جویدن این! 10 تا از بهترین اسباب بازی های دندان برای هر کودک

نوزادان گریه می کنند. کل قادر به بیان خود را به جز با درجات مختلفی از سن شروع صداسازی بازتابی و ندبه است که

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399
Baby Teethers

نوزادان گریه می کنند. کل قادر به بیان خود را به جز با درجات مختلفی از سن شروع صداسازی بازتابی و ندبه است که همه بخشی از نوزاد خاک. اما وجود می آید زمانی که کسانی که کمی whimpers از گرسنگی تبدیل به عیار کامل غیر ممکن است برای تسکین جیغ متناسب با. معمولا این اتفاق می افتد در اکثر نامناسب مانند دوم لب به لب خود را بازدید صندلی به برخی از ارسال ایمیل زمانی که شما در نهایت دیر تماس تلفنی و یا دقیقه ای شما در نهایت پور خودتان است که به خوبی سزاوار شیشه Chardonnay. You شروع به در حال اجرا کردن مامان چک لیست از نوزاد تسکین دهنده است. پاک کردن پوشک...بررسی کنید. بطری...بررسی کنید. نه...عزیزم هنوز جیغ. به عنوان فاز دو شما سعی کنید یک سنگ در گلایدر یک جمع در نوزاد حامل— حتی یک سوار در معمولا موثر نوزاد نوسان است. هیچ چیز در حال کار!

به طور ناگهانی مادر خود را در مهارت های کارآگاهی و پا زدن در. شما متوجه این رودخانه از یاوه سرایی کردن در حال اجرا کردن نوزاد چانه خود کمی دهان ferociously gnawing در مشت خود را و آن را به شما بازدید. این است که دندان درآوردن!

اول از همه وحشت نکنید (اما احساس رایگان به یک مثل حلزون حرکت کردن که Chardonnay شما هرگز به لذت ببرید). ما همه شنیده ایم این کابوس بی پایان جیغ و تسلی ناپذیر fussing زمانی که نوزاد برش دندان, اما ما در دوران مدرن با گزینه های دیگر از lathering تا کودک ما لثه با ویسکی. خود را با شتاب دندان درآوردن ، به یاد داشته باشید همه کسانی که کمی لاستیک چیزهایی که شما رو برای حمام نوزاد خود را? بله, آن است.

وجود دارد در حال دندان درآوردن, ابزار جنسی, گزینه های برای هر کودک برای هر زمان از روز و هر شیوه زندگی است. وجود دارد از آنجاییکه دندان درآوردن, اسباب بازی, فیدر teethers کشورهای عضو اکو دوستانه, اسباب بازی های دندان و سرد آنهایی که بیش از حد (فوق العاده موثر). ما هم کشیده برخی از مورد علاقه ما چون بیایید آن روبرو هستند وجود دارد هرگز بیش از حد بسیاری از در دست داشته باشد.

شانزده سال از هم اکنون شما می رویم به خواهید به پرتاب بیش از هر یک از کلیدهای خود را به کودکان و نوجوانان است. اما در حال حاضر لذت بردن از توزیع بیش از Nuby یخ ژل Teether کلید بدون پرسیدن "کجا می روی؟". این کلید ها نه تنها رنگ روشن و دوگانه ظاهر برای مقدار زیادی از دندان درآوردن بافت اما استفاده از آنها شگفت انگیز PurICE فن آوری فراهم می کند که طولانی مدت ملایم خنک کننده و تسکین. آنها کار فورا. فقط نگه داشتن این کلید سرد در یخچال (Nuby می گوید آن است که بدون هیچ مسدود کردن آنها) بنابراین آن را کاملا سرد و در خرج کردن. جایزه اضافه شده یک کمی شما را دوست دارم رضایت بخش راکت می تواند آنها را کوبیدن این کلید در اطراف (با تشکر!). به عنوان جین در سایت آمازون گفت:"فوق العاده teether. کودک می تواند جویدن کلید های آنها را در اطراف آنها بسیار محکم است و می تواند ضرب و شتم."

4 دلار در آمازونکه کمی دست در دهان نوزاد 24-7. بدون توجه به آنچه شما ارائه آن به زمین پرتاب در جای بیشتر اغوا کننده دندان درآوردن, ابزار جنسی, انگشتان. نشانه دندان درآوردن میت از Itzy شیک پوش. این دندان درآوردن دستکش ویژگی های بافت مواد غذایی سیلیکون درجه بالا در شخصیت های شایان ستایش. آناناس یا تک شاخ هر کسی ؟ بدن از دستکش به همان اندازه شایان ستایش با گرافیک چاپ و الگوهای که زیگ زاگ هنگامی که نقل مکان کرد و برای سرگرم کردن کودک فراتر از chomping. و البته این میت دارای یک نرم قلاب و حلقه بسته شدن برای اطمینان از مناسب بطور دنج قرار گرفتن و جلوگیری از کودک از کشیدن آن را خاموش. بسیاری از داوران ذکر شده بخوبی نگه می دارد کودک را سرگرم تنها با تلاش برای کشف کردن چگونه به آن را بکشید! ناموفق ، بهترین بخش این اسباب بازی به طور کامل دستگاه قابل شستشو! بدون نیاز به جوش و یا بخار و یا انجام هر کاری که مطابق با اصول بهداشتی نگهداری اسباب بازی های دیگر تقاضا است.

9 دلار در آمازون

مادرم در همه جا در حال شکستن اینترنت با بررسی مثبت از Ashtonbee Teether فیدر. این تدبیر هوشمندانه نگه می دارد تازه یا مواد غذایی منجمد (فکر می کنم نرم سبزیجات و میوه جات منجمد شیر مادر و یا حتی پزشکی) برای کودک به آدامس و خورد در انتشار تنها کوچک ترین قطعه که امن فرو برد. فیدر پستانک بافت مواد غذایی سیلیکون درجه است که همچنین کمک می کند تا برای ماساژ درد chompers با این بدون هیچ زحمتی رایگان راه برای معرفی کودک خود را به خوردن غذاهای جامد. آندریا گفت: در بررسی "آنها را دوست دارم. من شروع به انجماد شیر در این. با پر کردن آنها را با درب متصل شده است. من فقط اجرای یک کمی آب گرم روی آنها برای ذوب کردن بیش از حد و سپس نوک پستان پر از شیر منجمد و نه بیش از حد بزرگ برای پسر کوچک من!" M مارتین gushes آنلاین "من عاشق این! از همه مهمتر دختر من آنها را دوست دارد! این یک نجات دهنده زندگانی!" راشل ثانیه متحده "من فقط آرزو می کنم من تا به حال این چه زودتر پیدا! من قصد خرید این برای هر و همه مادران جدید من دانم و همه اعضای خانواده با littles."

16 دلار در آمازون

این یک بازی شیر یا خط تا اگر سوری هلمز یا سوفی لا Girafe بیشتر paparazzi عکس در مجلات هفتگي در این نقطه است. اگر چه من می خواهم جای من شرط در سوفی او را در همه جا دار از افراد مشهور, کالسکه نوزاد. اگر شما هنوز به سوفی اجازه دهید من به شما معرفی شیرین, فرانسوی, زرافه توسط افراد مشهور و رایج عامیانه به طور یکسان. سوفی لا Girafe است به راحتی به طور گسترده ای محبوب اسباب بازی کودک در تمام فرانسه. به طوری که در سال 2018 تخمین زده شد که تقریبا هر کودک متولد شده در فرانسه داده شد سوفی. بنابراین نیازی به گفتن نیست, به روز رسانی نسخه کوچکتر از گنجینه ملی است که اضافه بافت حلقه دهان کمی به تحلیل رفتن بر روی یک بدون ذهن و بسیار خوشحال دندان درآوردن کودک ضروری (اصلی نرمتر نسخه است که تقریبا مانند یک ابزار فشار). کاملا سیلیکون رایگان و ساخته شده از 100% طبیعی لاستیک سوفی teether می آید در دو نسخه یک که نرم برای زود هنگام دندان درآوردن و این یکی که محکم لاستیک برای کسانی که مسن تر و پیشرفته تر chewers. جایزه اضافه شده شما می توانید مانند یک هنرمند مشهور با یک نوزاد در لگن خود را و سوفی لا Girafe در دو.

18 دلار در آمازونبچه ها می دانند که هیچ بازی بهتر از انداختن اسباب بازی و تماشای مادر آن را انتخاب کنید تا فقط آن را رها دوباره. اما ما هنوز به دیدار با پدر و مادر است که سهام همان محبت برای این زمان تست بازی. به جای داشتن به ضربه محکم و ناگهانی و یا یک اسباب بازی نوزاد و سپس اضافه کردن یک, یاوه سرایی کردن ماهیگیری برای جلوگیری از این همیشه عاشق بازی هوشمند مردمی در Vuminbox ایجاد یک کاملا دست کودک رایگان, یاوه سرایی کردن, ماهیگیری با teether پیوست. فوق العاده نرم ساخته شده از 100 ٪ پلی حمایت پشم گوسفند وجانوران دیگر, پنبه, این bandana bibs هستند سوپر جاذب در حالی که واقعا شایان ستایش! "این است که من 3 بچه و من آرزو می کنم من تا به حال شناخته شده در مورد این دیر" raves Jan. "آنها شگفت انگیز هستند! مواد و نزدیک به نوزاد گردن نازک تر از مواد کمی بیشتر پایین به طوری که او به نظر نمی آید مانند او فشرد. آنها پس از جذب و آنها به اندازه کافی بلند به واقع گرفتن تف کردن. کمی teethers در پایین امن با یک ضربه محکم و ناگهانی به طوری که آنها نمی آیند زمانی که کودک با آنها."

13 دلار در آمازون

تغذیه با شیر مادر یک معجزه است اما آن سخت است! پس از صرف ساعت های بی شماری در نهایت گرفتن آویزان از تغذیه با شیر مادر بسیاری از مادران پرستاری تمایلی به خطر هر چیزی که تنظیم آنها را به عقب. بله این شامل اجازه می دهد هر نوع پستانک و یا اسباب بازی جویدن برای ورود به یک کمی قلمرو. که اغلب تغییرات هنگامی که مادر می شود, دندان درآوردن, ابزار جنسی, در حالی که پرستاری. خبر خوب شما لازم نیست که به تصمیم گیری بین پرتاب همه کار سخت خود را از پنجره به بیرون و یا اینکه کمی خود را کمی دندان درآوردن ، میمی قارچ معجزه است از دندان درآوردن ، این طراحی شده است که برگزار می شود نوزاد با یک دست است و منحنی به شکل طبیعی. "من آن را دوست دارم گسترده ای از پایه تا بچه ها تمرین می تواند شعله ور کردن لب خود را مانند آنها را در سینه" می گوید نیویورک بر اساس شیردهی مشاور کاساندرا کریستوفر. کودک می خورد و یا جویدن روی آنتن طراحی شده بود که به تقلید خود را تغذیه با شیر مادر تجربه بدون فدا کردن قفل هر دو شما خیلی سخت کار کرده اند به کارشناسی کارشناسی ارشد.

7 دلار در آمازون

آیا می دانید که متخصصان اطفال توصیه می کنیم برای شروع مسواک زدن کودک به دندان قبل از آنها حتی هر گونه ؟ این است که در آن Mam نیش و قلم مو Teether به بازی می آید. این ادعا دندان درآوردن حلقه است که نه تنها بسیار سبک وزن و اما یک سر موی نرم. این سحر و جادو کمی موی نه تنها آرام کردن درد ناشی از دندان درآوردن اما در واقع پاک کردن لثه ها و کسانی که برای اولین بار کمی دندان است که پاپ. شانون, مادر 4, سوگند توسط این teether. او جزئیات چگونه به خصوص طراحی حلقه شکل باعث می شود teether آسان به چنگ زدن به همراه وزن سبک آن اجازه می دهد تا کوچکترین آنهایی که کمی او را به نگه داشتن آن را در خود. به او کمی زمان به حضور او سه تن دیگر از فرش موش های در حال اجرا در اطراف. به مام نیش و قلم مو شده است او را به دوش هدیه برای همه از او حامله دوستان است. "من همیشه می خواهیم آنها را به آرامی ماساژ نرم و موی خود را یک کمی درد لثه".

8 دلار در آمازونبیایید آن روبرو هستند, بچه ها, عملکرد چند تکلیفی mavens. شما در حال دستکاری تمام کلاه و پریدن را از طریق hoops روز پس از روز پس از دوره شما می خواهید عملکرد چند تکلیفی محصولات کودک بیش از حد. هیچ کس می خواهد به مسافت حدود سنگین کیسه پوشک کامل از یک ترفند اسبان. بنابراین نمی. به جای آن اجازه دهید شایان ستایش این نرم جمع teether دوستان از روشن شروع می شود آیا همه بلند کردن اجسام سنگین برای شما. این شایان ستایش مخمل خواب دار دوستان نه تنها فوق العاده نرم هستند اما ساخته شده از crinkly پارچه ای است که کودک را دوست دارم به بحران. و زمانی که کودک انجام شده است snuggling و خرد خود را در سیاحت اکتشافی در افریقا, دوست, دو teether پا مناسب برای تسکین درد لثه. پتو سبک دوست آسان است برای یک دست برای گرفتن و نگه داشتن کامل بر روی بروید. می گویند خوب خداحافظی به آن 20 پوند کیسه پوشک کامل از هر اسباب بازی یک نوزاد می تواند می خواهید و می گویند سلام به جمع teether.

7 دلار در آمازون

نوزادان ارزان نیست. آنها رشد و تغییر به طوری رفو سریع. به عنوان به زودی به عنوان شما به سهام تا در یک اندازه پوشک نوزاد شروع می شود و باد آنها را به طور منظم. این احساس می تواند شما همیشه آهار تا چیزی برای یک کمی خود را. این دقیقا همان است که چرا وینکل از منهتن اسباب بازی بسیار محبوب است. این teether است که در واقع یک اسباب بازی با یک دندان درآوردن جزء است که تعامل با کودک از تولد تا از طریق toddlerhood. این وینکل یک رنگ روشن و خم های پیچیده از نرم به هم پیوسته لوله است که مناسب برای درد لثه به چامپ (همچنین می آید با رنگ قرمز سفید و آبی). منحصر به فرد اتم الهام گرفته از طراحی است که نه تنها فوق العاده سبک وزن, اما مناسب برای دست های کوچک خود را به درک. همه از لوپ لوله ملاقات در یک مرکز نبات سر و صدا برای تحریک اضافه شده. در نهایت یک دندان درآوردن اسباب بازی است که در واقع مفید فراتر از دندان درآوردن است. در نظر گرفته شده باید توسط بسیاری از پدر و مادر جابجا برنده جایزه برای طراحی آن یکی بودن معتبر اوپنهایم, ابزار جنسی, نمونه کارها آبی تراشه های جایزه.

10 دلار در آمازون

این سوال قدیمی سن سبک یا تابع ؟ به عنوان پدر و مادر ما معمولا گیر اولویت تابع برای آنهایی که کمی ما. اما با خطوط براق و انتزاعی شکل Comotomo teether به نظر می رسد مانند یک مجسمه سازی انتزاعی. شاید این ضربه شروع مادام العمر قدردانی از هنر و طراحی ؟ به هر حال...آنها را گرفتن آسان برای نگه داشتن حلقه و پرتاب آن را در دهان خود. این کمکاری-آلرژی زا سیلیکون, ابزار جنسی, چهار nubs که استراتژیک قرار داده شده برای رسیدن به سخت برای رسیدن به مکان هایی مانند عقب دهان برای ورودی مولر. به علاوه بافت nubs نه تنها تسکین درد لثه آنها طراحی شده است به تقلید انگشتان کمی بازداری همیشه مخوف انگشت مکیدن عادت را نگه دارید. بهترین از همه این مدرن طراحی شده teether به اندازه کافی کوچک است که آنهایی که کمی خود را در واقع می تواند آن را نگه دارید و زحمت آن را به دهان خود. شیک تسکین دندان درآوردن در حالی که dodging انگشت مکیدن عادت است را به نفع خود! شما حتی می توانید ترک آن را در قفسه کتاب خود را به عنوان هنر پس این همه دندان درآوردن انجام شده است! (یا امیدوارم که هرگز آن را دوباره ببینید!)

7 دلار در آمازوندر حال حاضر که شما پنجه دندان درآوردن آماده برای مواد غذایی جامد, پیاده روی, آموزش احمقانه و خارج از بازی است. اما قبل از اینکه شما در سمت چپ در خیرگی تعجب که در آن سال ها رفت و بررسی کنید ما دیگر مادر تایید نوزاد باید haves از ما والدین ایم که از طریق آن زندگی می کردند و برای گفتن داستان).

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب