چگونه آن را احساس زمانی که سفید دوستان و خانواده را بگو 'Black Lives Matter'

مامان ترسناک و Chibelyaeva Katya/Reshot هر روز صبح از خواب بیدار شدم آماده برای یک روز دیگر از نوشتن ایجاد

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
White-Friends-Family-Dont-Share-1
مامان ترسناک و Chibelyaeva Katya/Reshot

هر روز صبح از خواب بیدار شدم آماده برای یک روز دیگر از نوشتن ایجاد و مادر. من یک مادر و دختر, کودکان و مقدار زیادی از کار من در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از است که با تمرکز بر ضد نژاد پرستی. کار من فرصت بدین ممنون میشم, اما آن نیز بسیار سنگین شامل تحقیقات زیادی از زمان و حتی بیشتر روحی و روانی انرژی است. آنچه باعث می شود آن را حتی سخت تر این است که هر چیزی که من انجام و یا انجام نمی–اثرات چهار فرزند است.

در چند هفته گذشته به اضافه کردن به ما حس جمعی از سردرگمی و خشم و عزم غم است. برخی از ما اعضای خانواده و دوستان شما را انتخاب کرده اند به سکوت در مورد Ahmaud Arbery جورج فلوید Breonna تیلور و فعالیت های که در کشور ما. آنها همچنان به ارسال عکس های ناز از بچه های خود را و نوههایشان, احساس خوب, اخبار و خنده دار memes,, بنابراین آن را مانند آنها نیست فعال در رسانه های اجتماعی. ما متوجه است که صحبت کردن و چه کسی نیست. کسانی که انتخاب کردن به چشم پوشی و خاموش ماندن–خیانت به خانواده ما.

مشاهده این پست در Instagram

ما تا به حال چندین مذاکرات بیش از آخر هفته درباره #georgefloyd — صادق و سخت کاري مکالمات. هنگامی که شما در حال بالا بردن کودکان سیاه و سفید, "بحث" در حال انجام است — به خصوص که آنها مسن تر. 🖤 ما نمی انجام این کار به تنهایی. ما باور نکردنی, سیاه مردم در زندگی ما برای کمک به ما در بالا بردن فرزندان ما. 🖤 کتاب یکی دیگر از ابزار استفاده می کنیم به باز کردن مکالمات با بچه های ما به خصوص در مورد #antiracism اگر شما علاقه مند در مورد علاقه ما #childrensbookrecommendations بررسی کنید ما جدید ترین وبلاگ پست : #linkinbio 🖤 من یک مقدار زیادی از پیام های ما هستند. ما احساسی خسته متعهد و عصبانی است. 🖤 چه می توانید انجام دهید ؟ شما می توانند یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به #زاد نژادپرستی خود و فرزندان خود را بیش از حد. بدون آنها نمی بیش از حد جوان است. شروع در حال حاضر. من هم یک لیست از کتاب برای بزرگسالان در این وبلاگ. لینک بیوگرافی "وبلاگ" و سپس پست هفته گذشته. 🖤 چگونه به شما آموزش بچه های خود را به ضد نژادپرستانه? 👇🏾👇🏼👇🏿👇🏽 . #multiracialfamily #childrensbooks #racialjustice #whitesugarbrownsugar #thursdaymotivation #thursdaymorning #thursdaythoughts #شنبه

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

حقیقت این است که من روانی موجودی که در میان ما نزدیکترین و عزیزترین انتخاب است می گویند سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که نیست. من نمی تواند کمک کند اما سکوت شخصا. اگر این افراد می گویند که آنها "فقط عشق" من بچه ها را انتخاب کنید و به مانند خانواده ما عکس و فیلم, پس چرا آنها صحبت کردن ؟

هفته گذشته من تا به حال چندین گفتگو با دوستان من که سیاه و سفید هستند ، هر یک از آنها به من گفت همین است. آنها متوجه است که حمایت خود را ارسال و است که ارسال "تمام زندگی موضوع" سیاه و سفید و آبی پلیس, پرچم, سوال شورش (اما گفت: هیچ چیزی در مورد Floyd) و هنوز هم ابراز حمایت از رئیس جمهور. چه به همان اندازه به عنوان وحشتناک هستند دوستان که در تلاش برای خنثی باقی می ماند با ارسال هیچ چیز در همه.

کسانی که پست چیزی انتخاب برای حمایت از ظلم و ستم به طور پیش فرض. نه موضع آنها موضع. آنچه من می خواهم آنها را به می دانم که می آید از روند هشتگهای. سکوت رعایت شده است. سکوت است و خشونت.

من مطرح شد به این باور است که اگر ما کسی را دیدن و آسیب رساندن به شخص دیگری با کلمات و یا اعمال و انتخاب ما برای گفتن و یا انجام هیچ چیز برای کمک به قربانی, ما فقط به عنوان گناه به عنوان فرد تحمیل آسیب برساند. به عنوان یک "گناه" اطرافیان نیست یک گزینه در زمان ضد نژاد پرستی جنبش است. یا افرادی یاران (متحدان) و یا ستمگران.

کسانی که سعی در بی طرف باقی می ماند انجام می دهند تا آنجا که خود را سفید به اوج خود رسیده است در نوسان کامل. آنها در حال حفر در پاشنه خود را–با تمرکز بر سفیدی. آنها احساس و زندگی تعادل زیرا آنها دیگر در مرکز توجه است. ناراحتی خود مشکل نیست. من را تشویق هر کسی که در تلاش است با آنچه در جریان است به فکر می کنم و بپرسید که چگونه می توانید آنها را تغییر دهید و کمک کنید. مشکل واقعی این است که دفن سر خود را در شن و ماسه امید و دعا که به زودی این قیام را از دست بدهند شتاب بنابراین ما می توانیم به عقب بر گردیم به هنجار شده است.

نکته ها: نژاد پرستی نیست رفتن به طرزی جادویی از بین برود با مردم تظاهر آن وجود ندارد. مقابله با یک مشکل, head-on, همیشه پربار تر از تظاهر به نادیده گرفتن و رد. هیچ مطلب "جعلی آن تا زمانی که شما آن را." ما می دانیم که نژادپرست است و چه کسی نیست.

مشاهده این پست در Instagram

در مورد این شعر: در رابطه با حوادث اخیر وجود دارد بسیاری از گفتمان کارگردانی در کشور بزرگ است که مهم است. و این هم درست است: کسانی هستند که مبارزه شده است این مبارزه برای یک زمان طولانی. و بله, آن طول می کشد شجاعت به انجام این کار و همچنین کار طاقت فرسا. دلخراش. من فکر می کنم به من great-great-grandfather که متولد و درگذشت رایگان و من آرزو می کنم من می توانستم او را شناخته و به او گفت که ما آمده اند بسیار بیشتر همراه است. امشب من لازم نیست که یک مکالمه است. به جای من یک ضجه و زاری کردن. یک ضجه و زاری به کسی که خسته است. خسته از داشتن به توضیح نیست. خسته از داشتن برای آموزش. خسته از داشتن مکالمات همان بارها و بارها. من صحبت نمی کنم برای هر کس در آنچه که من میگویم. من صحبت از واقعی درد شدید در دل و روده من به عنوان من نوشتن این. خشم و ناامیدی و دلشکستگی که گریه می کند: چرا ما هنوز اینجا هستید ؟ من به تازگی Toni Morrison مستند در Hulu و از بسیاری از داستان های به اشتراک گذاشته شده است که برای همیشه لطفا برای چوب وجود یک روحیه او گذاشته است که من را فراموش نخواهد کرد. "من هرگز خواسته تولستوی به نوشتن برای من کمی رنگی در لورین اوهایو...هرگز...اگر من سعی کردم به نوشتن جهانی, رمان, این امر می تواند آب است." ― تونی موریسون برای این شعر نبود که در مورد نوشتن برای همه. بله من نوشتن برای افراد دیگر داستان اما من هم برای نوشتن درد که من احساس می کنم به عنوان یک آمریکایی در پوست من. من گفته شده کار من است "بیش از حد افسرده" و یا "برکنار" و صادقانه آن هرگز حتی زحمت من چون من می دانم که من می نویسم به بخشی از من که گریه می کند با این واقعیت است که این زخم هنوز باز است. مبارزه در اشکال جدید. من نوشتن به عنوان یک راه برای پیدا کردن صلح...فقط هر نوع نگاه اجمالی که در میان صدمه دیده است شاید ما درست است. "اگر وجود دارد یک کتاب است که شما می خواهید به عنوان خوانده شده, اما آن نبوده است, نوشته شده در عین حال پس از آن شما باید آن را بنویسید." ― تونی موریسون

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط MHN (@morganharpernichols) در

در حال حاضر من کاملا درک می کنم که برخی از آنها با داشتن یک زمان سخت به دانستن چه می گویند در حال حاضر. من می خواهم آنها را به می دانم که آنها لازم نیست به معاون کشیش بخش کاملا-تعبیر رسانه های اجتماعی ارسال متن یا گفتگو-استارت در جهت به اشتراک گذاری است که آنها درک کنند که نژاد پرستی اشتباه است. گفت: چیزی به عنوان پوست آن را به عنوان است به مراتب بهتر از سکوت است.

خواندن کتاب بر ضد نژادپرستی و چگونه به ضد نژادپرستانه. (و لطفا بچه های خود را برخی از ضد نژادپرستی کتاب بیش از حد!) دنبال سیاه اثرگذارندهها در رسانه های اجتماعی از یادگیری و به اشتراک گذاری پست های خود را. تماشای فیلم های مستند مانند Ava Duvernay را 13th و به تازگی منتشر شده فیلم فقط رحمت. باز به داشتن مکالمات در مورد نژاد, یادگیری اصطلاحات مهم. به دیگران بگویید "من در اینجا به یاد بگیرند." سپس آن را انجام دهد.

اجازه ندهید که خود را سفید گناه و شکنندگی نگه داشتن شما را از درگیر شدن در فرایند تبدیل شدن به ضد نژادپرستانه. نژادپرستی در سراسر کشور مشکل است. برچیدن سفید برتری تنها اتفاقی خواهد افتاد اگر یک کل بسیاری از مردم سفید مایل به قرار دادن برخی از پوست در این بازی و به رنگ سفید تبدیل کرد.

من شنیده ام برخی از افراد می گویند که آنها احتمالا نمی تواند نژادپرست است. پس از همه آنها را به یک دوست. آنها "colorblind." آنها باور دارند که در صلح و آرامش و عشق بود و دکتر کینگ در مورد صحبت کردیم. (اما آنها به راحتی ترک کردن همه دکتر کینگ اشاره به عدالت و اعتراض.) همه اینها بی اعتنا جمعی تاریخی و در حال حاضر درد زیادی در کشور ما روبرو هستند. اینها بهانه ای استفاده می شود برای محافظت از خود و سفیدی است. آنها نیست, مفید, سازنده یا همدلانه.

نژاد پرستی نیست و محدود به یک عضو از یک برتری گروه و با استفاده از نژادی تهمت. نژادپرستی طولانی خشونت آمیز تاریخچه و آشکار در بسیاری از راه های مختلف. این خدمات عبارتند از کلیشه microaggressions استخدام شیوه های کد لباس مدرسه, سیاست های پیش دبستانی-به-زندان خط لوله تمام زندگی ماده آبی زندگی می کند, ماده, و بسیاری دیگر. نژادپرستی نیز می تواند حمایت و وفاداری به آمریکا و یا به رئیس جمهور به جای اینکه به زندگی انسان است.

سکوت نمی کند و انجام کار. سکوت می گوید به دوستان از رنگ است که آنها واقعا مهم نیست که آنها صرفا نشانه به آن اشاره شود در مناسبت. سکوت می گوید که شما می خواهم به جای آرام از شجاع. سکوت می گوید شما نمی مایل به یادگیری. سکوت می گوید که سفیدی باید همچنان باقی می ماند متمرکز در حالی که مردم در حال کشته شدند. سکوت فوق العاده قدرتمند است.

من می خواهم به درخواست همه از جمله خود من سفید دوستان و اعضای خانواده که در حال تلاش برای "خطا در کنار احتیاط" برای فکر کردن در مورد آنچه که سکوت خود را در حال انجام است. نه تنها امتناع خود را به اذعان نژادپرستی صدمه زدن به خانواده من, اما آن را به صدمه زدن به هر فرد از رنگ است که آنها می دانند و روبرو می شوند. یا سیاه زندگی ماده و یا آنها نمی. وجود دارد هیچ گزینه سوم بدون عبور از رفتن هیچ مسیر فرار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب