زن می اندازد اوقات تلخی & حاضر به ترک Costco پس از گفت به پوشیدن ماسک


costco-karen
@OnlyInLVNV/توییتر

یک زن انداخت اوقات تلخی در Costco پس از کارکنان خواسته او را به پوشیدن ماسک

آنچه در آن است با “حقوق اساسی” جمعیت است که آنها را به راحتی فراموش کرد که حقوق اساسی اجازه ندهید که آنها را انجام آنچه آنها می خواهند در داخل یک موسسه خصوصی? امروز در “Karens اعتصاب دوباره” یک زن انداخت یک کودک نو پا-سطح اوقات تلخی در Costco چون — شوکه — او نمی خواهید به پوشیدن ماسک.

امروز anti-ماسک می آید در یک خط طولانی از ضد ماسک Karens مانند unhinged لس آنجلس معامله گر جو کارن یا استاتن آیلند کارن بود که مورد آزار واقع شدند از فروشگاه مواد غذایی با همکار خریداران برای پوشیدن یک ماسک اما این آخرین کارن حتی ادعا می کنند به یک مسئله بهداشتی است که او را نگه داشته از پوشیدن ماسک و او تکیه بر این “من یک آمریکایی” استدلال.

“جدید” Costco کارن’ رویت — می اندازد 3-yr-تيپ اوقات تلخی — نشسته بر روی زمین و ترک نخواهد کرد چرا که این امریکا است.’ –تلاش می کند به دروغ در مورد وضعیت پزشکی پس از آن تغییر ذهن خود را ، ” کاربر توییتر @OnlyInLVNV به اشتراک گذاشته شده در پنج شنبه, جولای 2, 2020, ما منجر به این باور رخ داده است در Costco در لاس وگاس, نوادا.

وجود دارد یک ایالت ماسک فرمان در نوادا معنی که شهروندان باید پوشیدن ماسک را هر زمان که آنها در داخل خانه در یک محل عمومی است که اساسا تمام ساختمان به جز خوابگاه های خصوصی. “بدون شرت. بدون کفش. بدون ماسک. هیچ سرویس” نوادا فرماندار استیو Sisolak اعلام کرد در ماه ژوئن زمانی که او اعلام کرد ،

واضح است که این Costco کارن این یادداشت می کنید. هنگامی که یک Costco کارکنان بسیار مودبانه — خواسته خود را به قرار در حالی که او در داخل فروشگاه زن رد این ادعا ماسک قانون بود “مشکل شما” هر آنچه که بدان معنی است ؟ این زن اعتراف کرد که او مجبور نیست یک وضعیت پزشکی است اما ادعا کرد که او دلیلی برای امتناع از ماسک است چرا که “من یک شهروند ایالات متحده. من حقوق اساسی” که کارمند دوباره مودبانه به یاد او که او را در یک متعلق به بخش خصوصی محل کسب و کار که در آن ماسک مورد نیاز است.

کارمند زن خواسته به کنار در حالی که او مدیریت آن را اداره کند و زن نشسته است. پایین. در. the. طبقه. در نهایت مدیر وارد شد و بیش از حد saccharine نزدیک شدن زن با یک خوشگذران “چه می توانم برای شما انجام دهد؟” در حالی که ما در مورد این موضوع می توانید یک مهلت قانونی برای خدمات به مشتریان خوب وقتی که می آید به حق مردم سفید امتناع از پوشیدن ماسک? آن را بسیار سخت برای تماشای کارکنان درمان این Karens با خیلی احترام.

این ویدئو را قطع زمانی که مدیر می رسد و پس از آن معلوم نیست که چگونه از آن “به پایان می رسد” اما آن را احتمالا به پایان می رسد مانند بقیه…کارن می رود و با او زندگی ساده لوحانه باور آنها یک حق در قانون اساسی به چشم پوشی از قوانین اجرا توسط دولت و موسسات خصوصی. برای ثبت ماسک کار می کنند. نمی تواند مانند Costco کارن قرار داده و در لعنت ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>