یوتیوب برای کودکان و نوجوانان: آیا کسی می گویند Yeet? در اینجا معامله با Collins Key

بچه ها تماشای بسیاری از یوتیوب و انواع کانال های مانند Collins Key, FGTeev یا غیر قابل بیان. اگر شما مطمئن نیستید اگر آنها امن برای تماشای ما در اینجا هستیم تا به شما یک مادر و نقد و بررسی از برخی از محبوب ترین کانال در یوتیوب برای کودکان و نوجوانان. ما را تماشا کرده ام یک تن از بچه ها در کانال یوتیوب بنابراین شما لازم نیست که. شما در حال خوش آمدید. امروز ما در حال بررسی Collins Key! و فراموش نکنید که به اشتراک مامان ترسناک در تلویزیون: https://bit.ly/3bBD9VI

مامان ترسناک تلویزیون رسمی خود را نقشه راه برای تعیین که در یوتیوب کانال های مناسب برای بچه های خود را با امتیاز لعن قدیمی پیام, محصول هل دادن و البته چقدر سخت است در پدر و مادر گوش.

کالینز کلید اصلی میزبان. او 24 سال بازیگر شعبده باز و سابق فینالیست در america’s Got Talent. او ستاره نشان می دهد اما برادر خود را Devan هنری خود را sidekick. این یوتیوب سری محبوب برای چالش های آن. کالینز و Devan باید کلوچه چالش های لجن چالش های جعلی مواد غذایی چالش ها و بیشتر. آیا آنها لعنت است ؟ هیچ. بد پیام برای کودکان و نوجوانان? نوچ. آن را کاملا بچه مناسب است. آن را حتی بسیار خلاق خود را با چالش های احمقانه.

حرکت نزولی? حجم سطح 100 بیرون از 10. پس از روشن کردن تلویزیون خود را هنگامی که بچه های خود را می خواهید به تماشای این یکی. با که گفت, آنها یک زن و شوهر از مردان جوان است که نمی خواهد خود را پر سر بچه ها با پیام. آنها قطعا می دانم که چگونه به نگه داشتن بچه خود را با توجه span. آنها می تواند توجه هر کسی را span.

خوشحال یوتیوب تماشای! ببینید شما بعد بار دیگر برای بررسی!

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>