به همین دلیل من قصد دارم KonMari در زندگی من و مردم در آن


kon-mari-my-life
دنیس خدمه/Netflix

در طول چند سال گذشته من تا به حال فکر می کردم هیچ چیز — و یا به جای هیچ کس — من تعجب می کنه. در سال 2016 به من آموخته است که اکثر آمریکایی ها خوب با انتخاب یک نژادپرست جنسیتی بیگانه “گربه گرفتن” asshole. که سال کشف کردم نه فقط چگونه بسیاری از این مردمی وجود داشته باشد — که واقعا تعجب در واقع — اما چگونه بسیاری از این افراد من را می دانستند. آن را تکان دهنده و ناامید کننده در; زا و رابطه پایان در بدترین حالت.

بیش از چند سال گذشته آمریکایی ها تبدیل شده اند بسیار راحت تر نشان دادن رنگ های واقعی خود را. که نژادپرست رفتاری آنها به اشتراک بگذارید. شلاق با کتاب درسی, سفید, شکنندگی در بخش نظرات. ظریف-اما-نه-پس-ظریف نظرات در مورد “کمتر از دو evils” — به عنوان اگر یک عاشق بی کفایت است که hellbent در تقسیم این کشور در هر نقطه در همان عرصه به عنوان تجربه نامزدها با احترام و محبت. بسته دهان خود را با آن “کمتر از دو evils” مزخرف.

نه پس از سال 2016 با این حال من شده است به طوری تکان داد توسط بسیاری از مردم است. آشنایان و گاه به گاه دوستان که من تا به حال فکر معقول مردم تبدیل به ضد maskers که ناله در Facebook در مورد چگونه آنها می توانند سفر تعطیلات خود را در خانه با توجه به کروناویروس مستندات. مردم با من مهربان بودند و دلسوز اخراج درد مردم سیاه و شکایت در مورد “شورش” و “اراذل و اوباش است.” مردمی می دانم که به طور کلی به عنوان “مردم خوب” تبدیل به گنجه تهمت حامیان.

خوشبختانه حتی اگر برخی از مردمی هستند نمایش رنگ های واقعی خود را به عنوان نژادپرست خودخواه تشکرها دیگران نیز نشان دادن فقط در مورد نحوه مراقبت از دانا و روشنفکر هستند. من غافلگیر شده توسط Facebook دوستان که با استفاده از رسانه های اجتماعی را تعطیل جعلی اخبار و به اشتراک گذاری علم-حمایت اطلاعات در coronavirus احتیاطی. گاه به گاه دوستی را تبدیل به دوستی نزدیک بیش مشترک نگرانی ها و اولویت های.

زیرا 2020 سال است از رنگ واقعی آن را نیز سال من رفته ام تمام عیار KonMari در زندگی من و مردم در آن است.

در این سال بوده است یک فرایند مستمر از انتخاب کسی که من می خواهم به احاطه شود و مردم من می خواهم در زندگی من است. قرنطينه و amped تا اضطراب را مستحکم برخی از دوستی های, در حالی که دیگران را میریزم دور. من دوباره با همکلاسی بیش از ارزش های مشترک حتی اگر ما ممکن است دوستان همه کسانی که سال پیش. من بی یار و unfollowed بیشتر مردم از من می توانید تعداد دفعات مشاهده.

این ناراحت کننده فرایند به حداقل می گویند. من مردم pleaser در قلب اما من نیز صریح و من حاضر به تحمل هر اونس مزخرف. شما یک ضد ماسک که ادعا می کند این بیماری همه گیر است که جعل تولید شده توسط دموکرات ها? بوه-خداحافظ. شما بیهوده گویی در مورد معترضان و استفاده از هشتگ #alllivesmatter? ببخشید من در حالی که من بر unfriend. شما با مراجعه به کروناویروس به عنوان چین virus رفته است.

اجازه بدهید من بسیار روشن است: این است که در مورد توافق روی همه چیز یا زندگی در یک اتاق اکو. آن را در مورد برش افرادی که متفاوت نظرات از من است; آن است که عمدا در مورد انتخاب فراگیر خودم با افرادی که هسته ارزش هستند که شبیه به خود من است.

من می خواهم به اطراف خودم با افرادی که بالا بردن و حفظ من است. افرادی که الهام بخش و ایجاد انگیزه در من به یک فرد بهتر است. افرادی که درک کنند که وجود دارد اتاق را برای مخالفت از نظرات اما تنها در صورتی به توافق وجود دارد در ارزش.

هر کس دیگری حواس پرتی. یک انحراف است که ما لازم نیست در این نامشخص تلاش و به معنای واقعی کلمه بی سابقه بار. ما در حال زندگی در میان تاریخ ساخت رویدادهای در حال حاضر ما نیاز عاطفی ذخایر ما می تواند جمع اوری.

من می خواهم اگر من دروغ گفت این آسان بود. از آن شده است ، این دردناک است که به نام به نام با اعضای خانواده. تکان دهنده است به درک که کسی شما تا به حال مورد احترام است که در واقع یک bigot که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به احتمال زیاد انجام این کار دوباره. آن را ترسانده است به درک که بسیاری از مردم می تواند عمدا چشم پوشی از علوم و حقایق به طوری که آنها می توانید در ادامه “زندگی خود را به بهترین زندگی است.”

اما در اینجا چیزی نیست — من هم می خواهم به زندگی می کنند بهترین زندگی است. و این بدان معناست که انجام چیز سخت و دشوار انتخاب و به فکر دیگران است. برای انجام این کار من نیاز به حمایت من می توانید دریافت کنید. بنابراین من وجین کردن آن مردمی که در حال نشان دادن یک طرف از خود است که در خط با ارزش خود, به طوری که من می تواند تمرکز بر تقویت این روابط که در آن ارزش های ما در تراز وسط قرار دارد. ما ممکن است توافق در جزئیات چگونه ما در حال حرکت را از طریق زندگی در حال حاضر اما ما به طور کلی در همان صفحه و به اشتراک گذاری اصلی همان آرمان است.

2020 شده است یک پانچ در روده برای بسیاری از دلایل. اما به عنوان نا امید من در بسیاری از مردم (ضد maskers و تهمت حامیان, من به دنبال شما), من نه نا امید شده است که بسیاری از مردم در حال نشان دادن رنگ های واقعی خود را. چرا که در حال حاضر آن را می سازد آن را آسان تر برای دیدن که مردم واقعا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>