جیمز Perse به فروش می رساند مالیبو خانه به تکنولوژی مغول تد Waitt به مبلغ 34 میلیون

طراح مد جیمز Perse و خود را در بورلی هیلز-تربیت همسر equestrienne و حیوانات امدادگر Brandi Perse (موسوم به Bri

توسط ETELARESANKHABAR در 15 تیر 1399

طراح مد جیمز Perse و خود را در بورلی هیلز-تربیت همسر equestrienne و حیوانات امدادگر Brandi Perse (موسوم به Briskman), فروخته اند و خود را نقطه Dume خانه برای $34.2 میلیون نقدی priciest قرارداد امضا در شهر ساحلی از ماه اوت سال 2019 زمانی که WhatsApp بنیانگذاران Jan Bolouang پرداخت 100 میلیون دلار برای ران مایر بهشت یارو عمارت. ملک سوابق نشان می دهد خریداران میلیاردر دروازه کامپیوتر بنیانگذاران تد Waitt و همسرش, مدل سابق میشل Merkin.

قیمت فروش نشان دهنده یک پیروزی عظیم برای Perses که خرید خانه در سال 2010 دقیقا $16 میلیون. حتی پس از رهبری کامل تزئینی ازنو که تبدیل نسبتا متوسط ساختار به یک مجتمع مسکونی قرار گرفتند ورزشی Perse امضای معمولی سبک مینیمالیستی این همه اما برخی از آنها راه می رفت و با بسیاری از میلیون ها نفر در سود. و اینکه آیا فروش یک دور افتاده بر روی صفحه رادار و یا نشان دهنده بزرگتر از چیزهایی که آمده آن را به ویژه خبر خوش برای, مالیبو, که در آن محلی بازار املاک و مستغلات شده است به شدت مضروب و در سال های اخیر—اولین پس لرزه 2018 ویرانگر Woolsey آتش و سپس توسط coronavirus ناشی از هرج و مرج است.

طراحی شده توسط شرکت نیکلاس Budd, Dutton با لایحه نیکلاس به عنوان شریک زندگی-در-مسئول پروژه نقطه Dume و مستغلات ساخته شده بود در کمیسیون توسط X-Files خالق کریس کارتر و تکمیل شده در سال 2004. آن کارتر که در سال 2010 به فروش می رسد محل به Perses در بازار معامله; آنها پس از آن بازسازی خانه و اجاره آن در سال 2018 قبل از قرار دادن آن را برای فروش در سال گذشته با یک مهاجم 40 میلیون دلار بپرسید.

ترشح پشت دروازه در پایان یک کولد-ساس—و به طور مستقیم در سراسر خیابان را از Barbra Streisand را بسیار بزرگتر و معروف اینترنت-یاد مرکب ها — 1.25-هکتار blufftop ملک دارای دسترسی مستقیم به سواحل شنی از همه-اما-خصوصی کوچک Dume, ساحل, یکی از مالیبو بهترین راز نگه داشته است.

داخل austerely, حداقل, خانه, گندم, رنگ چوب جنگلی طبقه و دیوارهای شیشه ای و یک نمایشگاه را به ارزش جیمز Perse مبلمان داخلی. وجود دارد یا چهار یا پنج اتاق خواب در خانه—بسته به جایی که شما را آنلاین نگاه کنید که شما بر این باورند که floorplans شما مطالعه کردن—و در مجموع 5.25 حمام. در هر پرونده تنها-داستان سرای حدود 4,200 فوت مربع از فضای.

Ted Waitt's $34 million Malibu home.

آشپزخانه. Zillow/دانلود

درب باز می شود به یک دیواره ورودی گالری برجسته دوقلو جیمز Perse surfy یکی سفید و یکی سیاه stoically ایستاده با هم در انتهای سالن. شیک آشپزخانه همه لازم لوکس لوازم و باز می شود به گسترده اتاق بزرگ که در خانه های غیر رسمی ناهار خوری و زندگی مناطق — هر دو با منظره خیره کننده اقیانوس — در زیر سقف بلند آن است. مجاور دن را ارائه می دهد دیوارهای شیشه ای لغزنده در دو طرف و شامل جیمز Perse, استخر, جدول است.

بیرون پرتاب شده کم, خانه, چمن گسترده و نخل و درختان اکالیپتوس افزایش مالکیت خصوصی در پارک مانند جو است. مادر درختان سایه حیاط خلوت سالن که در آن وجود دارد ساخته شده است در BBQ مرکز بزرگ در اتاق باز می شود از طریق شیشه ای لغزنده به یک تراس در طرف مقابل از خانه که بخشی از coverered است و مقدار زیادی از فضا برای استخر استخر خارج از منزل, سرگرم کننده, همه با وسیع اقیانوس آرام به عنوان یک زمینه خیره کننده.

Ted Waitt Malibu Home

حیاط خلوت. Zillow/دانلود

شاید شگفت انگیز ترین چیز در مورد این ملک عدم آن از یک استخر بسیار نادر حذف در یک $34 میلیون و مستغلات. اما وجود دارد در زمین وان آب داغ به سمت راست از پشت پاسیو و عدم سیمان برکه بهانه خوبی است برای تبدیل شدن به دوستانه با Streisand و دیگر در نزدیکی همسایگان بسیاری از آنها فراموش کرده اند استخرهای خصوصی با جادویی منظره دریا.

Waitt یک داکوتای جنوبی بومی در حال حاضر ساکن در درجه اول در لا جایی که او به تازگی به اتمام ساخت و ساز در $40 میلیون معاصر megamansion در قیمت بالا پرنده خیابان های محله. فن آوری سرمایه دار خیلی مهم و Merkin نیز هنوز خود بورلی هیلز "سقوط پد" a $10.3 میلیون و مستغلات در Coldwater, دره عمیق و باریک که در آن منطقه زندگی می کردند در حالی که پرنده خیابان خانه که ساخته شده بود.

همانطور که برای Perses آنها همچنان به حفظ خانه دیگری در جای دیگر در نقطه Dume. و هنوز هم خود را یک $11 میلیون اسب در مرتع پرورش احشام در شهرستان ونتورا مخفی دره در نزدیکی اوکس هزار خرید از از Ellen DeGeneres و Portia de Rossi هفت سال پیش. Brandi Perse عمل او نجات حیوانات در املاک که عکس گرفته شده در سال 2016 برای براق مسئله C مجله.

چک کردن عکس های بیشتر ملک زیر:

Ted Waitt's $34 million Malibu home.

Zillow/دانلود

Ted Waitt's Malibu home

Zillow/دانلود

Ted Waitt's Malibu home.

اقیانوس مشاهده از تد Waitt را مالیبو خانه. Zillow/دانلودtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب