کاترین اوهارا را در خانه جوایز سخنرانی کمال است

Schitt نهر/توییتر Catherine o'hara ثابت با سخنرانی پذیرش خود را چرا که او سزاوار هر جایزه در این فصل Schitt

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399
Catherine-O’Hara-acceptance-speech
Schitt نهر/توییتر

Catherine o'hara ثابت با سخنرانی پذیرش خود را چرا که او سزاوار هر جایزه در این فصل

Schitt را نهر ممکن است بیش از (بهانه ما برای یک لحظه در حالی که ما دور پاک ما اشک) اما باور نکردنی بازیگران این نمایش فقط در ادامه به ارائه می خندد ما نیاز به از طریق این زمان. این هفته آن بهشت-هدیه فرستاده شد که کاترین اوهارا که درخشان بازی Moira رز در سری. چهارشنبه شب او برنده این صفحه نمایش در کانادا جایزه بهترین بازیگر زن در یک سریال کمدی و چون این بازیگران است که طول می کشد اجتماعی فاصله به طور جدی به او تحویل سخنرانی پذیرش خود را از خانه و آن کمال مطلق.

به عنوان برخی ممکن است می گویند آن را "به سادگی بهترین... بهتر از بقیه است."

"وای با تشکر از شما نوع صفحه نمایش در کانادا اعضای آکادمی. من امیدوارم که شما و خانواده خود را به خوبی و با بهره گیری بزرگ در داخل خانه" o'hara آغاز شد. و خوب است که تا آنجا که او قبل از ارکستر موسیقی شروع به تورم سیگنالینگ از آن زمان برای او را به قرار دادن همه چیز. حتی زمانی که سخنرانی داده می شود از محدودیت زمانی در کسانی که همه چیز کمی مسخره است.

در درست Moira رز مد, اما, o'hara اقدام به ادامه سخنرانی او.

"چه fu— جهنم ؟" او گفت: به عنوان موسیقی آغاز شد. "با من دوست عزیز یوجین لوی و خود را بی نهایت با استعداد پسر دانیل. و فوق العاده نویسندگان و مدیران و رویایی ما castmates و خدمه."

در این مرحله به عنوان موسیقی شروع به افزایش در حجم و شدت o'hara روشن به آواز خواندن بقیه از او تشکر همراه با لحن بسته بندی آن را تا موسیقی تا زمانی که او در نهایت بستن کمربند از پایان سخنرانی او. اوه Moira. هرگز تغییر.

نهایی فصل Schitt نهر سزاوار ستایش هر آن احتمالا می تواند دریافت و تا کنون این جایزه فصل شده است که بسیاری از آنها است. در علاوه بر این به o'hara جایزه — که او پذیرش برای پنجمین سال در یک ردیف — اعضای دیگر از بازیگران دستگیر بسیار مهم است به رسمیت شناختن در این هفته مجازی جایزه نشان می دهد. یوجین لوی که نقش Moira شوهر جانی رز, برنده بهترین بازیگر سرب در یک کمدی. و Emily Hampshire که نقش متل صاحب Stevie Budd, برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک کمدی. تمام بازیگران و خدمه از Schitt نهر می تواند در پیوستن به جشن این واقعیت است که نشان می دهد او نیز به نام بهترین سریال کمدی. ما نمی تواند فکر می کنم از هر گونه نشان می دهد که سزاوار آن بیشتر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de