داخلی CDC گزارش هشدار داد به طور کامل بازگشایی مدارس باقی مانده است 'بالاترین خطر برای گسترش

coscaron/گتی این گزارش کنار گذاشته شد و کمتر دقیق طرح منتشر شده توسط CDC اسناد داخلی از مراکز ایالات متحده

توسط ETELARESANKHABAR در 22 تیر 1399
cdc-changes-school-guidelines
coscaron/گتی

این گزارش کنار گذاشته شد و کمتر دقیق طرح منتشر شده توسط CDC

اسناد داخلی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد K-12 مدرسه و دانشگاه reopenings خواهد بود "بالاترین خطر" برای گسترش coronavirus با توجه به نیویورک تایمز گزارش. این گزارش صادر شد همان هفته مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او تحت فشار قرار دادند برای مدارس برای بازگشایی شده است.

این بار منتشر شد CDC 69-صفحه سند مشخص شده "را برای استفاده داخلی تنها" و "قابل توجه شکاف" در K-12 بازگشایی برنامه های آن بررسی شده است.

"در حالی که بسیاری از حوزه های قضایی و مناطق ذکر است علامت غربالگری بسیار کمی شامل اطلاعات به پاسخ و یا عمل آنها را اگر دانشجو/هیات علمی/کارکنان به علائم ندارند و به وضوح مشخص است که علائم آنها شامل غربالگری" در این گزارش اعلام شده در "صحبت" بخش. "علاوه بر این چند برنامه شامل اطلاعات در مورد مدرسه بسته شدن در صورت مثبت آزمون در مدرسه و جامعه است."

این گزارش که هنوز به طور رسمی منتشر شده توسط CDC بود که برای فدرال مقامات بهداشت عمومی که در حال ارسال به نقاط داغ در سراسر کشور برای کمک به محلی مقامات بهداشت عمومی تصمیم گیری آگاهانه در مورد reopenings در طول بیماری همه گیر.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دستورالعمل CDC در اطراف بازگشایی مدارس. "من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت راهنمای باز کردن مدارس" او هنوز توییتی. "در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!"

تهمت نیز تهدید به قطع بودجه فدرال اگر مدارس لازم نیست در کلاس های حضوری. "این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها," او نوشت. "ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!"

در یک نشست خبری چند ساعت بعد معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: CDC خواهد بود صدور دستورالعمل های جدید در مدرسه reopenings احتمالا کمتر سختگیرانه.

"آنچه در آن می گوید ما این است که از چپ به دستگاه های خود را در این سی دی می توانید انجام یک کار خیلی خوب در تدوین سند جامع است که نشان می دهد پیچیدگی چه موسسات روبرو هستند" گفت: Terry W. Hartle یک معاون ارشد رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است. "خبر خوب این است, این است که بسیار اندیشمندانه و کامل است. خبر بد این است که آن را هرگز منتشر شده است."

معلوم نیست که آیا رئیس جمهور بازدید CDC سند با توجه به بار.

تعداد روزانه عفونت در ایالات متحده پیشی گرفته 60,000 برای سومین روز متوالی در روز شنبه پس از رسیدن به یک رکورد جدید بیش از 66,000 موارد روز قبل از. آمریکا دارای بیشترین تعداد از تایید coronavirus موارد در جهان نزدیک به 3.29 میلیون و 137,000 مرگ و میر.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن