ویدئوها نشان می دهد پلیس تیراندازی رنگ دور در مینیاپولیس ساکنان در اموال خود را


national-guard-minneapolis
CHANDAN KHANNA/خبرگزاری گتی ایماژ

ویروسی جیر نشان می دهد پلیس و گارد ملی پرتاب رنگ دور در شهروندان ایستاده در مقابل ایوان

بیش از آخر هفته تظاهرات پدید آمده در شهرستانها عمده در سراسر کشور به عنوان یک آمریکایی راهپیمایی در همبستگی با جورج فلوید در اعتراض به مرگ او و آگاهی به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آمریکا به عنوان پلیس تشدید خشونت و آشوبگران تبدیل تظاهرات به صحنه غارت و شورش دولت رهبران تصمیم به تماس در گارد ملی. آیا گارد ملی در واقع کمک به تشدید یا د-تشدید sitations باقی می ماند دیده می شود چرا که در حال حاضر به عنوان یکی از ویروسی توییتر تصویری را نشان می دهد گارد ملی زد آرام خیابان های مسکونی در مینیاپولیس, مینه سوتا و انداخت رنگ دور در تماشاگران که ایستاده بود با آرامش در مقابل ایوان.

“به اشتراک گذاری به طور گسترده ای: گارد ملی و MPD فراگیر, ما در خیابان های مسکونی. تیراندازی رنگ قوطی در ما بر خود ما مقابل ایوان. فریاد ‘light em up,'” تانیا Kerssen به اشتراک گذاشته شده در توییتر در کنار تصویری از این حادثه.

این اتفاق در وایتیر محله مینیاپولیس, مینه سوتا, نه چندان دور از جایی که فلوید به قتل رسید توسط افسر سابق Derek چوین. بسیاری از مردم در توییتر استدلال که تماشاگران به حال به هر دلیل حمله کردند چرا که آنها پس از حکومت که تصویب شد در بسیاری از شهرستانها در شب گذشته. با توجه به مینیاپولیس, مقررات, منظور, منع رفت و آمد نمی گیرد تا 8 p. m. (این ویدئو ارسال شده در 7:37 بعد از ظهر) و حکومت نظامی specficially ممنوع “سفر در خیابان های عمومی و یا در هر محل عمومی” و این افراد ایستاده بودند خود به خود porches.

یک روزنامه نگار بود که در پوشش تظاهرات در مینیاپولیس شد آمار توسط یکی از کسانی که رنگ cannisters و پس از آن بود بد او نیاز به عمل جراحی و در حال حاضر ممکن است از دست دادن چشم او.

“این بود که به ضرب گلوله پلیس با معترضان” او توییتی پس از این واقعیت است. “این معترضان که من رو به بیمارستان که به من لوازم پزشکی و عمل به عنوان چشمان من وقتی که من نمی توانستم گذشته خون و تورم است.”

چندین شهر از جمله مینیاپولیس لس آنجلس و آتلانتا باید تمام درخواست گارد ملی حمایت از رسیدگی به شورش در حال ظهور از تظاهرات مسالمت آمیز, اما, یکی, مینه سوتا, گارد عضو خطاب به ملت ایران به شرط ناشناس ماندن گفت که گارد نیست روت برای سرکوب ناآرامی های مدنی. “ما یک واحد رزمی آموزش دیده برای کنترل شورش و یا با خیال راحت دست زدن به غیرنظامیان در این زمینه. سربازان بالا و پایین رده ها می ترسم در مورد صدمه زدن به کسی و رهبران نگران سربازان مبتلا به مسئولیت” اعلام کرد.

وقتی شما می شنوید که یک شهر به نام گارد ملی این مهم است که به فکر می کنم به شدت در مورد اینکه آیا یا نه که مبارز حضور کمک و یا صدمه زدن به یک جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im