پس از 3.2 M تایید COVID-19 موارد و 135K مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می پوشد یک ماسک در


Trump-mask
الکس Edelman / AFP

پس از چند ماه از امتناع از ماسک تا رئیس جمهور ایالات متحده شده است عکس پوشیدن CDC-توصیه می شود در صورت ماسک

راه بازگشت در ماه آوریل ایالات متحده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) — شهرستان پیشرو اقتدار بر سلامت همه مسائل مربوط — صدور یک توصیه که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک های پارچه ای که در برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حالی که بسیاری از کشور موظف بدون سر و صدا وجود دارد تعداد زیادی از مردم که حاضر به ماسک برای انواع دلایل اعم از کلی انکار شدت ویروس ادعا می کند که این نقض حقوق قانونی خود. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یکی از کسانی که به این گروه است. از ماه آوریل در کشور ما رهبر اتحاد سرسختانه حاضر به پوشیدن ماسک ، اما پس از سه ماه از ماسک-پوشیدن با بقیه کشور POTUS است در نهایت شده است عکس های مدل سازی یک محافظ صورت پوشش. متاسفانه به دلیل این است که سال 2020 است و او رئیس جمهور این است که در نظر گرفته ،

در شنبه تهمت بازدید زخمی اعضای خدمات در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی و در نهایت دیدم نیاز به حفاظت از سلامت دیگران است.

“من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص که در آن شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط جداول عامل من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک” او به خبرنگاران گفت: در طول سفر است. “من هرگز در برابر ماسک, اما من معتقدم آنها باید در یک زمان و یک مکان.”

بنابراین ممکن است این دومین بار مغلوب ساختن پیشی جستن را پوشش داده است. در مه, او به طور خلاصه به قرار دادن یک در طول یک تور از یک شرکت فورد موتور گیاه. اما در عمومی بخشی از تور او آن را گرفت چرا که او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.” در انجام این کار او نقض کارخانه را از سیاست.

مجلس نانسی پلوسی است که صحه گذاشتن ماسک پوشیدن از گرفتن روز یکشنبه تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت برای انجام کاری است که بقیه از ما کرده اند و برای ماه — در روزنوشت راه ،

“من خیلی خوشحالم که او به اطاعت از قوانین والتر رید. شما نمی توانید به دیدن جانبازان ما وجود دارد که بدون پوشیدن ماسک. در حال حاضر او را به عبور از یک پل” پلوسی گفته سی ان ان‘s دانا باش در دولت از اتحادیه. “این یک بستری است که اگر شما در حال رفتن به دیدن ما سربازان شما را مجبور به پوشیدن ماسک. اگر شما در حال رفتن به با فرزندان ما شما را مجبور به پوشیدن ماسک. اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از گسترش coronavirus شما را مجبور به پوشیدن ماسک.”

“بنابراین امیدوارم با مثال او را تغییر نگرش خود را که مفید خواهد بود در توقف گسترش coronavirus” پلوسی ادامه داد.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد که دین برای مدرسه ملی طب گرمسیری در Baylor College of Medicine, توضیح داد, به سی ان ان‘s آنا Cabrera طی مصاحبه ای در اتاق خبر دوشنبه طنز از آن همه است.

“این نباید منجر داستان در اخبار” او با صراحت اعلام کرد. “در ماه فوریه یا مارس آن شده اند که این منجر شود اما در حال حاضر نیست. ما راه گذشته است. ما باید این وحشتناک بحران بهداشت عمومی در حال حاضر. این واقعیت است که ما هنوز در حال بحث در مورد ماسک مسخره است. ما باید برای انجام این کار خیلی بیشتر در حال حاضر برای کمک به کاهش سرعت وحشتناک این یورش که ما رو از Covid-19. با یک شیب شتاب ما در حال رفتن به ضربه 70,000 موارد این هفته است.”

بیش در رسانه های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک یک موضوع داغ با اشاره به این که در آن چند ماه بود خیلی دیر.

در مورد شما هنوز هم نمی به فروش می رسد در مورد اهمیت ماسک به CDC وب سایت که در آن آنها استناد مطالعات متعدد حمایت از اثر خود را در کاهش گسترش coronavirus و در نتیجه مردم کمتر کشته شدن توسط آن است.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>