بهترین عمودی سرخ برای ساخت کاملا ترد مرغ

وجود دارد بیش از یک راه برای کباب مرغ است. البته شما می توانید چوب آن را در فر در یک ظرف و یا دندانه دار کردن

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399

وجود دارد بیش از یک راه برای کباب مرغ است. البته شما می توانید چوب آن را در فر در یک ظرف و یا دندانه دار کردن اما در واقع وجود دارد یک راه بهتر برای رفتن در مورد آن به خصوص اگر شما می خواهید آن را تردعمودی سرخ.

آن را نمی ممکن است خیلی شبیه اما سرخ عمودی خود را, مرغ, بلدرچین یا بوقلمون طعم بی نهایت بهتر است. Plopping مرغ در دستگاه به طوری که پرنده کاملا درست کمک خواهد کرد که آن را طبخ به طور مساوی بنابراین شما را تا پایان با براونر, crispier محصول نهایی. به علاوه شما نمی خواهد که به کراوات پرنده و یا با روشن کردن آن در حالی که آن را پخت و پز مثل شما که با یک ماهی تابه یا دندانه دار کردن.

اکثر عمودی سرخ ساخته شده از فلز یا خاک رس است. اما شما می خواهید به دقت در نظر بگیرید که مواد به بهترین وجه مناسب شما سبک پخت و پز قبل از خرید. آن را به ارزش توپخانه برای یک خوب بیش از حد شل و ول سرخ ممکن است باعث مرغ خود را به واژگون شدن در فر. در اینجا چهار که به آخرین ساخته شده است.

1. امیل هنری مرغ سرخ

امیل هنری عمودی سرخ با کیفیت بالا سرامیک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فر یا در کوره. تولید شده در فرانسه آن لعاب مقاوم در برابر خراش و می تواند مقاومت در برابر دماهای بیش از 900 درجه فارنهایت بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد درمان آن را بیش از حد با ظرافت. حتی ماشین ظرفشویی امن که باعث می شود تمیز کردن آسان است. و باید هر چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به آن را سرخ عمودی همراه با 10 سال گارانتی.

مزایا: کیفیت بالا سرخ است که می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بسیار بالا.

منفی: رنگ قرمز روشن برای همه ممکن است.

Emile Henry Chicken Roaster

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.81

2. فاکس اجرا عمودی مرغ سرخ

اکثر عمودی سرخ تنها در حدود 6 اینچ قد بلند—فاکس اجرا است 7.5. که ممکن است صدای مانند ناراحتی اما آن را در واقع به شما اجازه می دهد به طبخ مرغ بزرگتر از دیگر سرخ. به علاوه آن را ساخته شده از نچسب آهن بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد مرغ خود را از آمدن باز گرداند پس از آن پخته شده است.

مزایا: قابلیت پخت و پز مرغ بزرگتر.

منفی: شما باید برای خرید یک ظرف جداگانه ای جزء به کباب سبزیجات با آن است.

Fox Run Vertical Chicken Roaster

آمازون

خرید در حال حاضر: $11.48

3. Norpro سرخ عمودی

همه سرخ آسان برای ذخیره و دور هنگامی که شما انجام می شود پیچ مرغ خود را. بزرگتر دستگاه به معنای برای بوقلمون های خاص خود می تواند یک درد واقعی. بنابراین برای Norpro را فولاد ضد زنگ سرخ که می تواند به جای مرغ تا شش پوند, اما می تواند از هم جدا برای ذخیره سازی آسان. تابه بزرگ است که برای برشته کردن سبزیجات در فر به راحتی پرس از سیم که در ترکیه نصب شده است. به علاوه آن را امن ماشین ظرفشویی اضافه کردن به بدون هیچ زحمتی رایگان تجدید نظر شود.

مزایا: مقرون به صرفه سرخ است که برای مبتدیان.

منفی: از آنجا که آن را ساخته شده از دو جداگانه اجزای آن را به عنوان محکم که دیگر عمودی سرخ.

Norpro Vertical Roaster

آمازون

خرید در حال حاضر: $15.97

4. Staub سرخ عمودی

Straub می داند که یک یا دو چیز در مورد کیفیت ساخت وسایل آشپزی و آن را سرخ عمودی ثابت می کند این نقطه دوباره. ساخته شده از چدن با یک خاکستری مینا پایان آن را محکم ابزاری است که برای سال های بسیاری است. آن را به خوبی کار می کند در فر بیش از حد آن را به عنوان قادر به تحمل دما تا 500 درجه فارنهایت و ساخته شده است با یک بافت خشن است که تسهیل براونینگ. به دلیل ساخت که می رود به هر قطعه و هر یک از یک نوع.

مزایا: ساخته شده از چدن پس از آن خواهد شد یک عمر گذشته.

منفی: نمی تواند جای زیادی طیور مانند بوقلمون یا بلدرچین.

Staub Vertical Roaster

آمازون

خرید در حال حاضر: $174.99tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن