8 بهترین زنان را در حال اجرا کوتاه برای همه مایل شما له در این تابستان

در حال اجرا دشوار است, اما آن را نیز درمانی و برگ شما احساس سوزن سوزن شدن با تمام کسانی که احساس خوبی اندور

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
Women’s Running Shorts

در حال اجرا دشوار است, اما آن را نیز درمانی و برگ شما احساس سوزن سوزن شدن با تمام کسانی که احساس خوبی اندورفین زمانی که شما به پایان برسد. بنابراین اساسا آن چیزی که دقیق همه ما تلویزیون مشغول مادران باید در این تابستان. خوشبختانه نیازی نیست که مقدار زیادی از تجهیزات فانتزی و یا زمان را به خوبی اجرا—شما فقط نیاز به یک جفت خوب از کفش و شاید یک پرسه زن جاگ کردن اگر شما کسی که در طول آنهایی که کمی.

همانطور که برای چه به پوشیدن یک رطوبت فتیلهسازی تی شرت یا مخزن حمایتی سینه بند ورزشی به علاوه واقعا تیز جفت دوچرخه, کوتاه, یا کلاسیک در حال اجرا کوتاه است که همه شما نیاز است. اگر شما خریداری شده جدید در حال اجرا کوتاه در حالی که برای (ما شما را بشنود) آنها بسیار بالا با تکنولوژی این روزها. عرق فتیلهسازی تنفس و سریع خشک هستند و ویژگی های به دنبال. ما عاشق بازتابنده جزئیات برای اجرا در طلوع/غروب (هر زمان که شما می توانید جهنم برای چند دقیقه) و ما به طور کامل تحسین جیب جزئیات. و ساخته شده در دادخواستها? بله. لباس زیر گاهی اوقات ساخته شده است در به طوری که شما کمتر چیزی برای قرار دادن در و یک چیز کمتر به شستن.

Ok مامان, لباس پوشیدن و آماده برای ضربه زدن به پیاده رو, آهنگ یا دنباله صورتی که بیشتر سرعت خود را. در اینجا برخی از بهترین زنان را در حال اجرا کوتاه برای نگه داشتن شما را خشک و راحت از طریق تمام مایل شما انجام این تابستان.

لکه های عرق بر روی پشت خود را پس از اجرا ؟ نه ممنون. خوشبختانه شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد هر یک از آن با پرواز کوتاه که ساخته شده از عرق فتیلهسازی مواد طراحی شده برای نگه داشتن شما خشک است. دیگر ویژگی های عالی عبارتند از گسترده و راحت تسمه های الاستیک بنابراین شما می دانید که آنها نمی خواهد سوار کردن و یا سقوط در حالی که شما از خرد کردن برخی مایل به علاوه یک جبهه و پشت جیب برای ذخیره کردن مقداری سوخت و یا سایر چرخ دنده ها. همچنین انعکاسی جزئیات و ساخته شده است در دادخواستها. این در بیش از 35 سرگرم کننده ترکیب رنگ مانند انبه نارنجی و سبز گردباد بنابراین شما می توانید سهام خود را به faves. برخی از آنها حتی ساخته شده است در انعکاس اگر شما تمایل به اجرا در شب و یا اوایل صبح ساعت است. آنها بیش از 2200 چهار و نیم بررسی ستاره در آمازون با یک فن نوشتن "مورد علاقه جدید من در حال اجرا کوتاه! آنها کاملا مناسب بطور دنج قرار گرفتن در اطراف کمر بیش از حد تنگ و یا ناراحت کننده باشد. آنها در داخل کلید جیب و همچنین خارج از جیب. من قصد دارم برای به دست آوردن یکی در هر رنگ!"

25 دلار در آمازوناگر دوچرخهسواری کوتاه تر هستند با جم خود در حالی که در حال اجرا, شما احساس بارگذاری راحت در این تلف جفت از TSLA. آنها طراحی شده برای کشش به طوری که آنها نمی خواهد احساس تنگ و تنفس به اندازه کافی برای همه خود را در فضای باز اجرا می شود در روزهای گرم. (آنها حتی ساخته شده است در حفاظت از اشعه ماوراء بنفش برای پیروزی.) آنها برای هر تمرین بیش از حد از جمله یوگا و یا دوچرخه سواری. به علاوه وجود یک چسبناک جیب برای تلفن خود را, بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد همچنین آوردن همراه اضافی در کیسه و یا بازوبند. این شلوارک باید بیش از 1000 بررسی مثبت در آمازون و در حال رشد با یک jazzed تا دونده و گفت: "عشق عشق عشق این شلوارک! من یک دختر تنها در حال حاضر به در حال اجرا پس از 8 سال گذشت. شورت یک نجات دهنده زندگانی (یا یک ران saver حداقل.). آنها به اندازه کافی بلند برای جلوگیری از ران و نگه داشتن من واقعا راحت در طول اجرا. آنها همچنین بطور دنج قرار گرفتن و به اندازه کافی قوی برای ارائه پشتیبانی و جزئی فشرده سازی اما به نوعی آن را انجام دهد بدون این که وحشتناک muffin top اثر است."

19 دلار در آمازون

اگر شما مانند یک بیت از pizzazz خود را با در حال اجرا دنده شما عشق این بازی سرگرم کننده الگو, کوتاه, از Munvot. چاپ طیف وسیعی از چلپ چلوپ کردن رنگ به رنگ کراوات به فضا بنابراین شما می توانید آن مخلوط کنید و نگه داشتن چیزهای جالب است. به علاوه آنها نمره بسیاری از نقاط برای راحتی بیش از حد با ساییدگی و ارگونومیک درز برای نگه داشتن شما را راحت از طریق تمام مایل است. آنها کمر بالا و جیب خود را برای گوشی یا سوخت بیش از حد. شما می توانید آنها را می پوشند برای در حال اجرا خارج از منزل در تابستان امسال و نگه داشتن آنها را در اطراف برای یوگا و یا دیگر سرپوشیده تمرینات هنگامی که نوبت آب و هوا بیش از حد است. فقط آماده به نوبه خود سر در این پررنگ کوتاه. آنها بیش از 460 بررسی مثبت در آمازون با یک دونده نوشتن "من به دنبال چیزی بسیار سبک وزن و به اجرا اجرا می شود طولانی در نیمه ماراتن آموزش در 90+ درجه آب و هوا و من عاشق این! من نیاز به چیزی بسیار سبک وزن و من عاشق جیب در هر دو طرف—تنها نوع تمرین فصل من خواهد شد با استفاده از این روز به دلیل جیب بسیار مفید است."

15 دلار در آمازون

Lululemon دارای درجه یوگا, شلوار, اما شما سعی خود را در حال اجرا دنده هنوز ؟ این شلوارک را یک فرقه زیر هم. آنها مورد علاقه خود را برای مدت طولانی (4") بسیار سبک وزن و احساس و سریع خشک کردن مواد. آنها به شما ارائه جیب های متعدد برای تلفن و سوخت. و اجازه ندهید که قیمت بالاتر شما جلوگیری بیش از حد به عنوان یک سرمایه گذاری این خواهد نگه دارید تا به خوبی در شستشو برای سال. یک منتقد می گوید این فاصله نوشته: "من در این چند هفته پیش و پس از استفاده آنها را در تعداد اجرا می شود از جمله یک نیمه ماراتن. من در عشق است. تسمه باور نکردنی است. مناسب از این باور نکردنی است. هرگز تغییر! لطفا آنها را در همه رنگ. من عاشق رنگ قرمز تيره."

$58 در LULULEMONموتورسيکلت سوار, کوتاه, هستند نگاه از تابستان سال 2020 است. با وجود نام آنها نیز به خوبی در حال اجرا, کوتاه, در علاوه بر این به یک جدی بیانیه مد. این نسخه از BALEAF ارائه می دهد رطوبت فتیلهسازی پارچه برای داغترین روز به علاوه ساییدگی و ارگونومیک درز بنابراین شما می توانید در اطراف آزادانه و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هر گونه ناراحتی. درخشان! شما حتی می توانید آنها را می پوشند در زیر لباس و یا با اندازه سرعت باد و هنگامی که شما در حال اجرا نیست—و آنها چسبناک و راحت بنابراین شما قطعا می خواهید به بخواهید به. سیاه و سفید و یا نیروی دریایی هستند اما این در چندین رنگ های سرگرم کننده مانند مرجان, گل رز قرمز و آبشار, آبی, اگر شما احساس می کنید مانند مخلوط کردن آن را.

این معشوق کوتاه باید بیش از 6000 بررسی مثبت در آمازون با یک فوق ماراتون که فن نوشتن "من آنها را به تن برای اولین بار در طول یک 10K مسابقه و آنها در خدمت من هست. از کمر بالا نگه می دارد من شکم در محل. از درز شلوار راحت ظهر در ران—و نه بیش از حد کوتاه یا بلند. پاها نیست سوار کردن یا. جیب شدند, کامل, برای, بزرگ, تلفن. کامل ضخامت پارچه و نه از طریق زمانی که چمباتمه. چند تن از دونده دوستان علاقه مند بودند آنها را برای خود. من بلافاصله خریداری یک جفت دیگر در نیروی دریایی است."

20 دلار در آمازون

به دنبال برخی از قدیمی مدرسه در حال اجرا کوتاه است که به عقب خواهد آورد خاطرات دوران مدرسه خود را بالا تلاش های ورزشی? نگاه هیچ بیشتر از خشک سرعت چاپ در حال اجرا کوتاه از نایک. این ورزشی کوتاه انجام خواهد داد شما را از طریق تمام مایل (یا هر فعال و حرفه شما را در.) و شما خواهید بود خوشحال به شنیدن در حال اجرا کوتاه آمده است یک راه طولانی از روز مدرسه خود را. این رطوبت فتیلهسازی بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد گرفتن یک کمی (یا بسیاری) از عرق به عنوان شما حرکت می کند. به علاوه آنها در رنگ های کلاسیک مثل نیروی دریایی, قرمز, سبز و یا آبی رویال بنابراین شما حتی می توانید انتخاب کنید که شما را به یاد مدرسه خود را رنگ اگر شما می خواهید برای رفتن وجود دارد. دوندگان در آمازون می توانید به اندازه کافی از آنها را با نوشتن "اینها مورد علاقه من در حال اجرا کوتاه! من همیشه به حال مسائل با شلوارک سوار بودن در اطراف من بزرگتر ران یا فقط ناراحت بودن. این کوتاه نمی انجام هر یک از آن! من آنها را در چندین رنگ و دوست دارم همه آنها را. به شدت توصیه به هر دونده یا فرد فعال است."

35 دلار در آمازون

آن را بسیار سخت به بودجه دوستانه در حال اجرا لباس که هم کیفیت بالا. خوب هیچ نگرانی در اگر شما در حال حاضر خود را صرف تابستان تمام بودجه در مسائل خود را به نگه داشتن بچه ها سرگرم در صفحه اصلی—شما هنوز هم می توانید چند چیز را برای خود بیش از حد. برای مثال این اندیشه نوین-سبک در حال اجرا کوتاه از ورزشی با این نسخهها کار فقط 16 دلار برای دو جفت! و آنها راحت هستید, بنابراین شما می خواهید به آنها را می پوشند تمام تابستان طولانی است. آنها رطوبت فتیلهسازی و طراحی شده برای حرکت در حالی که شما در حال اجرا هستند و یا گرفتن قدرت خود را تمرین. شما همچنین می توانید آنها را می پوشند در زیر لباس و یا با اندازه سرعت باد و هنگامی که شما کار نمی کردن. آنها بیش از 677 بررسی مثبت در خارج سایت با یک مشتری راضی نوشتن "من عاشق این شلوارک برای کار کردن و حتی گاه به گاه مواد غذایی در سفر. آنها بسیار راحت و کامل از ظهر—نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند."

16 دلار در خارججایی با گرمای شدید و رطوبت در تابستان ؟ شما احتمالا نیاز به یک واقعا سبک وزن جفت در حال اجرا کوتاه برای نگه داشتن شما سرد و این گزینه از CRZ یوگا ارائه می شود. آنها ساخته شده است با فوق العاده, سبک وزن, پارچه که سریع خشک شدن و سرد به لمس (به خصوص اگر شما آنها را در سفید.) آنها نیز ساخته شده است در دادخواستها بنابراین شما لازم نیست که برای فصل جداگانه, لباس زیر, است که می تواند اضافه کردن به عرق عامل (اوه.) حتی اگر آنها سبک, هنوز هم وجود دارد یک جایزه جیب برای کلید خود را و یا یک ID. آنها بیش از 246 بررسی مثبت در آمازون با بسیاری از داوران مقایسه آنها با Lululemon Hotty داغ, کوتاه اما فقط برای $25! یک دونده نوشت: "من این عینک کمی کوتاه برای نیمه ماراتن و آنها را دوست داشت. آنها از جیب زیپ برای من ژل آنها باقی می ماند در محل و آنها واقعا زیبا. من هر قدر کوتاه است که نمی به طور مداوم به سمت بالا. آنها مناسب کامل. من آنها را و آنها را در تمام see-through حتی با تمام عرق و تیره لباس من پوشیده بود. آنها به اندازه کافی کوتاه نمی شود آشکار است."

24 دلار در آمازون

به دنبال دنده بیشتر برای فعال خود را در تابستان برنامه ؟ چک کردن مامان تایید سلامتی می یابد.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب