چرا من انتخاب از راه دور یادگیری برای بچه های من در این پاییز


keep-mkids-home-remote-learning-1
مامان ترسناک و لورا Olivas/گتی

زمانی که ما مدرسه منطقه اعلام کرد که آنها تغییر کردند به آموزش از راه دور در ماه مارس, من تا به حال یک جزئی حمله وحشت در چشم انداز حتی چند هفته از “مدرسه در منزل” بچه های من. کمی من می دانم چهار ماه بعد من به طور داوطلبانه ثبت نام بچه ها من برای آموزش از راه دور انتخاب کنید. در عین حال در اینجا ما هستند.

درست است. من و شوهرم تصمیم به انتخاب آموزش از راه دور زمانی که بچه های ما رفتن به مدرسه در اواخر ماه اوت حتی اگر مدرسه منطقه در حال برنامه ریزی در تمام طول روز در فرد تحصیل به عنوان پیش فرض.

در برخی از روش های تصمیم گیری فوق العاده دشوار بود اما در راه های دیگر آن دشوار نیست در همه. در اینجا به همین دلیل است.

مثل همه پدر و مادر من نگران بچه های من. آنها از هم جدا شده اند از دوستان خود را برای چند ماه خود را تنها ارتباطات اجتماعی اتفاق می افتد بیش از FaceTime و یا یک ایکس باکس بازی. آنها تنها هستند و صرف زمان زیادی در مقابل صفحه نمایش و زمان خیلی کمی با IRL فعل و انفعالات. یادگیری تسهیل می شود خیلی بهتر است زمانی که دانش آموزان از نظر جسمی در حال حاضر نسبت به زمانی که آنها در حال یادگیری از راه دور. حتی آکادمی اطفال آمریکا اشاره کرد که در شخص یادگیری هدف است. و با من و همسرم هر دو کار از صفحه اصلی می توان آن را لعنت نزدیکی غیر ممکن است برای مدیریت زوم کلاس درس تماس با کنفرانس تلفنی بسیار کمتر تمرکز بر گرفتن یک پروژه انجام می شود که بچه ها در حال ناله برای میان وعده و یا مبارزه با بیش از که به نوبه خود آن را به زباله.

کار از خانه در حالی که “مدرسه در منزل” کودکان و نوجوانان (و واقعا این نیست homeschool به عنوان آن را به عنوان بحران یادگیری) می تواند پدر و مادر احساس ما با شکست همه در همه زمان ها. ما در حال شکست در شغل ما است. ما در حال شکست در خانه. و بیشتر از همه ما عدم ما بچه ها.

هنگامی که شوهر من و من گفت: بچه های ما که ما انتخاب از راه دور آموزش گزینه مدرسه منطقه ارائه شده است و آنها sobbed. پس از همه, که بچه های ما داده اند تا در حال حاضر آن را سخت به آنها بگویید که آنها نیاز به یک چیزی بیشتر — به ویژه هنگامی که آنها ممکن است یکی از تنها کسانی دادن که تا.

هنگامی که ما صحبت در مورد اینکه چرا ما در حال ساخت این تصمیم من نوجوان می گوید آن را به دلیل “مادر پارانوئید در مورد کوروناویروس.” اما این اشتباه است. من پارانوئید; من مقدار مناسب از ترس از coronavirus – است که می گویند من آن را بسیار جدی است. اما من نه “پارانوئید” – حداقل در مورد بچه های پیمانکاری ویروس. تعداد موارد در کشور ما کاهش یافته است به طور قابل توجهی و من با احتیاط خوش بینانه است که به آن می ماند که راه. ما شروع به گسترش ما “حباب” به چند نفر از دوستان و اعضای خانواده. ما لازم نیست هر زمینه ای شرایط پزشکی و هیچ کس در خانواده ما در معرض خطر. بنابراین شانس بچه ها من گرفتن به طور جدی بیمار از coronavirus بسیار کم است. اما آنها به صفر و هنوز هم وجود دارد بسیاری است که ما نمی دانیم در مورد این بیماری است.

بسیاری از مردم احتمالا می گویند که از آنجایی که کودکان و نوجوانان به طور کلی کم خطر و منطقه ما نیست و یک نقطه داغ است که مزایای فرستادن بچه ها به مدرسه بیشتر از خطرات آن. و گمان می کنم که درست است – اما تنها اگر شما نگاه در فرد منافع و خطرات. جمعی خطرات هنوز هم به مراتب سنگین تر بودن از مزایای منحصر به فرد. و آن است که چرا ما انتخاب از راه دور یادگیری است.

Why I'm Choosing Remote Learning For My Kids This Fall: Kids with tv remote control
kate_sept2004/گتی

حتی اگر بچه ها در پایین خطر ابتلا به طور جدی بیمار, آنها هنوز هم می تواند آن را به دیگران منتقل که ممکن است در خطر بالاتر قرار گرفتند. و آنچه در مورد معلمان? اطلاعات فدرال نشان می دهد که نزدیک به یک سوم از معلمان بیش از 50 سال سن که بدان معنی است که آنها در معرض خطر بالایی از بیماری های جدی. و هر شخص حضور فیزیکی در مدرسه — معلمان و دانش آموزان و کارکنان — دارای شبکه ای از مردم آنها نیز در آینده در تماس با. کمتر بچه ها در کلاس های درس و امن تر از آن است که برای هر کس – از جمله کسانی که دانش آموزان و معلمان که نیاز به حضور در آجر و ملات و مدارس و همچنین به عنوان همه آنها در تماس با آمده.

خط پایین: ما زندگی نمی کنند در خلاء و اعمال ما تاثیر بسیاری از مردم دیگر.

فرد در معرض خطر-تجزیه و تحلیل سود است و دقیقا به همین دلیل ما در این ظروف سرباز یا مسافر. بیش از حد بسیاری از مردم در حال ساخت انتخاب بر اساس چه چیزی برای آنها خوب است و نه از آنچه که خوب است برای دیگران. آن است که استقلال آمریکا در آن مطلق بدترین. من در معرض خطر نیست پس چرا باید من به ماندن در خانه ؟ ماسک را به من عرق بنابراین من نمی خواهم به پوشیدن یک. بچه ها من در حال رانندگی من دیوانه ای و من نمی توانم صبر کنید برای ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه.

اما هر چه زودتر به ما متوجه است که همه ما نیاز به فداکاری بهتر است ما خواهید بود. چه کسانی که فداکاری شبیه هستند برای هر کس متفاوت. و بله متاسفانه بعضی از آنها خواسته به فداکاری بیش از دیگران است.

دلیل ساده من و همسرم در حال انتخاب از راه دور آموزش گزینه ای برای بچه های ما است چرا که ما می توانید انجام دهید بدون تاثیر جدی بر خانواده ما در حالی که با بهره گیری جامعه ما است. به عبارت دیگر این است قربانی ما می توانیم. دیگران ممکن است قادر به اما از آنجا که ما می توانید انجام دهید آن است که ما مسئولیت آن را به کمتر مخاطره آمیز برای مردمی که نیاز به در فرد یادگیری است.

من آگاه هستم از این امتیازی است که ما حتی قادر به این انتخاب. بسیاری از خانواده ها به سادگی نمی لوکس از انتخاب به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. تنها پدر و مادر و کسانی که پدر و مادر که نیاز به کار در خارج از خانه در حال حاضر در تکیه مدرسه برای مراقبت از کودکان. کودکان با نیازهای ویژه و رشد و نمو چالش های که نیاز به در فرد آموزش بیش از دیگران است. بعضی از بچه ها هستند مواد غذایی نا امن یا ناامن محیط خانه و مدرسه فراهم می کند یک پناهگاه امن در طول روز.

هیچ یک از این شرایط اعمال می شود به خانواده ما. من و همسرم هر دو قادر به کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی. ما هماهنگ کنفرانس تلفنی در اطراف هر یک از دیگر و در صورت لزوم کمیته مبارزه با سانسور و Fortnite گام در. این ایده آل نیست اما آن کار می کند. بچه های ما tweens و نوجوانان که بدان معنی است که آنها نیازی به آنجا دست در نظارت از طریق مدرسه کار خود را و آنها را می توان از چپ به دستگاه های خود را بدون ترس که آنها را مجموعه ای از خانه در آتش است. اینها همه عواملی است که ممکن است اعمال می شود به خانواده های دیگر. یا شاید آنها انجام دهد.

بسیاری از بحث در اطراف مدرسه در طول همه گیر (و یا واقعا هر چیزی در طول همه گیر) با تمرکز بر آنچه که ما در حال از دست دادن. پدر و مادر در حال از دست دادن توانایی خود را برای تمرکز بر کار و مسئولیت کارفرمایان در حال از دست دادن کارکنان خود را تنها توجه است که در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده بین کار و بچه ها. کودکان در حال از دست دادن را در توسعه اجتماعی آنها درد و رنج عاطفی آنها در حال سقوط آکادمیک. و متاسفانه بعضی از بچه ها در حال از دست دادن ایمنی و مزایای بهداشت و درمان است که مدرسه ارائه شده است.

اما اجازه دهید در این دیدگاه کمی. کارشناسان با احتیاط خوش بینانه است که یک واکسن در دسترس خواهد بود در اوایل سال آینده و اگر نه هر هفته که می گذرد ما بیشتر بدانید در مورد این ویروس و نحوه درمان آن. همانطور که می رود, این نیز بگذرد.

اگر به جای تمرکز بر آنچه که ما در حال از دست دادن ما تعدیل انتظارات ما, شاید ما می تواند گرد هم می آیند و در این طوفان بهتر است. بله بچه های ما در حال سقوط از پشت کمی در پیشرفت آموزشی, اما آیا واقعا پایان جهان اگر آنها چند ماه و یا یک سال پشت در مهارت های ریاضی خود را و یا خواندن سطح ؟ خواهد جهان سقوط از هم جدا اگر آنها صرف چند ساعت بیشتر بر روی iPad یا پلی استیشن? را پدر و مادر کارفرمایان سقوط اگر پدر و مادر بهره وری است نه کاملا آنچه در آن بود در حالی که کمی? البته که نه.

روشن, من نیستم با اشاره به زیان های بسیار واقعی است که بسیاری از مردم پایدار. برای برخی از کودکان و نوجوانان کمبود در شخص تحصیل ایجاد ضرر و زیان است که بیش از حد بالا و از دست دادن مواد غذایی از دست دادن ایمنی و یا از دست دادن شغل برای پدر و مادر خود را بدون مراقبت از کودکان که در مدرسه فراهم می کند. من نه صحبت کردن در مورد این شرایط.

اما برای بسیاری از ما هنگامی که ما مشاهده طولانی را از دوران کودکی و زندگی به طور کلی در – هر گونه بالقوه جنبه های منفی را از راه دور آموزش مجازی نگاه نسبتا جزئی در طرح بزرگ از چیزهایی. به جرات میگویم حتی ممکن است برخی از مزایای آن را به عنوان به خوبی. برای یک, آن اجازه می دهد تا ما را به کنترل از راه های ما در حال گسترش ما حباب. ما شروع به دیدن پدر و مادر من (با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی) و من خودم احساس می کنم به عنوان راحت در حال انجام است که اگر بچه های من بودند در معرض صدها نفر از دیگر بچه ها در هر روز است. همچنین – و فقط به عنوان مهم – من امیدوارم که این تصمیم به انتخاب از راه دور آموزش آموزش کودکان و نوجوانان ما چگونه فکر دیگران را زمانی که تصمیم گیری به جای تمرکز بر نیازها و ترجیحات خود را. راستش این درس به تنهایی ارزش آن را به من.

در حالی که من نا امید که ما مدرسه منطقه نیست بیشتر تشویق خانواده ها برای انتخاب از راه دور آموزش گزینه برای ایمنی از دیگران ممنون میشم آنها ارائه آن و من را تشویق خانواده های دیگر که می توانید از راه دور یادگیری به در نظر گرفتن انجام این کار نیز هست. است, آموزش از راه دور ممکن است برای خانواده شما ؟ آن چیزی است که شما می توانید انجام دهید (حتی اگر شما لزوما می خواهید به)? خواهد بچه های خود را ماندن در منزل و محافظت از دیگران در جامعه خود را? خواهد کمتر بچه ها در مدرسه خود را محافظت از معلمان – همان کسانی که معلمان شما امضای ستایش بازگشت در ماه مارس هنگامی که شما متوجه شدم تمام چیزهایی که آنها را برای دانشجویان است ؟ خواهد حذف آموزش باز کردن منابع برای دانش آموزانی که نیاز بیشتری به کارگردانی فرد در یادگیری ؟

اجازه بدهید من بسیار روشن است: من نمی خواهم بچه های من به آموزش از راه دور. من می خواهم آنها را به در مدرسه با همسالان خود زندگی مانند آنها قبل از COVID. هیچ یک از این آسان است. هیچ یک از آن. من تعجب می کنم اگر ما حق تصمیم گیری. اما هر تصمیم گیری همراه با عدم قطعیت در حال حاضر, و من بسیار به جای گمراه در کنار حفاظت از دیگران و ایجاد زحمت و دردسر خانواده خود من از قرار دادن دیگران در معرض خطر ابتلا به طوری که خانواده می تواند به نفع. تا ماه آینده زمانی که برخی از بچه ها در حال بسته بندی و کوله پشتی پوشیدن ماسک صورت بچه ها من باز خواهد شد خود را Chromebooks و ورود برای یک روز از e-learning. آن نبوده است تصمیم گیری آسان است اما برای ما این یک حق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>