از تست آنتی بادی برای تمیز کردن عمیق: چگونه حمل و نقل هوایی خصوصی است که مقابله با Covid-19

از آنجا که Covid-19 بحران آغاز شده کسب و کار حمل و نقل هوایی به طور کلی فعال شده است در مقابله با این ویروس. ک

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399

از آنجا که Covid-19 بحران آغاز شده کسب و کار حمل و نقل هوایی به طور کلی فعال شده است در مقابله با این ویروس. کسری ارائه دهنده NetJets همکاری با یک شرکت به نام Cellex به تست آنتی بادی های موجود برای کارکنان خود را در حالی که همچنین ارائه Covid-19 تست رایگان به کارکنان آن است. همچنین كشتن هر هواپیما پس از هر پرواز است.

رقیب خود Flexjet شرح زیر مشابه پروتکل سازماندهی یک فرایند تمیز کردن پس از هر پرواز است. در اوایل آن را نیز اعمال پوشش ضد میکروبی به نام Microshield 360 است که جان 99.99 درصد از عوامل بیماری زا برای یک سال. فقط به امن آن reapplies سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده پوشش هر 90 روز.

فراتر از تمیز کردن آن هواپیما Flexjet همچنین راه اندازی پروژه آسانسور است که نه تنها منحصر به صنعت بلکه بسیار گران قیمت برای این شرکت است. "این اساسا یک داخلی هواپیمایی برای ما خدمه" مدیر عامل Michael Silvestro گفت: Robb Report. "ما 160 فروند هواپیما و بیش از 700 خلبانان و خدمه پرواز که تا پایان زندگی در 40 شهر در سراسر کشور," او گفت:. "به جای داشتن آنها را پرواز تجاری خود را برای دیدار با هواپیما ما پرواز آنها بر ما ناوگان خود. آنها بسیار کمتر در معرض خطر بودن در معرض ویروس. آن را بیشتر به چالش کشیدن اما تلاش شده است به خوبی دریافت کرده است."

Flexjet

پیشرو در حمل و نقل هوایی خصوصی شرکت های مانند Flexjet و NetJets شده اند پاشش کابین با ماندگاری طولانی و ضد میکروبی ترکیبات برای کشتن هر گونه بالقوه coronavirus. Flexjet

ارائه دهندگان دیگر مانند VistaJet باید نصب پزشکی از راه دور دستگاه به نام Tempus IC2 است که اجازه می دهد تا خدمه پرواز برای اندازه گیری و رله داده های بالینی و تصاویر به MedAire که 24/7 مرکز کارکنان با پرسنل پزشکی. MedAire جهانی, مدیر پزشکی دکتر پائولو آلوس گفت: این تجهیزات فراهم می کند "همان نوع از پارامترهای" در دسترس در بسیاری از اتاق های اورژانس.

آریزونا مبتنی بر مجموعه ای از جت نهاد Covid-19 اثر انگشت آزمایش پادتن برای خدمه و اعضای آن است. "ما با همکاری هسته موسسه محلی برای انجام آزمایش و با آن همکاری ما قادر به ارائه آزمون برای اعضای ما و خدمه قبل از پرواز" مدیر عامل شرکت تام اسمیت گفت: فاکس کسب و کار.

دیگر منشور ارائه دهندگان راه اندازی برنامه های ایمنی. نقره ای درجه توسعه آن "Covid-19 پاک" برنامه با متخصصان پزشکی در حالی که خشت بند دار حمل و نقل هوایی معرفی "CleanCheck" پروتکل استاندارد پس از مشاوره با ما سازمان های مانند FAA مراکز کنترل بیماری و خود تولید کننده هواپیما همکاران.

Flexjet

Flexjet تا به حال یکی از قدیمیترین و تهاجمی ترین پاسخ به Covid-19 از جمله گذر گاه خلبانان و هوا کارکنان در ناوگان خود را برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض.

تلاش به نظر می رسد به کار. "تیم ما شاهد افزایش خدمات ضد عفونی همراه با پرسش اطراف Covid-19 و چه اقدامات احتیاطی را با هواپیما خود را ،" تایلر هارپر از AEM تدارکات گفت: Robb Report. "این به ما نشان می دهد که مشتریان ما در حال بدست گرفتن مناسب اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از ما بیرون آمدن از این آگاهانه تر و بهتر شده است."

که خبر خوبی است. بد یا حداقل نامشخص, اخبار, است که این مشکل برای مسافران به سنج چقدر خود را ارائه دهندگان—به خصوص کوچکتر منشور شرکت با کمتر منابع مالی—در حال انجام برای محافظت از آنها در طول این زمان نامشخص است.

"پایه و اساس این کسب و کار همواره در مورد ایمنی" Silvestro می گوید. "قبل از مشتریان و مشتریان بالقوه خواهد همیشه نگاه در سن هواپیما و مکانیکی تاریخچه زمانی که آنها در مورد ایمنی. این بیماری همه گیر است گسترش آنچه ایمنی به معنی. در حال حاضر به گفت و گو با تمرکز بر رفاه مشتری و نه فقط هواپیما."

سال گذشته روزهای خوبی در معرض چهره و دست دادن به عنوان تمام شرکت های هوایی خصوصی برقرار کرده اند سختگیرانه تر از پروتکل های. بسیاری از شرکت ها را حتی از انجام دور با تعارفات مانند گل های تازه. Adobe

Covid-19 نیز پرتاب یک بیت از یک منحنی توپ در حمل و نقل هوایی خصوصی از آنجا که هیچ industrywide پروتکل وجود دارد. شرکت های بزرگتر مانند NetJets و Flexjet می توانید استطاعت آخرین بهترین شیوه ها و یا حتی خود را ایجاد کنید اما بسیاری از شرکت های کوچکتر در حال مبارزه.

اخیر پانل بحث و گفتگو در Covid-19 پروتکل های ایمنی میزبانی ملی کسب و کار حمل و نقل هوایی انجمن (بار) در بر داشت برخی از سردرگمی در میان اعضا در مورد بهترین شیوه. "وجود دارد هیچ صفر-موقعیت خطر بنابراین شما به دنبال برای بهترین سازش" گفت: MedAire را Alves عضو پانل گفت: در بحث آنلاین. "این هم همیشه در حال تغییر وضعیت که در آن ما در حال یادگیری هر روز. این همه در مورد مدیریت ریسک است."

گرگ Hamelink مدیر ارشد عملیات پرواز و تعمیر و نگهداری مجهز با وسایل Corp. گفت: سردرگمی وجود دارد که در مورد تمیز کردن محصولات برای استفاده است. "آنچه ما با استفاده از دو ماه پیش ما ممکن است قادر به استفاده از امروز," او گفت: این وضعیت یک "تغییر رقص است."

Flexjet

تمیز کردن هواپیمای میان پرواز در حال حاضر رایج است هر چند نوع از مواد نظافت و بهداشت روش های متفاوت از ارائه دهنده ارائه دهنده.

"چالش ما این است که این قلمرو ناشناخته" گفت: Hamelink. "ما به دنبال چه تولید کنندگان ما گفتن و اینکه آیا یک محصول می تواند آسیب هواپیما بنابراین واقعا یک کمی از یک رقص است. اپراتورها باید خود را برای انجام سعی و کوشش به دلیل ماندن در بالای پزشکی طرف از چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان هواپیما کنار."

تولید کنندگان هواپیما را ارائه راهنمایی به آنچه به عنوان محصولات باید با خیال راحت استفاده می شود در داخل هواپیما خود را به خصوص در کاکپیت با ظریف نجوم و الکترونیک دیگر.

برای خصوصی مسافران هوایی به Covid-19 حفاظت از زبان می تواند گیج کننده است. "علمی وجود دارد تفاوت بین تمیز کردن مطابق با اصول ضد عفونی و استریل," فرانسیس Grinstead, مدیر عامل شرکت Curis ملی ارائه دهنده فن آوری فاضلاب گفت: Robb Report. "تمام کسانی که در کلمات آمده از سازمان حفاظت محیط زیست و به آنها مهم است. آنها نقاط عطف خاص است که شما نیاز به رسیدن به."

حمل و نقل هوایی خصوصی شرکت گزارش افزایش در اولین آگهی که بسیاری از تحلیلگران نسبت به خروج از خطوط هوایی تجاری است.

Grinstead اضافه شده که برخی از روش های تمیز کردن لزوما مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست و برخی از محصولات می تواند خطرناک باشد. محصولات دیگر ممکن است اجازه می دهد رسوب باقی مانده است که می تواند "ایجاد یک زمین پرورش برای پاتوژن در آینده," او گفت:.

با وجود این ممکن است کاستی های خصوصی حمل و نقل هوایی در نظر گرفته شده است به عنوان یک گزینه بسیار امن تر از پرواز تجاری آن شاهد رشد بیش از دو ماه گذشته به عنوان مسافر خروج از کلاس اول برای کسب و کار جت. Grinstead می گوید خصوصی آگهی باید در مورد یادگیری موثر تمیز کردن پروتکل ها و محصولات و از آنها بخواهید برای شخص ثالث گزارش از هوا کسب و کار ارائه دهندگان خود را در مورد بهداشت روش.

"من می خواهم برای دیدن ضد عفونی گزارش اگر من پرواز خصوصی" Grinstead می گوید. "من فکر می کنم هر کسی در مورد میکروب ها می خواهم برای دیدن این گزارش و مطمئن شوید این هواپیما بسیار تمیز که آنها اولین کسانی هستند که در هواپیما به گسترش میکروب ها. من شناخته شده میلیاردرهای چه کسانی هستند که نگران تمیزی در هواپیما خود را."

آگهی باید ورزش خود علت سعی و کوشش وقتی که می آید به درک خاص مایع پروتکل های. "من می خواهم برای دیدن ضد عفونی گزارش اگر من در پرواز بودند به بخش خصوصی می گوید:" یک متخصص.

با وجود چالش های ارائه دهندگان همچنان به اتخاذ و ایجاد اقدامات جدید به عنوان کسب و کار میدارد تا دوباره پس از یک سکون در مارس و آوریل.

Flexjet برنامه "مناسب برای وظیفه" است که در مراحل نهایی توسعه است. "آن را اندازه گیری درجه حرارت و سطح اکسیژن از کارکنان ما برای تعیین سلامت کلی می گوید:" Silvestro.

Silvestro می گوید که در حالی که Covid-19 دوره شده است آسان برای شرکت های کوچک آن نیز یک رقیب برای بزرگتر ارائه دهندگان مانند Flexjet. "ما تا به حال به تعادل خلاقیت و nimbleness با نورد از اقدامات جدید در سراسر زیرساخت های ما," او می گوید. "اما من فکر می کنم ما در حال پاسخ دادن به سوال هر پرواز باید: 'آنچه شما انجام به نگه داشتن من امن است؟' ما در حال انجام است که با هر دو تکنولوژی جدید و پروتکل های ایمنی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de