این ادم بددهن و ماجراجو فقط اقیانوس اطلس عبور تنها با استفاده از سوخت هیدروژن و انرژی خورشیدی

این انرژی ناظریک تبدیل اقیانوس-مسابقه ادم بددهن و ماجراجو است که اجرا می شود در یک هیدروژن سلول های سوخت و انر

توسط ETELARESANKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

این انرژی ناظریک تبدیل اقیانوس-مسابقه ادم بددهن و ماجراجو است که اجرا می شود در یک هیدروژن سلول های سوخت و انرژی خورشیدی به تازگی به پایان رسید 5,000-nautical mile اطلس سفر از Brittany, فرانسه به جزایر کیپ ورد در آفریقا به مارتینیک در دریای کارائیب. پنج نفر خدمه نیز ساخته شده این سفر در طول Covid-19 مستند بنابراین او زد مجازی در انزوا قادر به توقف در هر پورت در طول راه به خاطر خدمه سلامت. شاید مهمتر از همه او انجام سفر با انتشار کربن صفر است.

100-ft. ادم بددهن و ماجراجو طراحی شده بود تا ثابت کند که آن را می تواند اجرا با سوخت های فسیلی است. این یک high-tech قایق بادبانی با مرکزی سیستم مدیریت انرژی که مختصات تولید انرژی و انتقال آن از پانل های خورشیدی, توربین های بادی و هیدروژن سلول های سوخت. هدف این است که قادر به اجرای این سیستم در زمان های مختلف به طوری که قایق انجام می دهد در بهره وری بالا. سه سال پس از راه اندازی, انرژی, ناظر سفر کرده است 23,305 مایل و بازدید از 25 کشور جهان است.

این اطلس سفر, اما, بود, ویژه, یکی, از آن است که اولین بار آن را استفاده از سوخت هیدروژن همراه توسعه یافته توسط تویوتا برای این پروژه است. سلول های سوخت تبدیل آب دریا به هیدروژن به قدرت قایق.

Energy Observer

انرژی ناظر رسیده مارتینیک به تازگی پس از یک 5000 مایل عبور از آن سیستم ترکیبی انجام بی وقفه. انرژی ناظر

این شهر همچنین دارای دو "اقیانوس بال" یا 40-ft. عمودی محور توربین های بادی است که در خدمت به عنوان ثابت چرخش بادبان برای تولید انرژی در حالی که قایق بادبانی در حال اجرا است در حالی که همچنین دادن انرژی ناظر شتاب بیشتری. آن فتووالتائيك, پانل های تبدیل و ذخیره انرژی خورشیدی در طول روز. با استفاده از این نرم افزار پیشرفته طراحی و توسعه توسط راکول, EMS ارقام از زمانی که به شارژ پیل سوختی و زمانی که برای اجرای موتورهای الکتریکی بنابراین قایق بادبانی است که همیشه عامل در فرم بالا.

این سفر درگیر تست پتانسیل تمام سیستم های سخت اقیانوس شرایط در نزدیکی خالی متلاطم. در طول سفر از قناری به مارتینیک انرژی ناظر تنها گذشت دو کشتی—یک کشتی باری و اقیانوس اطلس را پارو زن استفان Brogniart.

 انرژی ناظر متوقف شد و دو بار در قناری و اسکودوی کیپ ورد—اما خدمه باقی مانده در هیئت مدیره برای جلوگیری از هر گونه امکان آلوده شدن با کوروناویروس. "وجود دارد هیچ امکان هر گونه ویژگی های گودال متوقف می شود با توجه به کلی مستند می گوید:" Victorien Erussard کاپیتان و بنیانگذار.

Energy Observer

قایق گذشت تنها دو کشتی در طول نهایی آن پا از جمله اقیانوس اطلس را پارو زن استفان Brogniart. انرژی ناظر

سفر خود را درگیر چالش های متعدد. از فرانسه به قناری قایق بادبانی مواجه باد سر خیلی از 1500 مایل سفر درگیر بسته-مسافت عملیات در دریاهای خشن. در طول بیشتر از این پا اقیانوس بال تغذیه موتور الکتریکی و انرژی ناظر's ویژه ای ملخ هواپیما در نتیجه یک 30 درصد افزایش در سرعت متوسط.

از قناری به اسکودوی کیپ ورد قایق با تجربه تر downwind شرایط اجازه داده است که خدمه به کانال تمام انرژی خورشیدی به نیروی محرکه برای سرعت و در شب های سلول سوختی لگد. Erussard می گوید: تویوتا سیستم آغاز شده و در ثانیه تامین شناور میکرو شبکه با "ارزش کیلووات."

به دلیل طول و انزوا سفر بود و مسلما انرژی ناظر's بیشتر به چالش کشیدن اما آن را نیز ثابت کرد ارزش ترکیب سوخت فسیلی و انرژی سیستم است. موفقیت تویوتا پیل سوختی را نیز نشان می دهد این امکان را برای انواع مختلف عروق.

Energy Observer

تویوتا پیل سوختی که خام تبدیل آب دریا به هیدروژن ارائه شده در بسیاری از شب قدرت در طول سفر. انرژی ناظر

"عبور از اقیانوس اطلس با این شناور آزمایشگاه می فرستد یک پیام قوی به تصمیم گیرندگان آن را به عنوان نشان عالی قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری ما کم کربن سیستم می گوید:"Erussard. "ما می توانیم و باید سوئیچ انرژی ، سرمایه گذاری عظیم برای بهبود اقتصادی است و نیاز به ما را قادر به ساخت یک دنیای جدید است که دیگر شامل سوخت های فسیلی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب