فدرال گاز مادرم تشکیل سپر انسانی در مقابل پورتلند معترضان

LindseyPSmith7/توییتر ماموران فدرال در پورتلند در ادامه به تشدید خشونت در این زمان با کشتار با گاز اشک مادر

توسط ETELARESANKHABAR در 30 تیر 1399
portland-mom-protesters-tear-gas-4
LindseyPSmith7/توییتر

ماموران فدرال در پورتلند در ادامه به تشدید خشونت در این زمان با کشتار با گاز اشک مادران که در تلاش بودند برای محافظت از معترضان

به عنوان تظاهرات در پورتلند, اورگان نزدیک به دو ماه علامت مردم هنوز تبدیل به صورت روزانه به تماس با پلیس اصلاحات و defunding و پایان دادن به خشونت علیه و قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس است. بیش از آخر هفته یک گروه از مادران محلی آغاز شده و حضور در تظاهرات به شکل یک سپر انسانی بین معترضان و ماموران فدرال که اعزام شده است و به اورگان برای کمک به پایان دادن به اعتراضات است. مادران مرتبط با اسلحه ایستاده بود و در مقابل معترضان شعار چیزهایی مانند "فدرال روشن ماندن این بچه اینجا هستید" و "ترک بچه های ما به تنهایی."

و در روز یکشنبه ماموران فدرال در پورتلند پاسخ توسط تیراندازی و گاز اشک آور به طور مستقیم در مادران.

هولناک لحظه گرفتار شد و تصویری ارسال شده توسط Instagram کاربر مسیحی برک نوشت که "من خیلی هیجان زده آنها بیرون آمد و سپس فدرال با گاز کشته مامان."

متعدد دیگر فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط تماشاچیان نشان داد که ماموران فدرال همچنین با استفاده از فلش چتری و جاشوا پتاس که توییتی متعدد فیلم ادعا شده که حداقل یکی از مادران در این خط شد.

با توجه به اخبار و گزارش, مادران نشان داد تا در یک تظاهرات در روز شنبه که در آن آنها مرتبط اسلحه به تلاش برای متوقف کردن خشونت در بین ماموران فدرال و معترضان. با توجه به گزارش های متعدد از معترضان و رسانه های خبری بیش از چند هفته گذشته ماموران فدرال شده اند اتهام نقض معترضان حقوق مدنی در پورتلند با نفوذ تظاهرات خشونت و تصرف و بازداشت معترضان بدون علت احتمالی. یکی از معترضان به خبرنگاران گفت که او کشیده بود و به بینام و ون برگزار شد و در یک دادگاه فدرال برای ساعت ها قبل از اینکه منتشر شد با هیچ سابقه ای از دستگیری او.

وزارت امنیت داخلی می گوید حضور خود را در پورتلند لازم است به "بازگرداندن نظم است." اورگان فرماندار کیت براون و پورتلند شهردار تد ویلر را علنا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ایستادگی کردن و حذف عوامل که نشان داده شده در ویدئو با پوشیدن لباس سبز نظامی خستگی با هیچ نشان یا شناسایی دیگر آشکارا حمله به معترضان در خیابان ها.

باز خشونت از این عوامل است که بخشی از آنچه تحت فشار قرار دادند تا گروه مانند مادرم برای پیوستن به پورتلند معترضان. دیگر نگران شهروند گروه شده اند و درگیر شدن نیز مانند پزشکان برای عدالت برگزار شد که یک تجمع شنبه شب در خارج از Multnomah County Courthouse با یک بنر که خواندن "توقف آزار بیماران ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب