9 بهترین کودکان و نوجوانان دوچرخه + متخصص راهنمایی در خرید اندازه مناسب— از تعادل دوچرخه به بچه بزرگ دوچرخه

گذشته از یادگیری به درایو وجود دارد و نه بزرگتر حق عبور برای یک بچه از یادگیری دوچرخه سواری است. به یاد داش

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
Kids Schwinn Bikes

گذشته از یادگیری به درایو وجود دارد و نه بزرگتر حق عبور برای یک بچه از یادگیری دوچرخه سواری است. به یاد داشته باشید که احساس آزادی که شما پدال خاموش کردن جاده ها ؟ برای بچه ها سرگرم کننده دوچرخه و آزادی بی بدیل شده توسط هر چیز دیگری! هنگامی که ما جوان بودند ما تمام تابستان را صرف خارج سواری در اطراف محله در دوچرخه. در این سال ما در حال تمام تمرکز بیش از همیشه در بیرون از خانه برای برخی از هوای تازه و سرگرم کننده است. ما در حال حاضر نگردند تا در استخر شناور kiddie استخر و آب جداول پس از آن جای تعجب نیست که دوچرخه فروش تا 100 ٪ از سال گذشته بیش از حد! در حال حاضر به عنوان mamas ما باید به شکل از چگونه جهنم برای آموزش بچه ها چگونه به دوچرخه سواری؟! گفت: "آن را به عنوان آسان به عنوان یک دوچرخه" است که همه به خوبی و خوب هنگامی که در واقع آنها یاد بگیرند!

که برای ماده, وقتی که بچه ها حتی یادگیری به سوار شدن ؟ آیا شما باور ما اگر گفت: ما به عنوان اوایل به عنوان 18 ماه ؟ این درست است! (ما می دانیم که آن را به ذهن باد!) بچه ها تعادل دوچرخه تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب ترند برای آموزش ما جوانترین kiddos چگونه به سوار. آنها با تمرکز بر آموزش ایده تعادل قبل از دستفروشی و اکثر بچه ها می تواند انتقال به یک به طور منظم دوچرخه بسیار زودتر از سنتی آموزش چرخ دوچرخه.

پیدا کردن حق کودکان و نوجوانان دوچرخه اندازه:

یکی از مهم ترین چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که به دنبال یک پدال دوچرخه است و دوچرخه سواری مناسب است. بچه ها دوچرخه محدوده اندازه از 12" به 24" لاستیک و به طور کلی بشود نسبت به کودکان سنین 2-12. رایان B دو بار (با نام مستعار او می داند که یک چیز یا دو) و سخنگوی دوچرخه Schwinn توضیح می دهد که آنچه به دنبال در هنگام اندازه گیری برای یک دوچرخه کودکان و نوجوانان. "شماره یک چیزی که شما می خواهید مطمئن شوید که هنگامی که گرفتن یک دوچرخه جدید برای شما کوچک است که آنها راحت هستند که ترجمه را به اعتماد به نفس در حالی که سوار. به اطمینان حاصل شود که کودک راحت آنها باید قادر به قرار دادن یک پا را به تعادل هنگام نشستن در صندلی دوچرخه. او به ساده 3-مرحله برای اطمینان شما رو به اندازه مناسب:

1-اندازه گیری فرزند درز شلوار با کفش. این اندازه گیری از سطح زمین به بالای داخلی ران.

2-بررسی اندازه گیری از روی زمین به بالای صندلی دوچرخه (با صندلی در پایین ترین موقعیت).

3-اگر درز شلوار بزرگتر از بالاترین ارتفاع صندلی اندازه گیری و سپس دوچرخه مناسب! این مهم است که زمانی که سوار است که هنوز یک مبتدی به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را برای قرار دادن یک پا پایین اگر آنها در حال از دست دادن تعادل خود را و یا داشتن مشکل پیچ.

ما هم دوست دارم این بچه ها دوچرخه اندازه نمودار برای کمک به تعیین چگونه به اندازه مناسب خرید دوچرخه (با سن و قد).

ما scoured اینترنت و 9 از بهترین بچه های دوچرخه آمده است که در طیف وسیعی از اندازه به تناسب هر سوار از تعادل دوچرخه به کلاسیک حتی کودکان و نوجوانان دوچرخه کوهستان. و در ذهن نگه دارید در حالی که ما از ویژگی های پسر دوچرخه در مقابل دختر دوچرخه به این معنا نیست که ما احساس می کنیم کسی را انتخاب کنید یک طرف. دوچرخه مارک, اما, انجام, آنها را در بازار این راه نه تنها برای انتخاب رنگ اما برای واقعی تفاوت در ساخت سنتی و پسر در مقابل دختران دوچرخه (فکر می کنم در مرکز نوار ارتفاع).

خوب mamas بند بر روی کلاه خود را پر از باد کسانی که لاستیک نرم و آماده به جاده برای یک خانواده دوچرخه سوار در این آخر هفته!

بهترین 12" دوچرخه برای کودکان و نوجوانان; کودک نو پا تعادل دوچرخه

به طور کلی توصیه می شود برای کودکان و نوجوانان 2yrs+

ما عاشق Schwinn جست و خیز کودک نو پا تعادل دوچرخه و پس از انجام 1200 آمازون داوران! پس از سال 1895 Schwinn ماموریت بوده است به "توسعه دوچرخه است که به مردم اجازه می دهد به تجربه اعتماد به نفس و آزادی است که می آید از دوچرخه سواری است." تعادل دوچرخه برای یک کودک نو پا مظهر این ماموریت است. چه بیشتر آزادی از قادر بودن به نگه دارید تا با بچه ها بزرگ بدون نیاز به یادگیری به پدال ،

این 12" دوچرخه طراحی شده است برای سواران 28-38" در ارتفاع و یا در حدود سنین 2 تا 4 سال است. ارتفاع اجازه می دهد تا ما kiddos هنوز هم زمین را لمس به آنها فشار و یادگیری هنر تعادل است. دستگیره میله های زندان باید محدود به طوری نگه داشتن کنترل نمی شود. این قاب بسیار سبک وزن و ابزار رایگان صندلی قابل تنظیم به معنی نا امیدی رایگان برای تمام خانواده!

یک منتقد در یادداشت "من این کار را برای خریداری من 3 ساله که نوع بلند قد برای سن و سال او. او حدود 44 اینچ قد بنابراین او احتمالا در مورد ارتفاع 4 ساله. او را دوست دارد این دوچرخه به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک بچه بزرگ' دوچرخه های BMX و من آن را دوست دارم برای آن کیفیت و سهولت از راه حق خارج از جعبه. یک زن و شوهر از آچار برای قرار دادن چرخ در و آن را آماده برای رفتن در کمتر از 5 دقیقه."

$78 در آمازونStrider بهترین فروش 12 ورزش تعادل دوچرخه مورد علاقه برای بسیاری به دنبال به بچه های خود را با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی برای اولین بار دوچرخه. ما عاشق طراحی این تعادل دوچرخه به دلیل آن را می دهد بچه ها قاب سمت راست اندازه بدن کوچک خود را به نگه داشتن پاها صاف بر روی زمین در حالی که کمک به آنها را به کار بر روی اعتماد به نفس و هماهنگی و البته تعادل است. صندلی و فرمان تنظیم ارتفاع متناسب با کودکان و نوجوانان' اندازه درست از جوان 18 ماه تا 5 سال سن داشتند.

یک مادر و یادداشت "من یک اعتراف! من یک 4yr یک 3 سال و من در بازار برای دیگری Strider دوچرخه برای من 9 ماه برای آینده خود اول تولد است. بله که من اعتراف! من و بچه ها در این دوچرخه در اولین جشن های تولد. من فوق العاده قد بلند بچه ها. آنها آموخته به فشار Strider دوچرخه در اطراف قبل از آنها می تواند راه رفتن خود را. این Strider دوچرخه مانند متصل به دو بچه های قدیمی تر. این است که آمادگی آنها را برای دوچرخه خاک خود را که آنها دریافت شده در روز دوم تولد و آنها تا به حال هیچ مشکل یادگیری برای سوار یک پدال دوچرخه." موجود در, روشن, سرگرم کننده, رنگ, واقعا وجود دارد چیزی برای هر کس در این سبک!

$110 در خارج

بهترین 14" و 16" دوچرخه برای کودکان و نوجوانان

به طور کلی توصیه می شود برای کودکان و نوجوانان 3-7yrs, 36-48 اینچ است.

رایان B (2x پدر) از دوچرخه Schwinn توصیه می کند این خط برای مبتدیان است که شناخته شده به عنوان کوئن برای بیشتر پسر-ish با نام تجاری و علم برای بیشتر دختر-ish با نام تجاری. "برای کمک به با خرید Schwinn ایجاد کرده است این خط از دوچرخه است که با رشد کودک خود را. از اول تعادل دوچرخه تمام راه را از طریق پیش نوجوانان Schwinn علم و Koen باید راه حلی برای کودک خود را." این Koen و علم دوچرخه آمده در طیف وسیعی از اندازه از 12" تعادل دوچرخه به 20" مینی بزرگسالان دوچرخه برای کودکان و نوجوانان تا 5' قد بلند.

مطمئن شوید برای بررسی از کودکان و نوجوانان دوچرخه اندازه نمودار زمانی که تصمیم گیری که اندازه گزینه برای به دست آوردن. Schwinn را SmartStart تکنولوژی طرح و هر اندازه به طور خاص برای بچه ها به استفاده از در حال حاضر نه به رشد. هنگامی که بچه ها بر روی یک دوچرخه است که متناسب با آنها راحت هستید و این بدان معناست که آنها کمتر عصبی در مورد یادگیری است. ما ایرانی ها کمتر عصبی بیش از حد رها هنگامی که ما می دانیم آن را بیش از حد بزرگ یا بیش از حد سنگین برای آنها. در علاوه بر این به پوشیدن کلاه و نگه داشتن دوچرخه لاستیک متورم داشتن یک راست به اندازه دوچرخه یکی از امن ترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای بچه های ما!

130 دلار در آمازون

این هارو پاره پاره کننده 16 پیاده رو دوچرخه برای پسران و دختران ترکیب سوار دوستانه هندسه (بهتر از ما انجام این کار ریاضی!) با کیفیت بالا و مهندسی. طراحی شده با دست ترمز و ذخیره ترمز (برای آموزش سواران جوان چگونه به استفاده از ترمز جلو) این دوچرخه است برای هر سوار صرف نظر از توانایی فعلی خود را (چرخ آموزش گنجانده شده است). برای دختران بالا و لوله پایین تر است که باعث می شود دوچرخه آسان تر برای قرار میگیرند. موجود در 5 رنگ برای پسران و دختران کودکان و نوجوانان خواهد شد که آزادی انتخاب را این واقعا خود را.

پاره پاره کننده سری موجود در گزینه های متعدد اندازه موجود به طوری که بچه ها رشد آنها به راحتی می توانید انتقال را به اندازه. یک منتقد می نویسد:"این دوچرخه واقعا خوب. سبز است که تقریبا یک dayglo سبز. پسر من آن را دوست دارد...و به همین ترتیب انجام دهید دوستان خود را که باعث می شود او آن را دوست دارم بیشتر!" به عنوان یک جایزه اضافه شده خورشید و اسکی ورزشی است که با ارائه منظقه انتخاب کنید تا در بسیاری از مناطق در حال حاضر و حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $50 اگر شما می خواهم به جای جست و خیز فروشگاه.

240 دلار در خورشید و اسکی ورزشیبهترین 20" دوچرخه برای کودکان و نوجوانان

به طور کلی توصیه می شود برای کودکان و نوجوانان 7-13yrs, 48-60 اینچ است.

این Walmart بچه ها دوچرخه به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد در یک قیمت خوب. ما می توانیم به شما اطمینان دهم ترشرو 20" دریا ستاره دوچرخه است هر بیت به عنوان خوب به عنوان آن درست است. همه ما mamas که به یاد داشته باشید خوب اوله روز از گشت زنی در اطراف ما Huffys قدردانی مدرسه ساخت این دوچرخه کامل با streamers و کلاسیک پدال ترمز. سادگی از این مدل را نگه می دارد سواران جدید با تمرکز بر اصول اولیه بدون سربار آنها را با بیش از حد به فکر کردن در مورد.

ما دست پایین از ویژگی های مورد علاقه از این دوچرخه است که آسان به جمع آوری وعده. هیچ چیز خسته کننده تر از گوش دادن به "آیا شما انجام نشده است ؟" همانطور که ما kiddo از جان گذشته است برای سوار شدن و ما نمی توانیم به نظر می رسد به پایان برساند. سه مرحله آسان از قرار دادن میله های دسته دار, سفت کردن پیچ و مهره و در نهایت اتفاق می افتند پدال و انجام می شود. یکی mama ما می دانیم که مونتاژ این دوچرخه در کمی بیش از 10 دقیقه! بودجه دوستانه و آسان برای انجام این کار? بحث در مورد برنده برنده!

$58 در خارج

ما دوست دارم که RoyalBaby کشتی ها کودکان خود را آزاد دوچرخه 95% مونتاژ (شما می توانید از ما تشکر بعد)! موجود در طیف روشن و سرگرم کننده رنگ ها و اندازه های مختلف 12" 20" لاستیک ما موافق با 3,000 بررسی آمازون ستایش این خرید. برای اضافه کردن سرگرم کننده RoyalBaby شامل یک بطری آب بل و تبادل نظر عکس برگردان. فوق العاده نرم و صندلی همراه با متصل رسیدگی که ما برای گرفتن دوچرخه برای یادگیری بچه ها.

RoyalBaby جدیدتر است به دوچرخه بازی از برخی از دیگران, اما آنها ساخته شده است با نام تجاری خود را در اطراف یک ایمنی ، خود را جلو و عقب ترمز طراحی می کند دو وظیفه در نگه داشتن بچه های ما امن در حالی که کوتاه گرفتن ظهر اجازه می دهد تا بچه ها به ترمز موثر تر است. این پوشش های زنجیره ای, غیر لغزش رزین پدال و گسترده تر اندازه تایر نیز ما را بیش از. این ممکن است مانند یک نوزاد دوچرخه سواری BMX, اما ما می توانیم به راحتی تنفس دانستن بچه های ما محافظت می شود!

170 دلار در آمازون

بازحمت حرکت کردن بچه ها دوچرخه برخی از ما علاقه به خاطر خود بچه ها دوچرخه تجارت تا برنامه. که جهنم می خواهد به پرداخت صدها دلار برای یک دوچرخه جدید هر وقت بچه های ما می رود از طریق یک رشد ناگهانی? با تجارت تا برنامه ما می تواند صرفه جویی در هزینه های تجاری در دوچرخه سواری ما در حال حاضر خریداری شده در عرض 3 سال و گرفتن آنها را اندازه بعد.

بازحمت حرکت کردن Precaliber 20 7-سرعت دختر دوچرخه کوهستان (و پسر دوچرخه کوهستان) هر دو یک قاب آلومینیومی سبک وزن و ناهموار نگاه کنید در همان زمان. مناسب برای هر ماجراجویی می آید راه خود را. این ممکن است نگاه مانند یک فرد بالغ دوچرخه, اما همه چیز به اندازه پایین فقط حق را برای ما kiddos برای با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی و آسایش. مورد علاقه ما ویژگی های بصری و تاب shift برای تغییر چرخ دنده و پایین قاب برای رقص با سهولت.

یک مادر می گوید:"بچه های من عاشق دوچرخه و دوچرخه سواری مهارت های بهبود یافته است. آن است که قطعا ارزش پرداخت پول بیشتر برای به دست آوردن یک دوچرخه بهتر برای بچه های خود را. سوار دوچرخه من بسیار لذت بخش تر برای من و آنها در حال حاضر است که آنها یک دوچرخه سوار. همچنین من بهتر پس از تمرین خود را به سرعت افزایش یافته است. قبلا آنها سوار بر یک قیمت پایین تر از 16" دوچرخه و من می توانم بگویم یک تفاوت بزرگ بین این دو است."

330 دلار در بازحمت حرکت کردن دوچرخهبهترین 24" دوچرخه برای کودکان و نوجوانان

به طور کلی توصیه می شود برای کودکان و نوجوانان 10-15سال, 56+اینچ است.

شما در حال حاضر می دانیم که چقدر دوست دارم Schwinn به صورت هوشمند طراحی استراتژی در دوچرخه ساختمان, اما خرید این گزینه از کیر وسیله حمل و نقل رایگان و در فروشگاه مونتاژ تمام دوچرخه. بدون سردرد از قرار دادن این با هم ؟ ثبت نام با ما! Schwinn امضا پسران Thrasher 24 اینچ دوچرخه کوهستان اندازه برای کودکان و نوجوانان سنین 10 و تا. این آخرین توقف اساسا قبل از رفتن به یک بزرگم دوچرخه جهان و با کیفیت واقعا مهم است. سرمایه گذاری در یک قاب آلومینیومی و با یک دوچرخه خوب سیستم تعلیق جلو به معنی دوچرخه سواری خواهد بود بسیار سبک وزن و به حرکت هموار بیش از تمام زمین.

یک منتقد اشاره کرد:"پسر من را دوست دارد به دوچرخه! این چرخ دنده ها را روی تپه ها در محله ما بسیار ساده تر برای مدیریت و من خوشحالم که من خریداری این دوچرخه های خاص پس از این قاب بسیار سبک است." زیبا رنگ روشن به رنگ آبی یا ضرری ندارد!

$350 در DICKS

بازحمت حرکت کردن را از نبراسکا 24 است که ساده و بسیار سبک وزن و عملی برای به و از مدرسه و یا در یک خانواده سوار. این هیبرید دوچرخه طراحی شده است برای انواع سطوح با طیف گسترده ای از گزینه های دنده. اتصالات بچه ها تا 5' قد بلند گزینه های رنگ برای دختران و پسران. یکی از ویژگی های مورد علاقه از بازحمت حرکت کردن وب سایت "را انتخاب کنید" گزینه ای برای انتخاب دوچرخه. آن را می شکند و آن را با محدوده سنی و ارتفاع ارائه گزینه های بسیار عالی برای هر.

یکی mama اظهار داشت:"من مطالعه بازار برای پیدا کردن بهترین دوچرخه برای من 7 ساله نوه و Wahoo 24 برنده است. این دوچرخه فقط حق مجموعه ای از ویژگی های است و نه بر دوش پیچیدگی که یک کودک نیاز ندارد. آن را فوق العاده نور است و او در حال حاضر به راحتی قادر به سوار تا تپه. این چرخ دنده ها درست و ترمز خوب و صاف است. به نظر من این یک دوچرخه مناسب برای کودکان و نوجوانان."

$450 در بازحمت حرکت کردن دوچرخه

در حال حاضر که لوس تسلط دارند pedaling به دنبال راه های دیگر برای سرگرم کردن آنها در این تابستان. اتمام همه ما مامان تصویب بچه اسباب بازی برای تفریح و حتی بیشتر!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب