صفحه اصلی تورهای: در داخل یک $16.5 میلیون خصوصی واحه در قلب بورلی هیلز

وقتی که می آید به خرید املاک و مستغلات در بورلی هیلز حفظ حریم خصوصی میباشد. داشتن یک دیدنی و جذاب و بزرگ عمارت

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399

وقتی که می آید به خرید املاک و مستغلات در بورلی هیلز حفظ حریم خصوصی میباشد. داشتن یک دیدنی و جذاب و بزرگ عمارت تنها نیمی از معادله است: به همان اندازه مهم است دستیابی به یک بخش قابل توجهی از زمین. البته این نوع فضا نیست معمولا در بازار نشسته بلند است که چرا این عنوان ذکر شده $16.5 میلیون و مستغلات در هدر جاده در حال حاضر پس buzzworthy.

این خانه محل سکونت خود را برای اولین بار استفاده. آن واقع در خصوصی خیابان با امنیتی که چند دقیقه رانندگی از Sunset Blvd. در حالی که هنوز احساس یک جهان دور. "هدر جاده یک خیابان" لیست نمایندگی Fredrik Eklund می گوید Robb Report. Paul McCartney استفاده می شود به زندگی می کنند در سراسر جاده از این لیست—ملک است که در حال حاضر متعلق به یک مد مغول و Eklund گزارش که جاستین و هایلی بیبر تور جدید $16.5 میلیون خانه کشیش.

می خواهید دقیق تر نگاه می کنید ؟ Eklund به Robb Report در نگاه اول قابل توجه این ملک در یک قسمت جدید از "خانه تور" در Instagram Live:

پنج-تخت خواب و هفت حمام خانه نشسته و در نیم هکتار و در مجموع بیش از 7,600 فوت مربع از فضای زندگی. و درست مثل هر کالیفرنیا عمارت آن را یکپارچه می آمیزد محیط داخلی و فضای باز زندگی می کنند به طور کامل بهره گیری از آن خصوصی وسعت زمین به جریب. تقریبا در هر اتاق در پایین تر سطح سفارشی فلزی و شیشه ای درب های باز به صورت حیاط منطقه که در آن وجود دارد را مطرح استخر و وان آب داغ به عنوان به خوبی به عنوان یک سالن با یک گودال آتش.

Douglas Elliman, Los Angles, heather Road, Beverly Hills

حیاط که شامل یک سالن و یک مطرح شده است. داگلاس Elliman

داخل آشپزخانه یکی از مهمترین و فک انداختن اتاق. این املاک و خانه و خانواده را از طریق و از طریق مقیاس آشپزخانه به راحتی با ظرفیت بزرگ شام—یا طرف شما پرتاب برای دوستان خود. وجود دارد دو تا از همه چیز بسیار زیبا: دو سنگ مرمر سلیمان دو یخچال و فریزر دو کوره و دو ماشین ظرفشویی. درست کردن بزرگ روح اتاق دنج صبحانه قطعه زمین پیش امده.

Heather Road, Beverly Hills, California, Real Estate

آشپزخانه و صبحانه قطعه زمین پیش امده. داگلاس Elliman

یکی دیگر از خانه و دارایی های آن است مهمان خانه جداگانه که در دو سطح و متصل به کارشناسی ارشد مجموعه از طریق یک مسیر در طبقه دوم. آن را در حال حاضر در صحنه به عنوان یک اتاق در طبقه همکف و یک سالن طبقه بالا—بنابراین شما می توانید در واقع یک نمایش خوب در حالی که کار کردن—اما آن را به راحتی می تواند repurposed توسط مالک آینده به جای مهمان. استاد به خودی خود دارای یک تراس خصوصی و نمایش است که به نظر می رسد در حیاط و سطح زیرکشت فراتر از آن. "شما این قطعه زیبا از زمین تپه و این همه به طور کامل خصوصی می گوید:" Eklund. "هر کجا که شما نگاه کنید, شما نمی خواهد در واقع هر کسی است."

چک کردن عکس های بیشتر از این هدر جاده آدرس زیر:

Douglas Elliman, Los Angles, heather Road, Beverly Hills

یکی دیگر از مشخصات این استخر. داگلاس Elliman

Douglas Elliman, Los Angles, heather Road, Beverly Hills

نمایی دیگر از سالن به عنوان سالن ورزشی در سطح دوم از مهمان خانه.

Douglas Elliman, Los Angles, heather Road, Beverly Hills

استاد حمام و تراس خصوصی. داگلاس Elliman

Douglas Elliman, Los Angles, heather Road, Beverly Hills

نوار. داگلاس Elliman

Douglas Elliman, Los Angles, heather Road, Beverly Hills

اتاق نشیمن. داگلاس Ellimantinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب