Ghislaine ماکسول در بر داشت کودکان برای جفری اپستین به حمله و تهمت فقط آرزو او را به خوبی

Davidoff Studios/گتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "من آرزو می کنم او به خوبی" هنگامی که کسی از او

توسط ETELARESANKHABAR در 1 مرداد 1399
Donald-Trump-Melania-Jeffrey-Epstein-Ghislaine-Maxwell
Davidoff Studios/گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "من آرزو می کنم او به خوبی" هنگامی که کسی از او پرسید در مورد Ghislaine ماکسول در کاخ سفید جلسه

در روز سه شنبه, جولای 22, 2020, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابقاء کوتاه coronavirus جلسات و در طول شب گذشته جلسه رئیس جمهور تهمت چرخد و به یک موضوع ما را به عهده گرفت او را به شدت سعی می کنید برای جلوگیری از. Ghislaine ماکسول. ماکسول مواجه است اتهامات فدرال برای کمک به جفری اپستاین جذب و سوء استفاده جنسی دختران و شب گذشته در coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن — چه کسی شده است عکس, مهمانی با هر دو ماکسول و اپستاین — خطاب به او بازداشت های اخیر گفت: "من آرزو می کنم او خوب است."

اپستاین اتهام فرار یک کودک-فیلم قاچاق حلقه و ماکسول او منجر همکاران و همچنین گفته می شود شرکت کرده بود و در حال حاضر برای بسیاری از سوء استفاده. در طول زندگی خود اپستاین و عکس گرفته شده با بسیاری از افراد با مشخصات بالا (از جمله دونالد و Melania Trump) و پس از درگذشت او در زندان قبل از محاکمه بسیاری از آنها در حال حاضر بدانم اگر Maxwell خواهد داد تا نام مردان قدرتمند که ممکن است را نیز گرفته شده در قاچاق حلقه.

"من نمی دانم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که آیا او فکر ماکسول را نشان می دهد نام از مردان دیگر که ممکن است درگیر شده اند. "من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد. من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم."

"من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ" رئیس جمهور ادامه داد. "اما من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است."

فقط بنابراین ما همه در همان صفحه در اینجا. ماکسول یک هیولا است که تسهیل و شرکت در سوء استفاده جنسی از کودکان و رئیس جمهور ایالات متحده فقط آرزو او را به خوبی...در تلویزیون...از کاخ سفید است. او در محکوم کردن رفتار او, او گفت:, "من آرزو می کنم او خوب است." چه?!?! جمهوری خواهان!? شما کجا هستید و چرا شما عصبانی هستند!!!

سال گذشته زمانی که اپستاین دستگیر شد تهمت اقدام به دور از متهم پدوفیلیا و گفت: "من تا به حال سقوط کردن با او. من صحبت نکرده و به او در 15 سال است. من نه از طرفداران خود را که من می توانم به شما بگویم." اما در سال 2002 در مصاحبه با نیویورک مجله رئیس جمهور گفت که اپستاین "بسیاری از سرگرم کننده بود" و این که "او دوست دارد زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف."

پاتریک McMullan via Getty Images

در این نقطه من نمی دانم آنچه در آن را می توانید مردم را به توقف حمایت از این فاسد جمهور. هیچ کس به نظر می رسید به در مورد مراقبت از تمام زنانی که جلو آمد به متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء رفتار جنسی اما شاید — فقط شاید مغلوب ساختن پیشی جستن پایه ممکن است خشمگین بیش از این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است هواداری با پدوفیلیا را همدست. به هر حال دوران است که بیش از...انتخابات در سه ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب