ق موسس استعفا از هیئت مدیره را به فضا برای یک نامزد

Paul Kane/گتی و الکسیس Ohanian/Instagram "من نوشتن این به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
Alexis-Ohanian-Olympia-reddit
Paul Kane/گتی و الکسیس Ohanian/Instagram

"من نوشتن این به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:" چه شما انجام دهید؟"

ق از بنیانگذاران و شوهر از سرنا ویلیامز, الکسیس Ohanian اعلام کرد که او استعفا از هیئت مدیره این شرکت از مدیران و خواسته است که هیئت مدیره پر کردن صندلی خود را با یک نامزد.

"من نوشتن این به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:" چه شما انجام دهید؟'" Ohanian نوشت: در یک پست وبلاگ در روز جمعه. "من استعفا داد و به عنوان یک عضو از ق مدیره. من خواسته اند که آنها را برای پر کردن جای من با یک نامزد و من خواهد شد با استفاده از سود آینده در ق سهام برای خدمت به جامعه سیاه عمدتا برای جلوگیری از نفرت نژادی و من شروع با یک تعهد $1M به khezri است حقوق خود را بدانید اردوگاه."

ق را محکوم کرد در گذشته به عنوان یک پلت فرم برای گسترش نژاد پرستی.

Ohanian استعفای از هیئت مدیره می آید بر روی پاشنه از ادامه تظاهرات در سراسر جهان خواستار پایان سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید. فلوید به قتل رسید توسط یک افسر سابق پلیس در مینیاپولیس پس از افسر kneeled در گردن او برای حدود 9 دقیقه است.

سرمایه گذاری سرمایه داری و پدر-از-یک نیز گفت: هر گونه سود آینده خود را ق سهام هدایت خواهد شد به مبارزه با نفرت نژادی و حمایت از جامعه سیاه و سفید. "این است که دیر به انجام کار درست. من انجام این کار برای من و برای خانواده من و کشور من," او گفت:.

"من باور دارم استعفا در واقع می تواند یک عمل رهبری از مردم در قدرت در حال حاضر" Ohanian ادامه داد: در یک ویدیو در Instagram. "به هر کس که مبارزه برای رفع شکسته ما ملت را متوقف کند."

Ohanian همچنین گفت که او شروع به این سایت برای "کمک به مردم پیدا کردن یک جامعه و احساس تعلق" اما در هفته های اخیر محبوب موضوعات بسته شده اند و از پست جدید و پاسخ و به نام for Reddit رهبری برای جلوگیری از اجازه دادن به نفرت پیام برای ادامه بر روی پلت فرم.

مدیر عامل سابق الن پی ای که استعفا پس از کاربران جنگیدند تغییرات اخیر به ممنوعیت برخی از مواد به نام سابق او شرکت را بیش از آن تحمل از تعصب و نفرت است.

خروج خود را از رسانه های اجتماعی محبوب سایت یک گام در مسیر درست در تماس نژادپرستی نظاممند و در حالی که آن را پاک نمی کند حق شکایت در مورد نژادپرست بودن مواد مجاز در سایت این پیشرفت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن