John-Lewis-important-1
حسن نیت ارائه میدهد از Nikkya Hargrove

در سال 2017, من تا به حال فرصت برای دیدار با تشکر. جان لوییس در شروع مراسم از کلاس فارغ التحصیل از کالج بارد. من ایستاده بود کنار کنگره در این لحظه در حالی که در یک ناهار در خانه از کالج جمهور. من ایستاده بود و شانه به شانه با مردی که نه تنها راه می رفت با دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و بسیج برای برابری و عدالت در طول زمان من فقط در مورد به عنوان خوانده شده, اما کسانی که با فروتنی ادامه داد: مبارزه بسیار بیشتر از او.

مرگ او آمد و به عنوان یک شوک برای بسیاری از جمله خودم. در این روز که به دنبال من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد آنچه به این معنی از دست دادن: چگونه ما به عنوان سیاه و سفید امریکا انجام میراث? شجاعت و عزت و انعطاف پذیری و باور نکردنی خود را به مبارزه برای برابری سیاه و سفید آمریکایی را در صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات. برای من مرگ است یک یادآوری است که میراث هستند birthed به زندگی با تشکر. لوئیس و دیگران بی شماری مانند او از طریق امید و آرزو که ممکن است به چالش کشیده شده توسط دیگران است.

What Representative John Lewis's Death Means To Black America
حسن نیت ارائه میدهد از Nikkya Hargrove

در ابیات خود را به آدرس فارغ التحصیلی کلاس 2017, او می گوید: “این است که روز خود را از آن لذت ببرید. را در یک نفس عمیق بکشید و آن را همه در, اما فردا شما باید آماده به رول تا آستین خود را چون جهان در انتظار با استعداد زنان و مردان به آن منجر به یک جای بهتر.”

تماس خود را به عمل از سه سال پیش هنوز هم نگه می دارد امروز — مبارزه برای بهتر زنده و سالم است. که تماس به عمل است هرگز بیش از حد به خصوص در حال حاضر. به عنوان ما در دریایی از چهره ها و مردم و پیر و جوان, راهپیمایی را از طریق خیابان های مبارزه برای عدالت و برابری آن است که در اینجا نوشته., John Lewis, میراث زندگی می کند. ما باید هر روز زندگی در امریکا تماس با ما صفحه اصلی و احترام و عشق برادران و خواهران ما. حتی در روزهایی که به نظر می رسد غیر ممکن است مانند زمانی که من احساس نیاز به فرار بسته تا خانواده و حرکت به محل که در آن مردم مورد احترام هستند محافظت می شود و با عدالت رفتار شود. اما این خانه من است, فقط آن را می خواهم برای تشکر. لوییس و خانواده اش.

What Representative John Lewis's Death Means To Black America
حسن نیت ارائه میدهد از Nikkya Hargrove

برای $300, Rep. لوئیس پدر sharecropper خریداری 110 هکتار زمین در سال 1944 زمین خانواده اش هنوز هم صاحب امروز است. در زمین خانواده مطرح جوجه پنبه بادام زمینی, ذرت, گاو و خوک. به عنوان یک کودک او می خواست به موعظه انجیل و تنها جماعت بودند و او عموزاده و جوجه ها با او متهم بود به مراقبت از. زمین است که تمام اعضای خانواده برای مراقبت و برگزار شد بر روی گذشته 75 سال یک عهد به آنچه که ما باید همچنان به انجام به عنوان سیاه و سفید امریکا — سهام ادعا می کنند به سرزمین اجداد ما کمک کرد ساخت خرید زندگی و حفظ زمین برای نسل های آینده – برای سلامتی و ثروت خود ما خانواده ها است.

من نمی توانم فرار از خانه من و یا ریشه کن کردن خانواده من در ترس از دولت ما در ترس از آنچه در جامعه ممکن است (و یا ممکن است) را در حمایت از نفرت. من می خواهم بچه های من به خصوص قادر به داستان است که ما منتظر آن است که ما در زمان کمر و راه می رفت دست در دست هم به سوی فردایی بهتر.

شما را به داستان زندگی می کنند. شما می توانید آن را انجام دهید. به عنوان شما بروید وجود دارد خارج وجود دارد کار خود را انجام دهد. هرگز تبدیل به تلخ یا خصمانه. هرگز از دست رفته در دریای ناامیدی; نگه داشتن ایمان است. نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه است. هرگز نفرت. به عنوان دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور گفت و تشکر. لوئیس یادآور شد ما در سال 2017, “نفرت بیش از حد سنگین است یک بار به تحمل است.” همه ما یک داستان را بگویید و زمانی که ما با مبارزات — زمانی که نفرت در دیدار با ما در entryway, نقض ما امید و آرزو برای فردای بهتر — ما باید به یاد داشته باشید که این تنها بخشی از داستان ما. و ما به طور فعال تلاش برای تغییر روایت است.

What Representative John Lewis's Death Means To Black America: Congressman John Lewis
جف Hutchens/گتی

دکتر شاه نیز معروف گفت که foremothers ما و پدران ما ممکن است به این زمین بزرگ در کشتی های مختلف اما همه ما در همان قایق در حال حاضر و ما باید با نگاه کردن به هر یک از دیگر. ما یکی از افراد یک خانواده است. همه ما در زندگی همان فیگوراتیو خانه … بنابراین ما باید یاد بگیریم با هم زندگی می کنند.

در سخت ترین روز من نگران باشید. زمانی که من خواندن مقالات است که نگه داشتن من در مورد لحظات پایانی Breonna تیلور زندگی یا فکر می کنم از آنچه Botham ژان احساس باید به عنوان او حل و فصل به خوردن کاسه بستنی و آرامش بخش را در خانه خود را قبل از اینکه به قتل توسط پلیس. یا ترس که حل و فصل به گودال از Ahmaud Arbery‘s معده هنگامی که او را دیدم تفنگ هدف او — من نگران باشید. من نگران امنیت من و بچه های من’ به عنوان من می دانم که بسیاری از سیاه من برادران و خواهران انجام دهد.

اما ما یک دستور برای انجام این میراث از رهبران سیاه و سفید مانند Rep., John Lewis, کسانی که قبل از ما آمد و به ما نشان داد با مثال و مرگ نابهنگام آنها را که داستان ما برای همیشه متصل و مبارزه برای یک فقط عادلانه و برابر در جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de