فیلادلفیا افسر پلیس به اتهام حمله پس از قابل توجه معترضان با باتوم

@Peopledelphia/توییتر با توجه به دانش آموز وکیل اوان Gorski رنج می برد 'آسیب جدی بدن' پس از یک ویدیو نشان م

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
philly-officer-strikes-student
@Peopledelphia/توییتر

با توجه به دانش آموز وکیل اوان Gorski رنج می برد 'آسیب جدی بدن'

پس از یک ویدیو نشان می دهد یک افسر پلیس فیلادلفیا قابل توجه یک فعال دانشجویی در پشت سر با باتوم فلزی رفت و ویروسی پلیس فیلادلفیا کارکنان بازرس یوسف بولونیا بازداشت شده است و اتهام تشدید حمله. با توجه به NBC News, Bologna نیز با اتهام های بی پروا خطر افتادن و در اختیار داشتن یک ابزار جرم و جنایت است.

در این ویدئو بولونیا دیده می شود قابل توجه 21 ساله دانشگاه, دانش آموز, Evan Gorski در سر و مقابله با او را به زمین. بولونیا و سپس دستگیری دانشجویی که با شرکت در یک تظاهرات در منطقه از بنجامین فرانکلین پارک وی در تاریخ 1 ژوئن. یک افسر دیگر است و پس از آن دیده می شود با قرار دادن زانو خود را در پشت Gorski سر و گردن برای چند ثانیه.

به گفته دادستان منطقه لری Krasner, Gorski دچار "آسیب جدی بدن از جمله سر بزرگ زخم که نیاز به درمان در بیمارستان در حالی که تحت بازداشت از جمله حدود 10 اساسی و حدود 10 بخیه."

"این اتفاق افتاد و در روز روشن با صدها اگر نه هزاران نفر از مردم در اطراف" Gorski وکیل Jonathan فینبرگ گفت: NBC فیلادلفیا. "این افسر به حال به دانستن آنچه که او انجام شده بود قابل مشاهده بود... به هر کس که آنجا بود و او آن را به هر حال."

NBC فیلادلفیا گزارش داد که Gorski در منزل دوره نقاهت بعد از آسیب های خود را پس از بازداشت بیش از 24 ساعت در اوایل این هفته.

بولونیا اتهامات عنوان شده علیه از تشدید حمله های ساده حمله و در اختیار داشتن یک ابزار جرم و جنایت و بی پروا به خطر انداختن شخص دیگری.

فیلادلفیا Lodge #5 برادرانه منظور از پلیس گفت که آنها "منزجر" برای یادگیری از دستگیری بولونیا که آنها را به عنوان یکی از "ترین تزئین شده و مورد احترام پلیس رهبران" و آنها را "به شدت دفاع از" بولونیا در برابر اتهامات عنوان شده علیه.

"ما در حال تلاش برای عادلانه باشد. پاسخگویی به برابر است. این لحظه خواسته سریع و evenhanded پاسخ به خشونت و اعمال جنایی مبتنی بر حقایق و شواهد" Krasner در بیانیه ای گفت. "آمریکایی ها در حال سرازیر شدن به خیابان ها خواستار بازسازی سیاسی و اقتصادی و حقوقی سیستم های که در خدمت قدرتمند در هزینه سلامت شهروندان رفاه و زندگی است. وجود دارد می تواند بدون هیچ ایمنی و یا صلح بدون عدالت. من ادامه خواهد داد برای نگه داشتن افرادی که باعث آسیب به دیگران به همان اندازه پاسخگو باشد."

"به عنوان یک گروه ما چشم پوشی نمی کند اعمال مجرمانه از هر فرد است و من صمیمانه امیدواریم که که دادستان منطقه می کند, در واقع همه افرادی که باعث آسیب به دیگران به همان اندازه پاسخگو" فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب