او و ورمونت وزارت بهداشت باقی می ماند محتاط و مراقب باشند. بدون روشن هدایت در سطح ملی و یا حتی ثبات دولت-به-دولت من سپاسگزار به یک رهبر است که دلسوز و آگاه و اعتماد از بهترین دانشمندان و پزشکان. او با قرار دادن بهداشت و درمان بالاتر از اقتصاد است, اما همچنین می داند مالی خرج کردن بسیاری از احساس هستند.

بدون مراقبت از کودکان اکثر خانواده ها نمی تواند بازگشت به کار. به عنوان متحده در سراسر آمریکا شروع به باز کردن daycares و اردوهای تابستانی بخشی از این روند بیش از حد. اما بسیاری از مردم تعجب اگر آن را بیش از حد به زودی. آن است بی خطر است ؟

"امن" به معنای جدید

اثرات این بیماری همه گیر و موارد COVID-19 متنوع, دولت به دولت. هر ایالت دارای رفتار همه گیر در راه های مختلف. متاسفانه یک uncaring و بی طرفانه ویروس ساخته شده به, سیاسی و اقتصادی سلاح. مرگ ناشی از جهل باید جرم و در عین حال مسطح منحنی هرگز به معنای اقامت-در-خانه-تا-یک-واکسن-می رسد ماراتن. ما نباید مارس در گروه با اسلحه و تهدید به شکایت اگر ما نمی توانیم به یک فروشگاه بروید مگر اینکه ما یک ماسک اما ما نمی توانیم تقاضای مردمی به نه بازگشایی کسب و کار خود و خانه است. و با این بازگشایی می آید نیاز به محیط امن برای کودکان و نوجوانان در حالی که پدر و مادر کار می کنند.

کریستینا مک لافلین مدیر اسکس جانکشن تفریح و پارک های پیش دبستانی در ورمونت می گوید مامان ترسناک "با راهنمایی مناسب منابع مالی دقیق ایمنی روش ها و راه حل های خلاق به لجستیکی موانع اوایل مربیان مسلح هستند با آنچه آنها نیاز به آوردن کوچکترین اعضای جامعه ما دوباره با هم با خیال راحت."

""امن" است که یک اصطلاح نسبی در حال حاضر" کیت کانر استادیار طب اطفال در دانشگاه جانز هاپکینز و مدیر پزشکی رال مرکز بهداشت در KIPP بالتیمور می گوید ایالات متحده آمریکا امروز. "همه اینها به نوعی کاهش خطر صفات اساسا اما هیچ یک از آنها خواهد بود 100% به خصوص اگر COVID است که هنوز هم در گردش در جامعه است."

بنابراین چه چیزی این دستورالعمل نشان می دهد ؟

CDC اضافه شده است دستورالعمل ها را به وب سایت خود را برای چه به بازگشایی مراکز مهد کودک و اردوهای اما در هر کاخ سفید درخواست آنها صرف "درخت های تصمیم گیری." به گفته واشنگتن پست و دیگر دستورالعمل های در حال بررسی توسط کاخ سفید است. اما همانطور که من این نوع اواخر ماه مه نزدیک است و بسیاری از کشورها در حال حاضر در حال اجرا daycares و یا در مورد به بازگشایی آنها.

اولین سوال در مورد درخت تصمیم گیری می پرسد اگر مدیران آماده به دنبال دولت های محلی و دستورالعمل ها. مهم نیست که چه می شود گفت: در سطح ملی تا زمانی که دولت خود را دستورالعمل مناسب به منظور daycares نباید بازگشایی شد. جریان بله/خیر سوال در CDC سایت شامل توانایی برای نمایش کارکنان و کودکان علائم و سابقه قرار گرفتن در معرض تشدید مطابق با اصول ضد عفونی کننده و تهویه شیوه های حفظ اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و نظارت بر علائم و نشانه های این ویروس است.

ورمونت, پنسیلوانیا, فلوریدا و واشنگتن ارائه نمونه های مشابه از آنچه مهد کودک را مانند نگاه در سراسر ایالات متحده است.

بلند کردن و رها کردن

دستورالعمل خوانده شده است که بلند کردن و رها کردن بار باید مبهوت و همان فرد باید آوردن فرزند(ان) به مراقبت از هر روز. همه کارکنان و سرپرستان ملزم به پوشیدن پارچه ماسک و توصیه می شود که کودکان بیش از سن دو لباس یکی را به عنوان به خوبی. این اردوگاه که در آن بچه ها من خواهد بود رفتن به این تابستان نیاز بچه ها به پوشیدن یک پارچه تمیز ماسک هر روز هنگامی که در داخل خانه. این کمپ همه مسن تر از پنج. قبل از یک کودک می تواند وارد یک مهدکودک ساختمان برای روز خود را متوسط گرفته شده است, سوال در مورد قرار گرفتن در معرض و علائم خواسته و کارکنان در نگاه کودک برای خارش و عفونت است.

روز

در طول روز کودکان نگه داشته شود در گروه های بزرگتر از 25 اما بر اساس سن کودکان ارائه دهندگان خدمات باید به دنبال دولت مقرر برای بزرگسالان به کودک نسبت. کودکان نگه داشته شود در همان گروه ها و فضاهای خواهد شد و باید همان ارائه دهندگان به عنوان به خوبی. در آن فضای, فیزیکی, فاصله نیاز به نگهداری و اسباب بازی ها که در حال بازی کردن با یا جویده شود نیاز به ضد عفونی اغلب یا حذف شده است. ضد عفونی در حال رفتن به تبدیل شدن به مهم ترین چرخ سوم در این ارائه دهنده جدید/ارتباط کودک; معمولا لمس سطوح مناطق آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی نیاز مکرر توجه است. و وقتی که می آید به حمام و سرویس بهداشتی ایده آل هر گروه خود را داشته باشد اما زمانی که ممکن است برخی از سرویس بهداشتی باید اختصاص داده شده به تعیین شدند.

جوانترین آنهایی که

کودکان بزرگتر را یاد بگیرند راه های جدید ما عادی اما نوزادان و کودکان نوپا don't give a fuck about social فاصله. برگزاری, آرامش, تغذیه و تمیز کردن بچه های کوچک نیاز به ارائه دهندگان و بچه ها را در ثابت تماس بگیرید. در این مورد شستن مکرر دست ها ضروری خواهد بود. لباس هایی که تبدیل شده اند آلوده با یک کودک ترشحات نیاز به حذف و قرار داده شده در یک کیسه پلاستیکی یا ماشین لباسشویی.

برخی ممکن است فکر می کنم این دستورالعمل هستند بیش از حد و یا بی دلیل در حالی که دیگران می گویند که آنها به اندازه کافی نیست.

خطر در مقابل پاداش

وقتی که می آید به COVID-19 وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر نسبت به سلامت جسمی ما. دیگر از ما خواسته به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل بیشتر ناامید مردمی تبدیل شده است. بسیاری از آمریکایی ها در حال مبارزه برای کار با کودکان و نوجوانان زیر پا و یا قادر به پرداخت صورتحساب چرا که آنها نمی توانند کار کنند و بدون دسترسی به مراقبت از کودک. نزدیک به 39 میلیون آمریکایی بیکار هستند و 40 درصد از خانواده های کم درآمد را تجربه کرده اند, زیان کار است. این شامل خانواده هایی که نیاز به مراقبت از کودکان و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان خود است.

مردمی که در حال حاضر مسکن و مواد غذایی نا امن هستند و به سختی پایان می رسد دیدار. و کسانی که با تراشیدن را تضعیف را به مکان های که در آن آنها ممکن است قادر به بازیابی برای یک زمان طولانی. کودکان و نوجوانان در بهترین خانه ها در حال تلاش برای ایجاد حس از جهان; بچه ها زندگی در خانه های با بیشتر عوامل استرس زا در حال صدمه زدن و در معرض خطر به خصوص اگر زندگی در یک سوء استفاده از صفحه اصلی. بسیاری استدلال می کنند که خطر از فرستادن بچه ها به مهدکودک یا اردوهای تابستانی است که ارزش پاداش.

Aly ریچاردز مدیر عامل شرکت اجازه رشد بچه ها, ایالت جنبش برای اطمینان از دسترسی مقرون به صرفه به بالا-کیفیت مراقبت از کودک به صورت تمام ورمونت خانواده می گوید: "این مهم است که به یاد داشته باشید که در این بازی uncharted همه گیر آب می باشد و بدون خطر است."

مک لافلین موافق است که هوشمند محاسبه ریسک بهره مند خواهد شد فرزندان ما. "انزوای فرزندان جوان است و عاطفی تهدید است که ما نمی تواند نادیده بگیرد. [باز daycares] نمی خواهد بدون چالش های آن, اما جایگزین که در آن کودکان در حال دور می رود در برابر همه چیز را که پرورش و آنها را قادر به رشد است."

برخی از خانواده ها خواهد شد را انتخاب کنید و به فرستادن کودکان خود به مهد کودک و یا اردوهای تابستانی و حتی اگر آن را در دسترس است. اما بسیاری از خانواده ها لازم نیست که گزینه.

مک لافلین می گوید مامان ترسناک او احساس می کند پشتیبانی می کند و اعتماد به نفس است که او مرکز را بازگشایی با موفقیت. او می داند که همه مراکز باید این لوکس. و وقتی که می آید به بچه ها او می بیند خود را تابآوری و میل به ظاهر ، "بله, ما را به پوشیدن ماسک. بله ما بهترین های ما به فاصله اجتماعی. این است که عجیب و غریب برای یک کودک ؟ بله, آن است. اما حدس بزنید چه ؟ این طبیعی جدید در حال حاضر. کودکان بیش از قادر به درک آینده همراه با ما و استقبال از این اگر با توجه به فرصت است. در میان جهان از هرج و مرج کودکان خردسال نیاز به امن و فضا آشنا به سادگی بود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب