CDC می یابد 19 درصد از آمریکایی ها با استفاده از سفید کننده برای کشتن Coronavirus در مواد غذایی

SEAN گلدول/گتی بر اساس یک نظرسنجی جدید از CDC یک سوم از آمریکایی ها درگیر خطرناک COVID-19 تمیز کردن رفتار ا

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
Bleach-To-Kill-Coronavirus-food
SEAN گلدول/گتی

بر اساس یک نظرسنجی جدید از CDC یک سوم از آمریکایی ها درگیر خطرناک COVID-19 تمیز کردن رفتار از جمله شستشو تولید با سفید و غرغره با آن

وجود دارد آمریکایی ها گرفتن مشاوره از دانشمندان و متخصصان مراقبت های بهداشتی — اجتماعی حفظ فاصله, پشتکار تمرین بهداشت دست با پوشیدن محافظ پوشش صورت و ضد عفونی بالا لمس سطوح — همه توصیه می شود اقدامات توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای جلوگیری از COVID-19. اما بر اساس یک نظرسنجی جدید از دولتی سازمان بهداشت برخی از مردم رفته اند کمی دریا در ماموریت خود را برای حفظ عفونی و بالقوه مرگبار ویروس در خلیج. بسیاری از آنها را حتی درگیر در مخاطره آمیز و به طور بالقوه سلامت-آسیب رساندن به رفتار مربوط سفید کننده.

با توجه به نظرسنجی منتشر شده در تاریخ 5 ژوئن در CDC هفتگی گزارش سلامت بیش از یک-سوم — 39 درصد از 502 آمریکایی ها بررسی بستری برای درگیر شدن در یک مخاطره آمیز تمیز کردن تمرین به امید اجتناب از coronavirus. نوزده درصد — تقریبا یک پنجم از پاسخ دهندگان — اقدام به ضد عفونی کردن مواد غذایی خود را (از جمله میوه ها و سبزیجات) با سفید, در حالی که 18 درصد استفاده خانگی تمیز کردن و ضد عفونی کننده محصولات در دست یا پوست 10 درصد بستری misting بدن خود را با تمیز کردن و یا اسپری ضد عفونی کننده, 6 درصد استنشاق بخارات از پاک کننده های خانگی و یا مواد ضد عفونی کننده در حالی که 4 درصد copped به "نوشیدن یا غرغره رقیق سفید کننده راه حل های آب و صابون و دیگر تمیز کردن و ضد عفونی کننده راه حل است." هیچ یک از این روش توصیه شده توسط CDC.

به عنوان یک نتیجه از یک چهارم از افراد مورد مطالعه گزارش شده حداقل یک سوء بر سلامت از جمله بینی و یا سینوس سوزش, خارش پوست, سوزش چشم و سرگیجه و سبکی سر و یا سردرد و ناراحتی معده یا تهوع یا تنفس مشکل — در طول ماه گذشته که به احتمال زیاد توسعه یافته به عنوان یک نتیجه. سلامت سازمان اشاره می کند که این رفتار مخاطره آمیز همراه با این واقعیت است که بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه به آماده شدن برای تمیز کردن راه حل است و به احتمال زیاد مسئول افزایش در تماس با سم مراکز در طول بیماری همه گیر.

"این بررسی شناسایی دانش مهم شکاف در استفاده ایمن از پاک کننده و ضد عفونی کننده در میان بزرگسالان ایالات متحده; بزرگترین شکاف داشت و در دانش در مورد ایمن سازی از تمیز کردن و ضد عفونی کننده و راه حل های مربوط به ذخیره سازی از دست عفونی را از دسترس کودکان" آنها را بنویسید. برای مثال اختلاط سفید کننده راه حل با سرکه یا آمونیاک و همچنین استفاده از حرارت می تواند تولید کلر و chloramine گازها که ممکن است در نتیجه شدید بافت ریه آسیب هنگامی که استنشاق.

"علاوه بر مواجهه کودکان به دست عفونی به خصوص از طریق مصرف می تواند در ارتباط با تحریک غشاهای مخاطی دستگاه گوارش اثر و در موارد شدید مسمومیت با الکل:" آنها در ادامه اشاره به این که حیوانات خانگی نیز می تواند در معرض خطر از خوردن دست عفونی و تمیز کردن محصولات.

در علاوه بر این به دنبال CDC-تایید و تمیز کردن و ضد عفونی روش سازمان بهداشت مردم را به خواندن دستورالعمل در تمام محصولات تمیز کردن و به دنبال آنها درآمده است. آنها همچنین برنامه ریزی در ادامه تلاش خود را برای آموزش مردم در مورد نحوه شرکت در امن و تمیز کردن موثر و مطابق با اصول بهداشتی اقدامات است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن