9 بهترین آبپاش آب و اسباب بازی برای بچه ها برای خنک نگه داشتن و نگه داشتن مشغول

پس از ماه ها صرف cooped داخل با بچه های ما به صورت بی پایان بعد از ظهر که احساس می کنم مثل روز هیچ شادی بیش

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
Kids Water Sprinkler

پس از ماه ها صرف cooped داخل با بچه های ما به صورت بی پایان بعد از ظهر که احساس می کنم مثل روز هیچ شادی بیشتر از دانستن تابستان است در اینجا در نهایت. این فصل که در آن ما می توانید اجازه دهید ما خورشید کلاه-پوشیدن کودکان نوپا پوشیدن خود را به محتوای قلب خود را با دویدن دور حیاط نوسان در هوای آزاد, نوسانات, و, پرش, در, رنگارنگ, جدید استخر بادی.

تنها چیزی بهتر از یک کشش از چمن خود را به اجازه بچه بازی است که با داشتن برخی از نوع جدول آب و یا آب اسباب بازی (مانند یک اسب شاخدار floatie) در آماده—در حال حاضر دمیده تا با هم قرار داده و آماده برای بازی بی پایان. تقریبا هر اسباب بازی که شامل آب در برخی از راه شکل یا فرم برنده است برای تابستان آب و هوا—اگر چه برخی از آنها بیشتر امیدوار کننده وقتی که می آید به اشغال یکی از کوچک خود را بیش از دیگران است. به هر دلیلی بچه ها فقط عشق گرفتن خود را ریخته در آب (معمولا مخلوط با چیزی لکه شایسته مانند چمن و ماسه و یا خاک).

و در عصر COVID-19 زمانی که شما کمتر احتمال دارد به رفتن به پارک های عمومی از هر نوع آب اسباب بازی را به معنای واقعی کلمه تبدیل به منجی خود را. اگر شما به سهام تا در به اندازه کافی از آنها و گسترش آنها در سراسر باغ خود را, شما می توانید یک پارک آبی در حیاط خلوت خود را. در صورتی که شما به ما نیاز به طلسم آن را برای شما ترجمه که به برخی از خوبی سزاوار صلح و آرامش برای شما. شاید نه آرام بخش, اما حداقل شما می توانید گرفتن در کار و یا یک فصل از این کتاب جدید شما شروع به چهار ماه پیش است.

چه بیشتر می تواند فرزند خود را می خواهید از فصل تابستان از بزرگ اضافی آب-پاشش اسب شاخدار با صدا غذا خوردن dab در وسط باغ خود را? پاسخ این است که هیچ چیز مامان—شما بهترین! با این حال بزرگ شما فکر می کنم این اسب شاخدار است که عکس آن بزرگتر است. این اقدامات حدود 82.6" X 33.5" X 65" (یک بار متورم البته) و آن را یکی از بهترین راه برای نگه داشتن بچه خود را خنک در تابستان بعد. آن است که فوق العاده آسان برای استفاده—به سادگی آن را باد (نکته: در نظر گرفتن یک پمپ برقی اگر شما در حال حاضر نیست که یک) و اتصال شلنگ خود را حق به آن است. آن را با چهار شرط به طوری که آن می تواند بصورتی پایدار و محکم ایستاده بر روی زمین بدون باد دور و اسپری آب تا 10 پا در هوا. با سلام اگر بچه خود را دوست ندارد آن شما همیشه می توانید استفاده از آن به عنوان یک چشمه یا دکوراسیون انواع برای مشروب الکلی پر از جشن تولد خود را در حیاط خلوت!

قیمت 39 دلار در آمازونچند اسباب بازی در بیشتر کلاچ در 90 چیزی در درجه تابستان بعد از جلال بارانی به همراه استخر wading. فقط قلاب شلنگ و شما انجام می شود! این چلپ چلوپ پد دارای برخی از بهترین بررسی با پدر و مادر تقاضاهای مصرانه بر سهولت استفاده از آن دقیق توضیحات / کنترل کیفیت مواد و به طور کلی ارزش. آن ساخته شده از مواد با دوام است که می تواند وزن یک کودک از سنین 1 تا 12. آن را بی خطر—آن گذشت 8 بازرسی ایمنی برای اطمینان از آن است که غیر سمی و بی خطر در خورشید برای مدت زمان طولانی. آن است که نسبتا بزرگ با قطر 68 اینچ—پس از آن است که به اندازه کافی بزرگ برای چهار تا کودکان به بازی در. و با وجود آن در اصل قیمت پایین می آید 1-سال تضمین کیفیت و (صبر کنید) یک تیم پشتیبانی مشتری که در واقع پاسخ به تماس ها و ایمیل! وو!

26 دلار در آمازون

باید کمی pipsqueak که مشتاق به شیب پا خود را به این بچه استخر ؟ شروع به او را در یک بادی کودک شناور طراحی شده به جای سنین 9 ماه تا 24 ماه. این یکی می رود مایل اضافی برای ارائه UPF 50+ حفاظت از آفتاب برای آنهایی که کمی در حالی که آنها در حال پاشش طوفان در استخر. آن را ساخته شده از ساخت و ساز سنگین است که نمی خواهید به موسیقی پاپ بر باد است. آن اندازه بزرگ باعث می شود به صورت شناور به اندازه کافی برای نگه داشتن نوزاد خود را وزن و سپس برخی از بنابراین شما لازم نیست که به طور مداوم قرار دادن اسلحه خود را در اطراف او به اطمینان حاصل شود آن باقی می ماند و بالاتر از آب است. یک منتقد گفت: آن را به ویژه مناسب برای کوچک 11 ماهه که وزن آن فقط 16 پوند. "این یک کمی سخت است برای پیدا کردن تجهیزات ساخته شده برای سن و سال او که ظرفیت خود را در قد و قامت کوچک. این کار بزرگ برای ما! او نمی نزول بیش از حد پایین بود و قادر به نشستن و شناور در اطراف در حالی که لگد زدن و پاشیدن. او آن را دوست دارد."

20 دلار در آمازون

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای دسترسی به یک گودال ماسهبازی یا, بهتر است, زندگی در نزدیکی ساحل این خرید نیست و باید با استفاده از آب تنها. شن و ماسه با این نسخهها کار شگفتی. اما شما همچنین می توانید محل آن را در یک سطل بزرگ یا kiddie استخر (یکی که بیش از حد بزرگ برای بچه خود را به آزاردهنده تخلیه بیش از) و اجازه دهید یک کمی خود را به شهر برود. به طور جدی شما را شگفت زده چگونه این مجموعه از 19 شن و ماسه, اسباب بازی مجذوب خود توجه خود را از جمله 1 چرخ آب, 6, ساحل, ابزار, 1, ساحل, سطل, 1, آبیاری, می, 9, ساحل, قالب و 1 مش کیسه برای حمل این همه در هر کجا که شما نیاز به رفتن. آن را ساخته شده از دوام غیر سمی پلاستیک بنابراین شما لازم نیست که به دمدمی مزاجی از هر بچه خود را تلاش برای نیش (چرا که او خواهد شد). تنوع فوق العاده است برای ذهن کنجکاو و هر قطعه مناسب برای بودن با دست های کوچک.

19 دلار در آمازوننمی توانید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید برای رفتن به استخر کودک یا بارانی مسیر? دو تا و هر دو را انجام دهد همه را در یک خرید. این چلپ چلوپ پد نسبتا بزرگ در 70 اینچ قطر پس از آن می تواند متناسب با حداقل سه فرزند به راحتی برای استخر پاشش یا بارانی پریدن از روی آن از داغترین روز تابستان است. همراه با تشک شما همچنین می توانید برخی از سرگرم کننده اسباب بازی استخر از جمله شاهزاده wands و شاهزاده hairband تاج. تنظیم آن بسیار آسان است. به سادگی درک لبه حصیر و برابر اسپوت درون خود را امن, هوای آزاد, شیر آب (یا شلنگ) به آب اسپری مات و انتخاب شدت: کم متوسط یا بالا (78 اینچ قد بلند). بسیاری از والدین نیز خواهد بود خوشحال می دانیم که این تشک ساخته شده از محکم و با دوام مواد است که ساخته شده است به مقاومت در برابر استفاده مکرر است. آن را نیز غیر سمی و عاری از BPA.

40 دلار در آمازون

اگر شما می توانید به بازگشت به دوران کودکی خود را, شما نمی خواهید این بود بخشی از آن ؟ آن است که نه تنها بچه دوستانه—آن است که مستقیم وسوسه انگیز برای بزرگسالان استفاده کنید. در حالی که واضح است به معنای مورد استفاده در حیاط آن نیز می توان در داخل خانه به عنوان یک تاتر و یا به عنوان یک kiddie استخر. این فوق العاده است برای بازی تخیلی (آماده به جای بستنی خود را سفارش). این سه همه فن حریف و تورم کافه بستنی که متحرک هستند و یا می توان در مربوطه بستنی دارندگان یک سقف برای حفاظت از آفتاب اگر شما اتفاق می افتد به استفاده از آن در خارج و همچنین به عنوان یک استخر wading در بسیار عقب است. آن ساخته شده است با استفاده از پاک و ایمن مواد—داشتن شده است به طور مستقل آزمایش برای نظارت بر سمیت (از جمله فتالات). آن را حتی می آید با یک تعمیر پچ در مورد یک منطقه باز میآید.

$27 در آمازون

این آشپزخانه kiddie نزول خواهد بندان توجه کودک خود را برای ساعت در یک زمان—به طور جدی. به هر دلیل کودکان را دوست دارم غرق می شود. آنها عشق را به تقلید از آنچه شما انجام 24/7—حتی اگر این بدان معناست که شستن لعنت غذاهای خود را شریک برگ نشسته در سینک حتی اگر شما یک کار کاملا ماشین ظرفشویی. این اسباب بازی است که در واقع بسیار سرد—آن واقعی آب در حال اجرا و سنجش درجه حرارت است که اجازه می دهد تا آن را به سفید به نوبه خود زمانی که آب داغ است (این تغییر رنگ!). این شیر دارای یک باتری پمپ که reuses آب به جای اتلاف یک تن مانند شما را در واقعی خود را سینک آشپزخانه. با بیش از 1000 بررسی یک پدر قرار داده و آن را درست و مناسب "به خوبی سزاوار 5 ستاره!! آن را آسان به راه اندازی طول می کشد تنها 2 باتری AA و برخی از آب است. دختر من لذت می برد بازی با آن تغییر رنگ خیلی باحال بود بیش از حد. اگر چه او طول می کشد در شستن ظرف ها به عنوان یک موضوع جدی او لذت می برد شستن عروسک با آن را بیش از حد... lol. من 100 ٪ راضی با خرید من است."

$37 در آمازونبه دنبال یک سوپر کم-تعمیر و نگهداری آب است که حفظ خواهد کرد فرزند خود را مشغول و بدون جاری شدن سیل خانه خود را (و یا چمن)? این یکی است فقط آنچه را که سوخته mama دستور داد. این در واقع به معنای برای حمام استفاده می شود در خارج از وان با حتی مقدار کمی از آب است. به سادگی پر کردن یک کاسه بزرگ با آب و اجازه دهید خود را kiddo رفتن به شهر. آن را بزرگ برای توسعه هماهنگی دست و چشم از فرزند خود را به پر کردن دستگاه — می شود آن را از صافی فنجان یا آب می تواند و سپس ریختن آن در طول برج به چرخش پروانه برگ و ایجاد یک آبشار. همه از اسباب بازی های ساخته شده از پلاستیک با دوام است که BPA رایگان هستند و لبه های خوب و صاف و بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد هر گونه موانع. آن را نیز در محل باقی می ماند با تشکر از دو فنجان مکش قوی در پشت است که می آید در دستی که آیا شما با استفاده از آن در داخل یا خارج از حمام یا kiddie استخر.

16 دلار در آمازون

نه قادر به گرفتن تعطیلات گرمسیری شما بوده ام خواب? این اسباب بازی بادی نمی خواهد آن را تشکیل می دهند اما حداقل آن را منحرف خواهد شد کودک شما در یک روز گرم تابستان بنابراین شما می توانید پای خود قرار دهید و آرامش برای کل پنج دقیقه (و امیدوارم بیشتر). از آن آسان است به باد (متصل به حق خود شلنگ) و یک کیسه آب در پایین به طوری که از آن باقی می ماند راست (35" بلند) در حالی که بچه خود را در تلاش است او را به دست کشیدن آن را صاف و در پشت آن. این پایین وزن نیز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که باد آن را برای سوار شدن. آن است که ساخته شده از با کیفیت بالا و مواد وینیل است که ضخیم تر از اکثر بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن را ظاهر در سبک لمس کند. و اگر آن را ندارد, پاپ, و یا خود را برآورده نمی انتظارات این شرکت می خواهد به شنیدن در مورد آن به 100 درصد تضمین رضایت.

24 دلار در آمازون

حالا که تو را آب, ابزار جنسی, موجودی مربع دور سهام در برخی از این دیگر ضروری اسباب بازی است که برای تابستان و فراتر از آن.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن