این 1961 فراری 250 GTE دهه را صرف پنهان در یک گاراژ. در حال حاضر آن را برای فروش.

اگر شما تا به حال یک فراری شما می خواهم درایو آن ، و شما قطعا نمی خواهد در مورد آن را فراموش. خوب است که به صا

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

اگر شما تا به حال یک فراری شما می خواهم درایو آن ، و شما قطعا نمی خواهد در مورد آن را فراموش. خوب است که به صاحب یک نزدیک به معصوم فراری 250GTE که کشف شد پس از سال ها در حال پنهان دور در کالیفرنیا گاراژ.

به تازگی کشف 1961 250 GTE در سوال فقط نوشته شده برای فروش آنلاین در بورلی هیلز, ماشین, باشگاه, گزارش, Road & Track. با اصل تطبیق اعداد و موتور V12 زرق و برق دار grand tourer است در مورد به عنوان نادر از یک انبار پیدا کردن به عنوان دیده ایم.

1961 Ferrari 250GTE

1961 فراری 250GTE بورلی هیلز Car Club

با یک نگاه به این عکس نشان می دهد یک ماشین در کمال تعجب وضعیت خوب داده که در آن پارک شده بود را در یک گاراژ برای سال. آن را کثیف و گرد و غبار تحت پوشش, اما دیگر از آن, به نظر می رسد دست نخورده. به پایان رسید در آسمان آبی GTE بدن پانل نگاه سالم و تمام بازی. باز کردن درها و شما پیدا کنید که آن را شیک قرمز و سیاه و سفید داخلی دارای اب و هوای این آزمون زمان خوبی است. بهترین از همه, هیچ, زنگ قابل مشاهده است همراه زیرین شاسی.

موتور بای به نظر می رسد مانند آن می تواند استفاده از برخی از مناقصه عشق و مراقبت اما چند خواهد ذهن زمانی که آنها را ببینید واقعی موتور. 250 GTE شامل فراری اصلی سازمان ملل متحد-تعویض کلمبو V12. این موتور احترام در میان علاقه مندان و شامل اصلی آن سه گانه-کاربراتور وبر راه اندازی. GTE همچنین دارای تمام اجزای اصلی آن از جمله انتقال کاربر, چوب, فرمان, 4 چرخ دیسک ترمز و سیم چرخ.

1961 Ferrari 250GTE

بورلی هیلز Car Club

علاوه بر اینکه قابل ملاحظه ای در وضعیت خوب, 250 GTE نیز متعلق به همان فرد برای گذشته 41 سال. این هم یکی از فقط 300 سری من GTEs معتقد شده اند ساخته شده است. و در حالی که آن را ممکن است نیاز به کمی از کار و تمیز کردن آن $265,000 برچسب قیمت در واقع ممکن است یک معامله جدی فراری طرفداران.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن