هنگامی که یک پرستار ICU می ترسید, پخش كردن, COVID به شریک زندگی اش, مامان دوستان در پا برای کمک به

[محتوای جاسازی شده] زمانی که میشل کماندار Stratton کردم این خبر که او ICU بخش خواهد بود به زودی درمان COVID-

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399

زمانی که میشل کماندار Stratton کردم این خبر که او ICU بخش خواهد بود به زودی درمان COVID-19 بيمار او وحشت زده بود. به عنوان یک پرستار در طول یک بیماری همه گیر در حال حاضر استرس زا و طاقت فرسا اما میشل به حال اضافه شده نگرانی نه تنها به طور بالقوه آوردن خانه میکروب به شریک زندگی خود او نیز اجرا می شود یک مزرعه های لبنی با حیوانات که به طور بالقوه در معرض خطر است.

می گویند میشل یک الاغ بد است که تقریبا کتمان حقیقت است. او با این نسخهها کار در ICU و صرف هر گونه خرابی به دست کشاورز در کنار شوهرش که تنها کارمند دیگر در مزرعه. میشل قرار دادن یک تماس در رسانه های اجتماعی برای قطعات یدکی RV اجاره به عنوان یک جایگزین فضای زندگی در همه گیر اما هیچ کدام در آمد از طریق.

وقتی مامان ترسناک شنیده در مورد میشل داستان ما مجموعه ای را برای کمک به او پیدا کردن یک راه برای منزوی کردن از شریک زندگی خود را به امید تسکین برخی از فشارهای او مواجه شده در طول این زمان ترسناک. آووکادو آلی سبز تشک شرکت اهدا تخت خواب و مبلمان اتاق خواب به تلاش, در حالی که یک تیم از طراحان کنترل از راه دور به کار می رفت در زمان ثبت.

میشل دوستان و همکاران کمک خوبی ولنتاین, کارت, و کمک به ترتیب قبل از یک کارگاه فضای میشل مزرعه. پر از ابزار و چوب در فضای اصلاح شد به یک اتاق خواب خصوصی برای میشل. سازمان دیده بان میشل واکنش به دیدن فضا برای اولین بار در اینجا:

تقریبا بیشتر حرکت از میشل شور و هیجان در مورد فضای جدید بود او بازگویی از خود شخص داستان است. شناخته شده است به یک شخص خصوصی, میشل نشان می دهد بر روی دوربین برای اولین بار علنا است که او و شریک زندگی خود را دیوید را تجربه کرده اند شش سقط جنین. اخیر در 18 هفته که همه مخرب تر است. در حال حاضر به عنوان یک ضروری کارگر در گیر میشل و دیوید باید خود قرار داده باروری سفر نگه دارید تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است. به عنوان یک پرستار میشل توضیح می دهد چگونه او احاطه شده توسط زنان در سن باروری است. "همه همکاران من در حال مامان...این به من اشاره کرد که من یک مادر هستم, اما این فرزند من است نه با ما." او می گوید:.

از طریق این پروژه میشل گفت: مامان ترسناک که او آگاه شد از اهمیت صحبت کردن در مورد سقط جنین و این آن چیزی است که شرمنده است. "این داستان من است. و داستان من نشده است." میشل می گوید.

ما سلام میشل و تمام زنان شجاع مانند او که شجاعت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در حالی که مشغول به کار در خط مقدم در مبارزه ما با COVID-19. سازمان دیده بان بیشتر در من مامان ترسناک سری پروفایل زنان فوق العاده انجام کارهای باور نکردنی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب