این دو نظامی جدید الهام Bremont Watches آمده با یک فرصت برای پرواز در یک اسپیت فایر

هشتاد سال در نبرد بریتانیا—درجه کمپین برپا شده توسط RAF در برابر آلمان Luftwaffe بیش آسمان جنوب انگلستان در تا

توسط ETELARESANKHABAR در 2 تیر 1399

هشتاد سال در نبرد بریتانیا—درجه کمپین برپا شده توسط RAF در برابر آلمان Luftwaffe بیش آسمان جنوب انگلستان در تابستان و پاییز سال 1940—در ادامه به loom زیادی برای نیک و جایلز زبان انگلیسی برادران پشت بریتانیا بر اساس دیده بان نام تجاری Bremont.

"خیلی از زندگی ما باید حول حمل و نقل هوایی در زمان جنگ و مکانیکی دستگاه می گوید:" نیک. "نبرد بریتانیا بود چنین یاد زمان در انگلیسی, تاریخچه و تمام سربازان را از هر دو طرف بودند ابرقهرمانان روز به عنوان آنها هنوز هم در Giles' و خانواده. این داستان حماسی و ماشین فوق العاده تجلیل از رشادت جفت شده با فن آوری پیشرفته."

به افتخار است که تاریخ, Bremont فقط بیرون آمدن با یک نسخه محدود نبرد بریتانیا مجموعه جعبه حاوی دو ساعت مچی, هر کدام با الهام از یاد هواپیما پرواز توسط RAF در زمان جنگ Spitfire و طوفان.

بهترین بخش ؟ جعبه مجموعه همراه با یک فرصت منحصر به فرد برای رفتن برای یک چرخش در یک اسپیت فایر مستقر در Duxford, u. k. لطف هواپیما مرمت شرکت Bremont شریک است.

Bremont BOB Spitfire

Bremont باب Spitfire حسن نیت ارائه میدهد از Bremont

این Bremont باب Spitfire مدل 43 mm DLC-درمان الت سنجش فواصل زمانی با یک شماره گیری است که تداعی طراحی Smiths ساعتهای موجود در دوران جنگ جهانی دوم Spitfires بالا-عملکرد هواپیماهای جنگنده با اعتبار دادن استرالیایی یک مزیت رقابتی در نبرد. یک تصویر از این هواپیما در مهر روی بسته caseback.

Bremont BOB Hurricane

Bremont باب طوفان حسن نیت ارائه میدهد از Bremont

این Bremont باب طوفان به نام طوفان فروشنده تک صندلی هواپیماهای جنگنده بود که کندتر از چیزی که اتش پرتاب میکند اما ثابت می شود توانمند در شکست دادن بمب افکن های آلمانی—می آید در 40 mm جراحی صورت در یک چرم قهوه ای بوند بند.

"این واقعیت که ما را با زیبایی مهندسی مجموعه ای از ساعتهای بزرگداشت نبرد و با آن می آید فرصت منحصر به فرد برای تجربه آدرنالین و تاریخچه پرواز در زمان جنگ چیزی است که کاملا منحصر به فرد ارائه در بازار" نیک می گوید.

جعبه تنظیم در دسترس است در یک نسخه محدود از 80 و قیمت برای $18,995.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im