جدید رولز رویس Wraith Kryptos مجموعه همراه با یک دخمه پرپیچ و خم' از کدهای مخفی

رولز-رویس ممکن است ایجاد شده سوار مناسب برای کیانو ریوز' شخصیت نئو در ماتریکس با آن $400,000-plus Wraith کوپه

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399

رولز-رویس ممکن است ایجاد شده سوار مناسب برای کیانو ریوز' شخصیت نئو در ماتریکس با آن $400,000-plus Wraith کوپه با توجه به همه آن ساخته شده است در کدهای مخفی. نشان داد این صبح های جدید Wraith Kryptos مجموعه یک اجرا از 50 نمونه هایی زیبا از دو درب کوپه هر ترکیب چه Rolls-Royce توصیف به عنوان "دخمه پرپیچ و خم از رمزهای پیچیده."

اما انتظار نداریم که برای پیدا کردن پاسخ در خودرو چرم کتابچه راهنمای مالک است. کلید کد است که در یک پاکت مهر و موم شده tucked دور در اتاق امن از رولز رویس مدیر عامل تورستن مولر-Ötvös. به نظر می رسد الهام بخش برای این مجموعه جدید آمد از رولز رویس قرار دادی طراح و تازه cryptologist—Katrin لمان.

"به عنوان یک طراح من همیشه شیفته این مفهوم است که شما می توانید ارتباط برقرار پیام است که قابل درک توسط تنها چند نخبگان با استفاده از نمادها pictograms و رمزهای," او توضیح می دهد که در بیانیه رسمی.

The Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection.

دو درب کوپه از رولز رویس Wraith Kryptos مجموعه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Rolls-Royce Motor Cars محدود است.

همانطور که برای Kryptos نام لمان می گوید که آن را مشتق از یونانی باستان با اشاره به چیزی نهان مخفی و رمزی. "رمزهای می توان از طریق هزاره گرفتن تخیل از برخی از جهان درخشان ترین ذهن" او می افزاید.

سرنخ شروع با که یاد هود نصب شده روح وجد. در پایه مجسمه سفالین رنگی, یک سری از کوچک کد نقوش رنگی در سبز مینا مشهود است. نیز وجود دارد یک راز در خودرو Delphic خاکستری پوشش (رنگ) نیز هست. در حالی که این ممکن است مانند نگاه نه چندان هیجان انگیز سایه ای از جامد خاکستری هنگامی که در نور خورشید تعبیه شده آبی و سبز میکا ناگهان تبدیل به قابل مشاهده است.

The Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection.

کد نقوش دایره پایه روح وجد هود زینت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Rolls-Royce Motor Cars محدود است.

و پس از آن وجود دارد-دست نقاشی coachlines. در حالی که بالای خط نقاشی شده است در تازه ایجاد شده و سایه به نام Kryptos سبز پایین خط تیره خاکستری به یک اثر سایه. با توجه به لمان سرنخ پنهان هستند به سمت عقب به عنوان خطوط شکستن کد.

The Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection.

اسرار نیز منزوی در مسافر سمت فاسیا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Rolls-Royce Motor Cars محدود است.

کمی واضح تر سرنخ یافت می شود زمانی که شما برای باز کردن Wraith عقب-دور مربی doors مرحله بیش روشن آج-ورق و حل و فصل را به این خودرو صندلی های چرم دقیق در خاکستری و Kryptos سبز. در محل معمول Rolls-Royce آرم دوزی به زیرسری وجود عناصر پنهان cipher. علاوه بر این بیشتر مبهم پیام به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش چاپ پنل مسافر سمت فاسیا.

واضح ترین نمایش از نمادها است به نمایش در پیچ و تاب های جدید در ضبط اموال بیگانگان را به برق زده ستاره headliner. برای این limited-edition وسایل نقلیه این ویژگی های خیره کننده, روشن جریان داده ها که چشمک می زند در سراسر سقف مانند دیجیتال باران که از آبشار پایین صفحه نمایش کامپیوتر در فیلم. دیگر موضوعی امکانات عبارتند از روشن درب جیب بافته شده با چرم و Kryptos سبز تاپیک.

The Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection.

ضبط اموال بیگانگان را امضا Starlight سرمقاله روزنامه پنهان سرنخ های بیشتری به پیام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Rolls-Royce Motor Cars محدود است.

"این یک بازی با بسیاری از لایه های" اظهار داشت لمان. "پیدا کردن کلید می شود انتگرال به درک کامل معنای یک مورد است که می تواند در غیر این صورت توان به سادگی به عنوان یک کار هنری است."

یک خط از اولین فیلم تریلر به نظر می رسد نوشته شده برای این Kryptos مدل و همچنین: "هیچ کس می توان گفت آنچه در ماتریس است. شما باید به آن را برای خودتان ببینید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن