بهترین برقی کتری برای جوشاندن کامل فنجان قهوه یا چای

دیگ و کتری مدت طولانی است که در این راه به آب جوش. و در حالی که قطعا وجود دارد هنوز هم برخی از درخواست تجدید ن

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399

دیگ و کتری مدت طولانی است که در این راه به آب جوش. و در حالی که قطعا وجود دارد هنوز هم برخی از درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی به یک زرق و برق دار, دست, رنگ قوری آن را کارآمد ترین ابزار خارج وجود دارد. اگر شما چای یا قهوه در روز به طور منظم یک راه بهتر وجود دارد. که در آن یک کتری برقی در می آید.

آب جوش به روش سنتی—در stovetop—می تواند وقت گیر است. با یک کتری برقی, همه شما باید انجام دهید این است که تلنگر از یک سوئیچ و آب شروع به گرم کردن. بیشتر خواهد شد به طور خودکار خاموش هنگامی که آب رسیده است حق دما بیش از حد, بنابراین شما می توانید ترک آن را در حالی که شما در مورد صبح خود را بدون هیچ گونه نگرانی. گرفتن هر چند که یک اجاق گاز اجازه می دهد تا شما را به تنظیم درجه حرارت بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه گرم شما می خواهید خود را در آب یا شیر می شود.

با درجه حرارت قابل تنظیم کتری برقی که یک گزینه به عنوان به خوبی. این دستگاه دستی اجازه دهید شما تصمیم می گیرید که چگونه لوله کشی شما می خواهید خود را صبح فنجان جو. حتی برخی از تابع تایمر است که برای نگه داشتن خود را در آب گرم به مدت یک ساعت بیشتر در مورد شما نیاز به دوباره پر کردن. البته درست مثل كتري هر درجه حرارت قابل تنظیم کتری هر دو به نظر می رسد و توابع کمی متفاوت است. در اینجا چهار نفر از بهترین به نظر برای آشپزخانه شما.

1. Primens هوشمند کتری برقی

Primens' کتری برقی شامل چهار دمای مختلف ایستگاه از پیش تنظیم: 100, 175, 200 و 212 درجه فارنهایت است. مختلف دماهای کار را برای وظایف مختلف: بهتر است به استفاده از پایین ترین گزینه برای شیر یا مایعات دیگر در حالی که 200 درجه در حال آماده سازی آب برای مطبوعات فرانسه. کتری را نیز حفظ خواهد شد هر چه درجه حرارت آن را برنامه ریزی شده در مدت یک ساعت, بنابراین حتی اگر شما را فراموش کرده ام در مورد خود را در آب گرم آن را گرم در زمانی که شما در اطراف برای ریختن آن است. نرم و صاف کردن صفحه نمایش LED را نشان می دهد متوسط در هر لحظه است. شما همچنین می توانید تغییر دما و متوقف کردن و یا شروع خود را آخرین انتخاب از اینجا.

مزایا: آسان برای استفاده unfussy کتری برقی.

منفی: 1.5 لیتر ظرفیت به معنی آن را در سمت کوچک.

Primens Smart Electric Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر

2. HadinEEon کتری برقی

اگر شما از یک خانواده بزرگ است که شامل چند جوان و آنهایی که شما دنبال آن هستید به چند فنجان چای یا قهوه در صبح و سپس HadinEEon را کتری راه رفتن است. آن را می توانید نگه دارید 1.8 لیتر آب به طوری که آن را قادر به خدمت یک گروه بزرگ در هر زمان آن را روشن و خاموش کنید. آن شش درجه حرارت های مختلف گزینه های طیف وسیعی از 160 درجه فارنهایت به 212 درجه است. همچنین یکی از امن ترین کتری برقی در خارج وجود دارد, به عنوان آن را خاموش هنگامی که آن را انجام جوش و متمایز نور LED آبی نشان می دهد هنگامی که آن را در. شما همچنین می توانید برنامه را به نگه داشتن آب گرم به مدت چهار ساعت در یک زمان اگر شما می خواهم را ترجیح می دهند.

مزایا: بزرگ برقی کتری برقی که فوق العاده امن است.

منفی: هر کس نمی خواهد نیاز به شش درجه حرارت ایستگاه از پیش تنظیم.

HadinEEon Electric Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $56.90

3. OXO قابل تنظیم حرارت کتری

برخی از کتری برقی را به شما اجازه تنظیم دما اما تنها به یک تعداد انگشت شماری از ایستگاه از پیش تنظیم های مختلف. OXO, مدل, اما اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید هر درجه حرارت شما می خواهم بین 170 و 212 درجه فارنهایت است. صفحه نمایش به شما اجازه می دانم زمانی که انتخاب خود را متوسط رسیده است—پس از آن شده است به طور کامل گرم آب برگزار خواهد شد در درجه حرارت مورد نظر برای 30 دقیقه. حتی وجود دارد یک ساخته شده است در فیلتر برای اطمینان از آب خود را به عنوان خالص به عنوان امکان پذیر است.

مزایا: دوام کتری برقی با آرایه ای از متوسط گزینه های را انتخاب کنید.

منفی: تنها نگه داشتن مایعات گرم به مدت 30 دقیقه.

OXO Adjustable Temperature Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.99

4. همکار کتری برقی

اگر شما شیفته پتانسیل الکتریکی کتری اما در حصار چرا که آنها نه به عنوان زیبا و دل انگیز به عنوان قابل اعتماد خود را در قوری ریخته و سپس در نظر همکار ارائه راه حل. کتری شبیه یک قوری با یک شیاردار نکته که با نام تجاری ادعای ایجاد یک بهتر پور رای دادن. این دسته نیز به طور خاص طراحی شده به منظور به عنوان راحت که ممکن است برای کاربر. دما را می توان به هر چیزی بین 135 و 212 درجه فارنهایت—صفحه نمایش ال سی دی اجازه می دهد تا شما می دانید چه تنظیم دما است که در مقابل زمان واقعی دما. و اگر مات سیاه و سفید نیست برای شما گلدان می آید در شمار از رنگ های دیگر نیز هست.

مزایا: قابل توجه کتری به طور کامل با درجه حرارت قابل تنظیم شماره گیری نمایید.

منفی: قوری عناصر برای همه ممکن است.

Fellow Electric Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $149.00tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب