ما نیاز به بحث در مورد 'بین' از COVID-19 — آن را فقط 'Recovery' یا 'مرگ'

لوئیس آلوارز/گتی من مطمئن هستم که همه ما می دانیم کسی که در خارج وجود دارد وجود دارد که واقعا دیدن نقطه از

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
In-Between-Of-COVID-19-1
لوئیس آلوارز/گتی

من مطمئن هستم که همه ما می دانیم کسی که در خارج وجود دارد وجود دارد که واقعا دیدن نقطه از پوشیدن یک ماسک صورت این روز است. یا شاید ما یک همسایه یا یکی از دوستان که فقط تصمیم به شروع به هدف قرار دادن ساحل, حلق آویز کردن در یک گروه و یا پرتاب احتیاط به باد به عنوان آنها در نهایت دریافت که غیر ضروری مدل موی آنها بوده است jonesing برای این چند ماه گذشته. با وجود گه تن از شواهد بر خلاف آن به نظر می رسد که بسیاری از مردمی صمیمانه اعتقاد دارم که این همه گیر جهانی است که رسما به پایان آمدن.

من در اینجا به یاد هر کسی که فکر می کند که COVID-19 واقع است که آن را نمی. این واقعا نیست. به گفته برخی از مقامات بهداشتی این تنها آغاز شده است.

همانطور که از نوشتن این ایالات متحده به تنهایی در حال حاضر رسیده بیش از 1.8 میلیون نفر و 106,195 مرگ و میر و تعداد است که هنوز هم بالا رفتن. با وجود برخی از دولت و مقامات محلی که شروع به دوباره خود را باز اقتصادی و اجتماعی و درب این بیماری همه گیر نشده است به پایان رسید با ما نشده است. و آنچه بدتر است این است که ما حتی نمی دانیم دقیقا اگر و هنگامی که آن به پایان خواهد رسید.

این فروتنی و دردناک حقیقت به رسمیت شناختن است که بسیاری از ما داستان از عزیزان که درگذشت از coronavirus در حالی که دیگران می دانند مردمی که موفق به بهبود می یابند. همانطور که در حال حاضر وجود دارد بازماندگان وجود دارد که باید یا دریافت درمان در بیمارستان به علت COVID-19 علائم تلقی دوام نیست به اندازه کافی برای بستری و یا آنها درمان شده و دوره نقاهت به طور کامل از علائم خود را. و ما قطعا نیاز به صحبت کردن در مورد آن. که begs سوال — دقیقا چه اتفاقی می افتد به بدن یک فرد در ماه های پس از بازمانده COVID-19? و از همه مهمتر چگونه است که بازیابی و یا عدم آن تاثیر یک بازمانده را در زندگی روزمره به عنوان آنها در حال حاضر آن را می دانم ؟

این دو پرسش است که ممکن است سال ها طول بکشد تا جواب اما مقامات بهداشت در حال حاضر شروع به ارائه نظریات خود به مردم است.

در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم. برخی از بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 هنوز خستگی و بدن درد و ناتوانی در تنفس به درستی ماه پس از آنها آلوده شدند. و این فقط نوک کوه یخ برای دراز مدت مسائل پزشکی تأثیر بازماندگان. مطالعات جدید در حال انجام در یک مقیاس کوچک در هنگ کنگ و ووهان چین است که با ارائه شواهد بیشتر از کسانی که دوره نقاهت که در حال حاضر تجربه یک شکست در ریه و قلب و کبد. پس COVID-19 گاهی اوقات نیروهای سیستم ایمنی بدن یک فرد برای رفتن کاملا بلا استفاده آن را به عنوان تلاش برای مبارزه با این ویروس به سایر نقاط بدن در حال تبدیل شدن به ناچار به مصالحه در این فرآیند است.

"COVID-19 نیست فقط" شما بهتر است " یا "شما می میرند'" می نویسد: بازنشسته نیروی دریایی افسر Sherri سانتوس در یک صدای جیر جیر در مه 24. "خواهر من در هفته هشت. چهار هفته از تب و بدن درد شدید و خرد کردن خستگی... در هفته هشت اکسیژن اشباع قطره به سطح غیر طبیعی اگر او صعود یک پرواز از پله ها. هر گونه اعمال یک پیاده روی کوتاه یا درایو هنوز نتایج خود نیاز به ساعت از بهبود... او بهترین دوست من است و حداقل سه بار در, من فکر کردم من که قرار بود به از دست دادن او را."

We Need To Talk About The ‘In-Between’ Of COVID-19 -- It’s Not Just ‘Recovery' Or 'Death'
Medioimages/Photodisc/گتی

جامعه پزشکی هنوز نمی دانم چه مدت این اثرات فیزیکی خواهد بود تأثیر بازماندگان. اما از آن شده است یک مدت طولانی به اندازه کافی برای تصدیق آنچه که همه ما به احتمال زیاد می ترسید که این بیماری همه گیر است موذی بی امان و terrifyingly مرموز. از آنجا که بسیاری از متغیرهای ناشناخته در بازی در اینجا محققان گرفته اند به بررسی گذشته گسترده ویروس برای بهتر آماده شدن برای آنچه که ممکن است هنوز در راه اند.

"در حالی که محققان تنها با شروع به پیگیری طولانی مدت سلامت بازماندگان گذشته شیوع ناشی از ویروس های مشابه نشان می دهد که پیامد آن می تواند بیش از یک دهه" می نویسد: لیزا Du در مارس 12th مقاله برای بلومبرگ. "با توجه به یک مطالعه بازماندگان از سندرم حاد تنفسی یا سارس دچار عفونت ریه سطح کلسترول بالاتر و در حال سقوط بودند بیمار بیشتر از دیگران تا زمانی که 12 سال پس از اپیدمی coursed از طریق آسیای کشتن تقریبا 800 نفر است."

فیزیکی کار افتادگی از این بیماری همه گیر است که تنها یک جنبه از درد و رنج برای بازماندگان و عموم مردم. با توجه به داده های به تازگی منتشر شده توسط اداره آمار یک سوم از آمریکایی ها نیز دچار علائم بالینی اضطراب و افسردگی به احتمال زیاد با توجه به قریب به اتفاق از دست دادن شغل و مسکن مبارزات بار مالی و تغییرات در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان. ما همچنین شروع به دست و پنجه نرم کردن با واقعیت ویرانگر است که حتی پس از یک واکسن می رسد COVID-19 به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به بخشی از تجربه انسانی ما به طور بالقوه در دهه های بیشتر و تبدیل شدن به آنچه کارشناسان پزشکی و دانشمندان گمان یک "بومی" در تاریخ همتراز با بیماری هایی مانند سرخک و HIV.

که باعث می شود در مجموع با عجله میل به دوباره باز کردن اقتصاد امریکا لعنتی خیلی بی پروا فکر نمی کنید ؟

"مثل ما توجه-اختلال کمبود در حال حاضر" سابق CDC مدیر تام فریدن گفت: واشنگتن پست در مه 27th. "همه چیز در حال انجام است فقط یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به کوتاه مدت. مردم در حفظ و پرسید " چه چیزی که ما باید انجام دهید؟' چیزی که ما باید انجام دهیم این است به درک که وجود دارد نه یک چیز. ما نیاز به یک جامع نبرد استراتژی دقت اجرا شده است."

به منظور برای اکثریت قریب به اتفاق ما برای زنده ماندن و حتی یک روز رشد دوباره ما می رویم به نیاز به سرعت ما رول پوشیدن یک ماسک لعنتی و اقامت در خانه هر زمان ممکن است. من هم دوست دارم برای پرتاب به مخلوط یک درخواست کوچک. آن خواهد بود بنابراین کاملا عالی اگر رئیس جمهور ما در نهایت شروع به پاسخ به این فاجعه بار بحران با هوشیاری همدلی و آگاه رهبری آن را سزاوار است. اما من می دانم که یک نظم بلند را از او بپرسید. او را بیش از حد مشغول بازی گلف و گسترش خصومت از طریق توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im