در سال گذشته جو Flamm ترک پست خود به عنوان سرآشپز اجرایی در شیکاگو تنها Michelin رستوران ایتالیایی Spiaggia. از آنجا که او در اصل در زمان که فرفره Flamm فتح اخیر فصل از بالا آشپز مجموعه در کلرادو. با برنده شدن در زیر کمربند خود او توطئه جدید خود را چوب اخراج رستوران در شیکاگو غرب حلقه محله. او هنوز هم تا به حال قصد دارد به طبخ ایتالیایی بود اما رفتن را بیشتر به جدول. او برنامه ریزی نیز به رسم خود را دارد و همچنین طبخ کرواتی مواد غذایی در خود و در عین حال-به-نام رستوران.

البته او تصمیم گرفت به چوب نزدیک به ایتالیایی ساخت یک راویولی ماکارونی با سیر سبز, قارچ, رمپ, مرغ سهام به پایان رسید و با کره و پنیر پارمسان

در این قسمت از Robb گزارش مدرسه آشپزی Flamm نشان می دهد اصول اولیه انتخاب محصولات به صورت فصلی ماکارونی به عنوان به خوبی به عنوان یک بازار کشاورز سالاد. وی همچنین به بحث های مورد علاقه خود را قاضی در بالا آشپز, چگونه Covid-19 خود را تحت تاثیر قرار resddtaurant باز و بیشتر.

شانس و پایان و لینک های اضافی

Flamm رفت تا کار را برای استفانی Izard برنده سرآشپز بالا و باز دختر محبوب و بز در شیکاگو است.

پس او را نه پخت و پز بیش از حد بالا گرما, او هنوز هم می رسد برای کیفیت روغن زیتون برای سرخ کرده و خود را آروماتیک. در اینجا او با استفاده از یک رقم از مشهور اهل توسکانی روغن زیتون تولید آلبرتو Giachi.

برای پاستا Flamm است که با استفاده از Isola فرنگی لوله لوله و کوتاه اما او همچنین یک فن از پشت.

سر به Robb Report را Instagram صفحه برای بررسی بیشتر قسمت از مدرسه آشپزیاز جمله سرآشپز بالا برنده مه لین را به راحتی و جیمز ریش برنده جایزه کریس چوپان دستور بیکن شیلی جام جم.