9 بهترین مرطوب کننده صورت مه برای یک تابستان خنک و تازه کردن پوست


Best Face Mists

تابستان است و هیچ وقت به کساد کردن وقتی که می آید به یک روال مراقبت از پوست. وجود ویتامین C-تزریق سرم به درخواست کرم های ضد آفتاب به لایه و البته آرایش, برس, به, پاک, هر چند هفته. اما در حالی که برخی از لوازم آرایشی می تواند خود را ترک و در صورت احساس چرب و cakey — به خصوص با افزایش رطوبت و نور آفتاب باعث شما را به عرق مرطوب کننده صورت مه ما تبدیل شده اند رفتن به در طول این ماه های گرم تابستان.

چهره مه سرد, شما را, به تر, تب و تاب بودن و احساس لعنتی خوب بر روی پوست در حالی که خورشید در آن قوی ترین. (این نیمه بود که عجیب و غریب misting فن همه ما تا به حال در مدرسه ابتدایی— اما بسیار سرد.) بنابراین حتی اگر شما کاهش میزان محصول در محصولات مراقبت از پوست و آرایش روال در طول تابستان صورت غبار است که قطعا یکی از شما می خواهید برای اضافه کردن — و نه دور.

نگه داشتن خواندن برای 9 بهترین چهره مه برای فصل تابستان — از splurgiest و جذاب برای بهترین ها را برای بودجه خود را.

بهترین مرطوب کننده صورت غبار

به صورت خشک و تشنه پوست که در حال مرگ برای برخی از معطر رطوبت سه گانه تونر آبرسان مناسب صورت غبار برای شما. نیمه تونر نیمه غبار این همه در یک محصول پوست از سه گانه برگ و پوست صورت خود را احساس باب روز هیدراته و مرطوب – با نام مستعار به دنبال مانند پوست یک نوجوان (به جز بدون جوش). گواهی های طبیعی گیاهی و عاری از ستم شما هرگز پیدا کردن sh*tty مواد در سه گانه فرمول; آن را بدون مصنوعی, رایحه پارابنها و GMOs بنابراین شما می توانید احساس خوبی در مورد درخشش طبیعی را به پوست شما. مواد تشکیل دهنده اصلی آن عبارتند از: روغن اسطوخودوس برای تسکین دهنده, آرام و متعادل ملتهب و عصبانی پوست – روغن شمعدانی – برای پاکسازی پوست – و گل رز نفت برای نهایی طراوت و پررنگ تجربه. این بطری کوچک است 3.3 fl. اونس پس از آن نیز به اندازه مناسب برای سفر با. آن را به ساحل به استخر یا مادر خود را در خانه برای خودتان یک spritz هر زمان که شما باید به آن نیاز دارید!

$26.29 در آمازونبهترین بودجه صورت غبار

اگر شما balling به طور منظم بودجه ما شما را بشنود و بدیهی است که این باور است که شما سزاوار درخشنده و درخشان پوست بیش از حد. این طراوت غبار ماندگاری آرایش شما را نگه دارید باعث می شود آن نگاه بی عیب و نقص و مانع از لکه و خطوط ریز از ظاهر شدن در بنیاد خود را. آن که کند اما بیایید صادق باشیم. شما همچنین می تواند فقط spritz خود را به خاطر شما freakin’ گرم یا عرق و این لیلی لولو غبار است فراتر از طراوت! ساخته شده با یک فرمول طبیعی آلوئه ورا و پانتنول لیلی لولو تنظیم غبار نیست فقط مجموعه ای آرایش خود را, آن, آرام, هیدرات و کمک به حفظ رطوبت در بدن خود را ظریف ترین پوست. بنابراین اگر بیشتر از بودجه ماهانه خود را می رود به سمت خرید 24-بسته های آب جعبه و پوشک این 18 دلار تنظیم غبار از لیلی لولو فقط حس می کند.

$18 در ایمان زیبایی

فرقه های مورد علاقه چهره غبار

بچه که استفاده از Glossier آیا فقط استفاده از Glossier. بچه که استفاده از Glossier زنده برای Glossier! تسکین دهنده چهره غبار ساخته شده با گلاب و گلیسیرین و آلوئه است که یکی از این فرقه های مورد علاقه که مردم – به خصوص مادران پر مشغله – فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی از. آن را تسکین دهنده بر روی پوست, آبرسانی به پوست را لایه داخلی و حاوی عاری از ستم و مواد گیاهی. چه به عقده روحی? Spritz در این صورت خود را قبل از استفاده از هر سرم برای روز و پشت سر هم از گلاب خواهد شد کمک به مهر و موم پوست قبل به سرم و مرطوب کننده. شما می توانید از آن استفاده کنید در طول روز بیش از حد – اگر شما خسته هستید, داغ, تاکید گیر کرده در ترافیک در بزرگراه ها است. شما نام آن را – به Glossier صورت تسکین دهنده و مرطوب کننده تسکین می تواند فقط در مورد هر وضعیت از تاکید پوست به یک پرنیان تاکید کرد.

$15 در GLOSSIER

بهترین تمام اطراف چهره غبار

دلیل خوبی وجود دارد شما ببینید ماریو بادسکو Spritz غبار و براق صورت اسپری مجموعه سه – در آلوئه ورا و خیار و چای سبز و عصاره گیاهان و گلاب و آلوئه ورا و بابونه و اسطوخودوس – فقط در مورد همه جا. مردم عاشق این sh*t و چون این کار انجام می شود هر چه در کار است. این که آیا شما نیاز به استفاده از آن به عنوان یک آرایش تنظیم اسپری در اواخر شب زمانی که شما در نهایت بدست نگه دارید از یک پرستار بچه و یا اگر شما غبار خود را به صورت دوره ای در حالی که حلق آویز در یک استخر در تابستان و گرما چیزی است که وجود دارد تا طراوت و خنک کننده در مورد هر یک از این اسپری. اصلی فن های مورد علاقه است که گلاب-حاوی غبار (با بیش از 14 ، 000 رتبه بندی!), بنابراین اگر شما نمی پریدند روی ارابه موسیقی و در عین حال قطعا شروع وجود دارد. خیار و سنبل عطر را فقط تعمیق محبت خود را به این صورت اسپری. هر یک هیدرات دهنده و infuses همه منافع طبیعی گیاهی به طور مستقیم به پوست شما. Spritz صورت خود را پس از یک دوچرخه سوار در حالی که شما در ساحل سالن و یا پس از استفاده از کانسیلر. ماریو بادسکو حتی نشان می دهد پاشش صورت خود را در شب پس از استفاده از سرم شب ترمیم کننده و کرم.

$21.00 در آمازونبهترین چهره غبار خشک و کسل کننده پوست

به خصوص فرموله شده برای پوست است که دچار خشکی و برطرف کننده تیرگی و چین و چروک و خطوط ریز این صورت غبار است که حاوی اسانس و گل رز. شما می توانید با استفاده از آن به عنوان روزمره خود را تونر و یا رسیدن به آن اواسط روز به عنوان یک بسیار مورد نیاز pick-me-up. گاهی اوقات پوست شما فقط نیاز دارد که چیزی اضافی شما می دانید ؟ به خصوص زمانی که شما در ساعت در تمیز کردن خانه, پله روی لگو و عرق کردن در آفتاب شما به عنوان دیده بان بچه ها در حیاط جیغ “به من نگاه کن! به من نگاه کن!” فقط سریع spritz از این تمیز در Sephora خبره صورت غبار خواهد نفوذ خود را عمق اپیدرم – که پوست خود را پس از دریافت سر خود را از قطره قطره شدن! – و در نتیجه محکم تر و انعطاف پذیر و تجدید تب و تاب بودن.

$30 در SEPHORA

بهترین پورنو زمان چهره غبار

نه همه غبار ساخته شده است به طور انحصاری با فصل تابستان در ذهن است. Saje را تانترا شوینده و غبار ساخته شده است با ارتباط در ذهن! ایده آل برای پاشش در هر دو صورت و بدن, تانترا عطر را تشویق می کند تا احساس گرما و نفس اماره و تمایل بنابراین اگر آن را مناسب برای spritzing درست قبل از شریک زندگی خود را به خانه از محل کار شما ممکن است بخواهید برای خودداری از chucking آن را در استخر ، شما می توانید با استفاده از تانترا شوینده و غبار در طول سال به روز کردن و محافظت از پوست. آن هم ضرری ندارد که یکی از عوارض جانبی این خوشمزه است عطر و بوی گرفتن روشن! آیا شما تمایل او یا خود را لعنت خود به هر کس که شما اسپری تانترا شوینده و غبار خواهد شد با تشکر از شما برای آرامش یادداشت چمپا صلح آمیز از نت های نعناع هندی و بیداری رایحه نارنگی سبز است که تعمیق تمایل خود را.

$20 در SAJE

بهترین چهره غبار برای تر به دنبال پوست

آیا شما خسته از blotches? آنچه در مورد تکه های خشک و حساس و یا کسل کننده پوست ؟ درخشان تر و پوست غبار توسط Tatcha می توانید در تمام که bullsh*t برای شما تنها با چند spritzes. این فوق العاده ابریشمی ریز غبار مرطوب کننده منحصر به فرد در بازار, دو تا سه مه از این Tatcha محصول خواهد شد پوشش خود را به صورت کامل ترک آن را مرطوب و درخشان. درخواست آن را قبل از گریم برای آرایش بی عیب و نقص نرم افزار (بله که حتی ترجمه در دوربین به شما و همه ی کسانی که مامان پسند TikToks در مورد تمیز کردن ظروف و چیدن binkies) و یا آن را با شما در رفتن به خنک کردن نگاه خود را در طول روز. آن را نگه می دارد آرایش از caking, پوست رطوبت طبیعی و تازه پوست خود را به نقطه که در آن مردم در واقع ممکن است بپرسید اگر شما حامله هستید. شما می دانید دلیل این که شما خواهید بود درخشان – LOL!

48 دلار در SEPHORAبهترین چهره غبار برای تاکید کردن پوست

پوست شما است تاکید کرد ؟ صبر کنید اجازه دهید ما بخواهید این یکی دیگر از راه: شما تاکید f*ck ؟ اگر پاسخ شما بله, پس از آن شانس هستند که پوست شما است که تاکید بیش از حد. آیا بچه های خود را و یا تقصیر و یا شما می دانید خود را گاه به گاه اعتیاد به تکنولوژی Derma E آبی نور سپر اسپری به طور خاص فرموله شده برای آبرسانی پوست که کسل کننده و غم انگیز با تشکر زیست محیطی عوامل استرس زا است. این ترکیبی از کندر, جلبک قرمز و زغال فعال از پوست رطوبت سطح و جلوگیری از افتادگی و پیری زودرس را افزایش می دهد و پوست شما حالت ارتجاعی به طور کلی. و به عنوان پدر و مادر ما مطمئن شوید که به عنوان هک نیاز به انعطاف پذیر پوست! از زغال فعال نیز سم زدایی از پوست خود را از هر گونه باقی مانده سموم است که هنوز هم ممکن است باعث پوست شما غم و اندوه. از زغال فعال عمیق می رود برای پاک کردن آن از yucky sh*t و جلبک قرمز به طور فعال دعوا کردن آلاینده های محیطی و رادیکال های آزاد.

$17 در ULTA BEAUTY

بهترین ریخت و پاش چهره غبار

برای مادر که نمی دهد هر f*cks در مورد پیشنهاد می splurging بدهید به نمایندگی از او مراقبت از پوست در روال حاوی هیالورونیک اسید گل جوهر از تاتا هارپر است که چه خبر است. طراحی شده توسط اسید هیالورونیک است که هیدرات, هاردکور, و چروک, چین و چروک این صورت غبار موثر در کاهش چین و چروک ها و خطوط ریز و بهترین آثار در خشک و پوست ترکیبی. ساخته شده از مخلوطی از استرالیا ساحلی, گل, آن را فراهم می کند یک منبع طبیعی از فرولیک اسید یک آنتی اکسیدان است که هنگامی که در ترکیب با سایر آنتی اکسیدان ها افزایش اثر خود را به طوری که آنها بهتر – و مطلقا هیچ سموم پرکننده های مصنوعی و یا مواد مصنوعی و یا GMOs. پس این یکی خیلی گران است, شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن آن را در حمام استاد خود را – شما می دانید که در یک قفسه دور از دسترس کودکان. شما می توانید آن را با شما به استخر یا ساحل برای یک خنک کننده spritz در یک روز گرم تابستان, اما, eh, با $ شبیه به این, شما ممکن است بخواهید به مزه آن را یک بار در صبح و یک بار در شب. Spritz بر روی صورت خود را پس از پاک کردن و قبل از اضافه کردن سرم و مطمئن شوید که آن را اسپری بر روی گردن خود را بیش از حد!

$72 در SEPHORA

هنگامی که صورت خود را misted به کمال مطمئن شوید برای بررسی بیشتر زیبایی تابستان باید دارا!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>