چگونه با عجله به ایجاد بیشتر ضد عفونی کننده دست محدود ویسکی لوازم

این هیچ راز است که به ناهار خوردن در رستوران و بار, کسب و کار ناموفق mr مصرف آن سودآور کوکتل درآمد پایین اقتصا

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399

این هیچ راز است که به ناهار خوردن در رستوران و بار, کسب و کار ناموفق mr مصرف آن سودآور کوکتل درآمد پایین اقتصادی تخلیه با آن به اقامت در خانه حکم ناشی از کشنده Covid-19 ویروس. اما فروشگاه ها مشروب در حال انجام یک کسب و کار پر رونق (مهمترین آنها به صورت منظقه وانت). همچنین بهره به طور چشمگیری در حال تحویل خانه خدمات مانند Drizly که همکاران با بیش از 2500 خرده فروشان در سراسر کشور به ارائه آبجو, شراب و ارواح به طور مستقیم به مصرف کنندگان درب خانه; به عنوان از آوریل 4, 2020, Drizly فروش شد تا 418 درصد است.

"بسیاری از مشتریان ما هستند نه مصرف کنندگان سنگین با هر وسیله ای اما (آنها) نیز متوجه آنها خواهد بود گیر کرده در داخل خانه های خود را برای هفته ها و شاید ماه می گوید:" پیتر Jarjour صاحب فلاسک خوب شراب و ویسکی و دیگر ارواح رسانه ها در لس آنجلس است. "اکثر مردم نمی احتکار اما قطعا وجود دارد این است که" وحشت خرید.' فکر می کنم در مورد آن, مردم در خانه گیر کرده با کمی و یا بدون کار بچه ها در خانه, ورزش های سوپر مارکت ها به یک باغ وحش است. چه چیز دیگری آنها واقعا؟"

همراه با این تقاضای بی سابقه ای برای ارواح واقعیت این است که متعدد مشروب هر دو بزرگ و کوچک شده اند تمرکز مجدد اولویت های خود را به وظیفه ساخت ضد عفونی کننده دست یک کالا بسیار مهم است که در تقاضا از ابتدا بسیار از این بیماری همه گیر است و هنوز هم در تامین کوتاه مدت. در پاسخ به این, بین المللی شیپور تماس Diageo پرتو/Suntory, Pernod Ricard و Bacardi برخی از عمده تقطیر گروه هایی که منحرف شده بخش قابل ملاحظه ای از نیروی کار خود را به تولید دست عفونی در حوزه های مختلف خود را مشروب در سراسر جهان است.

به عنوان مثال از بزرگی این عملیات Bacardi که صاحب خانواده-نام مارک فراتر از آن اسم عجیب و غریب مانند مارتینی, Grey Goose, Bombay Sapphire Dewar و فرشته حسادت به تولید جهانی برق در سراسر ایالات متحده و مکزیک و فرانسه و انگلستان و ایتالیا و اسکاتلند به عرضه الکل به اندازه کافی برای ایجاد بیش از 267,000 گالن دست عفونی است که از اهدا به سازمان های محلی و پاسخ اضطراری و همچنین به Bacardi کارکنان و پیمانکاران است.

اما آن را فقط در بالای اسلحه که در حال انجام این خدمات است. بوتیک مارک و صنایع دستی قرار زیرند نیز مشتاقانه پا برای کمک به. برای مثال, در علاوه بر این به $500,000 آنها متعهد شده اند به رستوران های مختلف و متصدی بار موسسات خیریه از طریق خود Skrew Covid کمپین سان دیگو-بر اساس Skrewball کره بادام زمینی ویسکی, یکی از سریعترین رشد جدید روح را در کشور فراهم کرده است پنج گالن دسته از ضد عفونی کننده دست به محلی خدمات بهداشتی و دیگران در همه گیر مقدم و تولید کرده اند 20,000 اضافی 200 میلی لیتر-حجم بطری های توزیع شده در سراسر کشور.

"ماموریت ما برای ارائه (دست عفونی) در صفر هزینه به frontliners در بهداشت و درمان و پاسخ حرفه ای و کمک به جوامع ما در خدمت" گفت: Skrewball ویسکی جمهور کارل کارلسون. "ارائه چنین بحرانی خدمات عمومی هنوز هم اجازه می دهد تا ما را به ادامه به موفقیت بطری و توزیع Skrewball از جدا کردن خطوط تولید و فرآیندهای مختلف مورد استفاده در بسته بندی مایعات جایگزین از هر. بنابراین این را دور از ما ویسکی ساخت capabilities."

همانطور که در گزارش علاقه مندان شراب, American Craft ارواح ارتباط (ASCA) می گوید: بیش از 75 درصد از ملت و صنعت مشروب تبدیل شده اند بسیار از عملیات خود را به تولید دست عفونی.

Bully Boy Distillers Tasting Room

اتاق مزه عکس: حسن نیت ارائه میدهد قلدر پسر مقطر اتاق مزه

حرکت نزولی به این برای اکثریت کوچکتر مشروب که تکیه بر گردشگری و اتاق مزه درآمد به عنوان مقطر ارواح شورای ایالات متحده (DISCUS) و آمریکا تقطیر موسسه (ADI) اظهار داشت: در یک مشترک مارس خبر انتشار "هنر و صنعت مشروب در مواجهه با مزه مزه کردن بسته اتاق و رو به کاهش فروش به دلیل Covid-19 گزارش چشم انداز تاریک و دلگیر که قادر به حفظ خود و کسب و کارهای کوچک." بررسی های خود را که شامل بازخورد از 118 کرافت مشروب از 35 ایالت و منطقه کلمبیا آمده است که دو سوم از پاسخ دهندگان بر این باورند که آنها قادر خواهد بود به ماندن در کسب و کار برای بیش از شش ماه و بقیه شک آنها می تواند برای حتی که طولانی است. به طور متوسط در هنر و صنعت تقطیر فروش در حال حاضر پایین با 64 درصد وpproximately 43 درصد از کارکنان کارخانه یا محل تقطیر یا اجازه داده شده است بروید و یا furloughed پس از شروع بحران است.

"این وحشتناک است که از جمله قوی صنعت می تواند عمیقا تهدید در یک ماده از هفته" گفت: Pia Carusone مؤسسین بوتیک جمهوری مرمت رسومات و صنایع دستی نوار کوکتل در واشنگتن, DC. "من نگران است که بسیاری از ما زنده نخواهد ماند و کشاورزان و تولید کنندگان که به ما بستگی دارد صدمه دیده خواهد شد به عنوان به خوبی."

با کاهش تولید و فروش و توزیع خود را ایجاد است که به سختی حلق آویز در با فروش آن ارواح برای وانت و (که در آن مجاز) تحویل و ارائه رایگان بطری ضد عفونی کننده دست با هر سفارش به عنوان یک اضافه ترفند.

"وجود دارد هیچ راهی برای sugarcoat این خبر گفت:" اریک اونز رئیس ADI که نشان دهنده بیش از 600 کوچک به طور مستقل متعلق به صنایع دستی قرار زیرند. "آب و هوای اقتصادی برای هنر و صنعت تقطیر صنعت وخیم است."

که به ارمغان می آورد تا این جدی سوال: با صنایع دستی صنعت تقطیر در یک سرعت فزاینده رو به پایین کاهش و با بسیاری از عمده تقطیر شرکت های انحراف بخشی از منابع خود را به تولید ضد عفونی کننده دست همراه با افزایش تقاضا برای بطری ارواح را Covid-19 ویروس در نهایت باعث شود ملت ما ویسکی بشکه به اجرای خشک ؟ پیش بینی این پارانویا Bacardi در حال حاضر با صدور یک بیانیه گفت: "این طور موقت اورژانس اقدامات در همه (ما) محل را مختل کند عرضه برندها در Bacardi نمونه کارها."

Grey Goose vodka

غاز خاکستری ودکا عکس: حسن نیت ارائه میدهد از غاز خاکستری

هنوز هم به رغم اظهارات مانند این از غول مانند Bacardi و مستقل مشروب مانند Skrewball افرادی که در حال حاضر در مواجهه با کمبود کاغذ توالت و برخی اقلام مواد غذایی در حال شروع به تعجب در مورد آینده خود ویسکی لوازم.

جواب کوتاه این است که وجود دارد مقدار زیادی از ارواح در warehoused بشکه پیری و در برگزاری مخازن در حال انتظار برای بطری پس از مارک های بزرگ مانند کسانی که متعلق به Diageo پرتو/Suntory, Bacardi بهشت هیل و قهوه ای-Forman نمی شود. به عبارت دیگر, Jack daniel's نمی خواهد ترک ساختمان در هر زمان به زودی. و وجود دارد میلیون ها نفر بیشتر بطری ارواح در توزیع زنجیره ای در انتظار تحویل داده می شود.

"با تشکر برای توزیع کننده و خرده فروشی همکاران و حتی با مطلوب افزایش در فروش و مصرف ترین مسائل را ندارند در دوباره پر کردن صفحه نمایش و قفسه انبار می گوید Skrewball را کارلسون. "من فقط می تواند صحبت می کنند به روح بخش از نوشیدنی الکل وجود دارد اما به نظر می رسد حداقل وقفه به تولید و بسته بندی مایعات جایگزین و اگر وجود دارد, توزیع کنندگان به طور معمول حمل موجودی کافی برای ارائه به کوتاه مدت نیاز بازار است. من مطمئن هستم که استثنا وجود دارد اما در مورد ما ما فوق العاده ممنون که ما شده اند قادر به سرعت بخشیدن به ما خرده فروشی رشد بی سابقه ای در طول این دوره است."

با توجه به بحث اقتصاددان ارشد دیوید Ozgo, "منابع باید بیش از کافی است. بسیاری از whiskeys برای مثال تولید منجر بار از سال به دلیل لازم پیری است. و همان محصولات فروخته شده به خارج از فرض فروشگاه (فروشگاه ها مشروب) نیز به فروش می رسد در قضیه حساب (کافه ها و رستوران ها). بدیهی است با کافه ها و رستوران ها هنوز بسته یا عامل در ظرفیت محدود کسانی که سهام را می توان اختصاص داده شده به خارج از فرض میکنند."

اگر چه افزایش در خارج از فرض ارواح فروش است که به سختی به اندازه کافی برای جبران کاهش چشمگیر در قضیه revue (به همین دلیل است که بسیاری از رستوران ها نه فقط سازندگان: اما بیرون رفتن از کسب و کار در دسترس نباشد) بسیاری از صاحبان نوار موافقت با Ozgo و نمی توان پیش بینی کمبود ارواح در سطح خرده فروشی.

"من نمی بینم Covid-19 موثر بر ملت روح عرضه بیش از حد تا حد زیادی در این نقطه می گوید:" تایسون Buhler ملی آشامیدنی مدیر از مرگ & Co. یک جشن مکه برای کوکتل های کلاسیک با مکان در نیویورک و لس آنجلس و دنور. "برای ارواح که تحت یک استراحت کوتاه و یا پیری دوره مانند ودکا و جین به عنوان مثال تولید می تواند تا سطح شیب دار به سرعت پس از بازگشت ما به برخی از مرتب کردن بر اساس ظاهر ، برای روح خانه است که آیا ارواح که نیاز به بلند پیری آن ارواح گذاشته شد سال ها در پیشبرد بنابراین از لحاظ تئوری وجود دارد کافی سهام. اگر هر چیزی حدس من این است که مشروب در حال نشستن بر روی محصول بیشتر از حد معمول و امید مثل همه ما که ما می توانیم به کسب و کار به زودی."

اما برایان روزن سابق مدیر عامل شرکت سام Wines & Spirits—کشور بزرگترین خرده فروشی و مشروب فروشی فروشگاه زنجیره ای—و در حال حاضر رئیس و بنیانگذار BevStrat یکی از امریکا معتبرترین و موفق قرار دادن نام تجاری خرید و فروش و استراتژی شرکت در بزرگسالان صنعت نوشیدنی, معتقد است که مشکل بزرگتر ممکن است که از به دست آوردن آگاهی نام تجاری.

Moonshine University

لیوان بوربن عکس: حسن نیت ارائه میدهد از مهتاب دانشگاه

"مسئله این است نه کمبود عرضه" او می گوید. "مسئله اصلی این است که آیا فردی روح برندها) هنوز هم باید حسن نیت ساخته شده است تا در مشتریان و فروشگاه ها با تقاضای مصرف کننده شده متوقف شد. مسئله واقعی این پسر کوچک که مصرف کنندگان تماس صنایع تخصص منحصر به فرد; کسانی هستند که رنج می برند...این نیت که ساخته شده بود تا در طول سال نیاز به دوباره. زنجیره تامین خود را کوچکتر است اهرم خود کوچکتر است و خروجی کوچکتر است اما تاثیر (با این همه) بزرگتر است."

تا حدودی بیشتر خوش منظر از این وضعیت واقعی است بیان شده توسط کرافت distiller اسکات هریس مدیر کل Catoctin نهر تقطیر شرکت که او و همسرش بکی Catoctin نهر ارشد distiller تاسیس در سال 2009 در هیبلا ولی ویرجینیا و که در درجه اول اشاره کرد به مدال طلا برنده Roundstone چاودار.

"ما در حال دیدن کل حجم پایین به دلیل از دست دادن از رستوران ها و کافه ها اما قضیه حجم بالا است," او می گوید. "محصولات مواد مصرفی و ما معتقدیم که باید پر. ما تا به حال به کاهش تولید و 20 درصد به اتاق را برای ما ضد عفونی کننده (ساخت و تولید). اما ما در ادامه به ویسکی در طول این ضد عفونی کننده شوق."

اگر وجود دارد هر گونه امید در طول این بیماری همه گیر است که همه ما خواهد آمد با هم در انتهای تونل با یک لیوان کامل در دست ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب