یک فضانورد عینک امگا X-33 تماشای روی SpaceX Falcon 9

SpaceX اولین ماموریت سرنشین دار به فضا ممکن است خنثی نامطلوب آب و هوا, اما آن خدمه موفق به رفتن را از طریق فرا

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399

SpaceX اولین ماموریت سرنشین دار به فضا ممکن است خنثی نامطلوب آب و هوا, اما آن خدمه موفق به رفتن را از طریق فرایند در سبک با تشکر ویژه گاه شمار.

این Elon Musk متعلق به شرکت راه اندازی شد jettison آن فالکون 9 و صنعت به ایستگاه فضایی بین المللی در روز چهارشنبه--یک رویداد است که می شده اند اولین بار ناسا فضانوردان را با استفاده از یک تجاری ساخته شده است و صنعت--حمل فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley. در دوران قبل از راه اندازی چک Behnken کشف شد پوشیدن امگا X-33 با آن قابل تشخیص (و عملی) بند نوار چسب.

این اولین بار نیست فضانوردان را پوشیده X-33. در واقع سازمان دیده بان به طور خاص طراحی شده با نیازهای خود داشته باشید. رسما پرده برداری کرد به عنوان اسپیدمستر حرفه ای X-33 "مریخ دیده بان" در سال 1998 آن را توسعه یافته در همکاری نزدیک با ژنرال تام استافورد سابق ناسا آپولو X فضانورد اتفاق افتاده است که به عنوان یک عضو از امگا شرکت هیئت مدیره در زمان.

البته اسپیدمستر رابطه با ناسا می رود و حتی بیشتر. تجسم اصلی از طراحی انتخاب شد توسط ناسا صلاحیت مراحل تست برنامه به همراه فضانوردان در اولین ماموریت به ماه در سال 1965. استفاده از آن ثابت کرد تا قابل اعتماد و موفق است که آن را در ادامه ارتباط آن با برنامه های فضایی تا سال 1995 زمانی که آن را مجددا و نسخه جدید توسعه داده شد. این تازه ترین تلاش در فضایی سرنشین دار, راه اندازی, نشان دهنده, اولین بار X-33 کهنه شده توسط فضانوردان خروج از خاک ایالات متحده از سال 2011 است.

ماموریت فرسوده X-33s نیست برای نگه می دارد اما فضای خلبانان نمی رفتن به خانه دست خالی. امگا را در هر فضانورد شخصا حکاکی غیر نظامی X-33 پس از اتمام ماموریت.

طوفان در اطراف مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا و قوی الکتریکی زمینه در نهایت منجر به تاخیر در ماموریت. هر دو از فضانوردان تدابیری باید صرف چهار سال در آموزش برای این رویداد یکی از بسیار پیش بینی به عنوان اولین بخش خصوصی و متعلق به اداره کشتی پرتاب به مدار. هر چند Behnken و Hurley رفت تا آنجا که در هیئت مدیره هنر و صنعت کنترل ماموریت در نهایت تصمیم خطرات بیش از حد بالا و دوباره. جدید, راه اندازی, تاریخ است, برای شنبه, مارس 30 در 3:22ساعت EDT با ناسا در حال برنامه ریزی برای پخش عینک در کامل است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن